SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

izotek na cyklu

temat działu:

Doping

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 53521

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 27 Napisanych postów 264 Wiek 36 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 8103
Zapraszam do grupy na FB - Leczenie trądziku izotretynoiną - tam się można zawsze poradzić.
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 22 Napisanych postów 562 Wiek 29 lat Na forum 7 lat Przeczytanych tematów 9994
Ronney88
Panowie co dobrego na usta ,żeby tak nie pękały ale zeby tez znowu nie były jak po botoksie co stosujecie ? co najlepsze ja juz przerobiłem wszelakie masełka kokosowe miodowe itp nie do końca się to sprawiło a teraz jak jest ciepło to coraz gorzej


U mnie wazelina w miare daje rade
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 67 Wiek 27 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 5623
20 mg mety ed przez 4 tygodnie przy izoteku 40mg i poprawnych wynikach watroby można by dorzucić zanim enan się rozkręci, czy lepiej oszczedzac?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 13140 Napisanych postów 18874 Wiek 32 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 339452
Jak wątroba ok to bym walił. Plus jakiś probiotyk. Obecnie lecę od 4 miesięcy tren 400mg i 20mg Izo od 10 miesięcy +/- i jest spoko loko
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 54 Wiek 38 lat Na forum 7 lat Przeczytanych tematów 6067
Ja też będę wrzucał orala. Prawdopodobnie epi. Izo 40mg leci. W razie czego, mam heparegen. Na ulotce jest napisane o możliwych bliznowcach po opalaniu na izo-ktoś coś?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 19 Napisanych postów 826 Wiek 34 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 33987
A ja o skutkach ubocznych jeszcze, zjadłem już jakieś 90-100mg/kg masy ciała i strasznie zaczeło mi się nasilać siwienie włosów nie wiem czy to po teście z npp czy izo miało w tym swój udział ?

...

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 63 Wiek 5 lat Na forum 6 lat Przeczytanych tematów 981
Biore izotek 20mg od kilku miesięcy. Pryszczy już nie mam ale zostały mi czerwone przebarwienia, takie delikatne. Zniknie to też czy do kosmetyczki trzeba iść?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 57 Napisanych postów 544 Wiek 30 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 30881
Adi Koks
Biore izotek 20mg od kilku miesięcy. Pryszczy już nie mam ale zostały mi czerwone przebarwienia, takie delikatne. Zniknie to też czy do kosmetyczki trzeba iść?


Mi się z czasem trochę rozjaśniły, ale do usunięcia całkowitego potrzebne będą zabiegi
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 107 Wiek 25 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 64477
przebarwienia znikną
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 67 Wiek 27 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 5623
Izotek leci już od 7,5 msc. Pryszczy nic, ale na barkach i plecach mam sporo czerwonych przebarwień. Mogę iść na solarium żęby tylko to jakoś wyrównać? Twarzy nie będę opalał. Ktoś chodził?
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Sprawdzenie wiadygodności nandrolone deca

Następny temat

Cykl

WHEY premium