SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

izotek na cyklu

temat działu:

Doping

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 53427

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 47 Napisanych postów 7541 Wiek 34 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 45102
minelo pol roku od skonczenia kuracji:) Flaki wporzadku

desiderata

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1226 Napisanych postów 26443 Wiek 39 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 298508
metakreta
cala kuracje izotekiem czyli 6 miesiecy po 50mg/ed lecialo albo enan albo cypio albo susta 500mg/wk. Syfow nie ma. Teraz jestem w polowie bomby z propa i npp i dalej nie zauwazylem syfow. Za niedlugo dorzuce wino i zobacze czy po toksykach czasem nei syfi


Proby watrobowe robiles aktualnie bedac na izo?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51559 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Ja na 20mg mam w normie cały panel wątrobowy.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 47 Napisanych postów 7541 Wiek 34 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 45102
podczas brania izo nie robilem. Miesiac po skonczeniu kuracji zrobilem i bylo ok

desiderata

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 27 Napisanych postów 264 Wiek 36 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 8103
Panowie a jak u was z sajdami? Znajomy miał częste krwotoki z nosa, omdlenia, zaburzenia równowagi ... nawet go karetka raz zabrała. Dawkę miał 50mg. Moja derma proponuje mi izo ale czytając w necie o tym to boje się tego bardziej od heroiny... Cykl na teściu nie pogłębi sajdów lub nie będzie blokował działania izo?
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 19 Napisanych postów 826 Wiek 34 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 33987
nie znam tego twojego kolegi ale wydaje mi sie ,że zbytnie dramatyzowanie nic nieda, albo sie bije soki i ponosi konsekwencje albo musisz zostać naturalem ;) w tym dziale jest dużo tematów o izo poczytaj

...

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 27 Napisanych postów 264 Wiek 36 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 8103
Tu nie chodzi o dramatyzowanie a o zbieranie informacji których lekarze nie podają w rzeczowy sposób :) Kolega może i dramatyzował ale tu chodzi o mnie i zastanawiam się czy warto... sok leci od dłuższego czasu i z tym jestem zaznajomiony, bardziej mi chodzi o interakcje z tym lekiem.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 47 Napisanych postów 7541 Wiek 34 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 45102
Na tesciu solo przez okres kuracji oprocz chrupiacych stawow, popekanych ust i duzej wrazliwosci na slonce innych sajdow nie doznalem
1

desiderata

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 610 Napisanych postów 2027 Wiek 41 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 22077
Ja w sumie 2 lata ciągowo leciałem na izo 20 mg i tyle izo proponuję - wyższa dawka, większe ryzyko. Przez te pełne 2 lata 500 testo + 500 deki, okresowo meta. Z deką nawet do 1000 mg dochodziłem bo bałem się kontuzji - startowałem w WL i było super (:
Wyniki miałem dobre, po dorzuceniu metki ( głupie 10 mg) i ciągnięcie tak ponad 100 dni alat i aspat osiągnęły powyżej 100, odstawiłem metę, izo dalej leciało, wyniki zeszły do względnych. W sumie z izo eksperymentowałem ze 3 lata - żyję

Moim zdaniem to nie izo jest złe a dawka jaką się leczymy. Procedura w przypadku tragicznych wynikòw - obniżenie dawki. Niska dawka, długie leczenie, niskie skutki uboczne. Podstawa to częste badania, żeby na bierząco reagować, to samo jak będziesz zwiększał dawki saa do izo - koniecznie się badaj i reaguj.
Ciekawiło mnie czy ktoś łączył izo z trenem - ja się bałem dlatego dopiero od jakiegoś czasu odbijam sobie z tym specyfikiem


Zmieniony przez - rarytas1 w dniu 2016-11-11 08:32:57
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 19 Napisanych postów 826 Wiek 34 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 33987
@rarytas nandro leciało od początku brania izo czy przeczekałeś ten pierwszy wysyp ??

...

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Sprawdzenie wiadygodności nandrolone deca

Następny temat

Cykl

WHEY premium