SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

izotek na cyklu

temat działu:

Doping

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 53116

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 19 Napisanych postów 826 Wiek 34 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 33987
1. WIEK: 27
2. WAGA: około 90
3. WZROST: 184
4. WYMIARY:
-biceps: około 43-4
-klatka: około 112
-udo:
-talia:
5. STAŻ NA SIŁOWNI: około 10 lat
6. DIETA: oczywiście jest
-białko: ponad 2,5 gr nkmc
-węgle tłuszcze rotacja
7. ILE I JAKIE PRZEBYTE CYKLE STERYDOWE: 3-4 cykl leciało meta prop enan npp tren wino
8. TRENING: Split 4x
9. CEL CYKLU:
10. OSTATNI CYKL I ODSTĘP CZASOWY OD JEGO ZAKOŃCZENIA: jestem na cyklu
11. POZIOM BF%: nie wiem około 15 %
12. TENDENCJA DO TYCIA/CHUDNIĘCIA (typ budowy): -
13. STAN ZDROWIA: zdrowy
14. SKŁONNOŚĆ DO ŁYSIENIA LUB POROSTU OWŁOSIENIA: - łysienia
15. PPM (podstawowa przemiana materii): -
16. WYNIKI SIŁOWE: -
-klata: 140
-martwy ciąg:około 160 ostatnia seria
-przysiad: 140 ostatnia seria

Witam Panowie mam pytanie, pod koniec listopada ide na ostatnią wizyte do dermo gdzie zostanie mi przepisane Izo i teraz mam pytanie do ludzi co byli na Izo i nie schodzili z bomby jakie soki stosowaliscie lub polecacie zeby nie zaburzyc kuracji izo, wiem ,że orale i treny odpadają zastanawiam sie czy do testa moge coś dorzucic czy musze przeboleć całą kuracje izo na samym teście ??
nastepnym pytaniem jest czy dorzucaliscie dla poprawy jakieś tadki solcoseryle lub inne rzeczy aby niwelować sajdy izo ?,
o mnie:
jakieś półtora miesiąca temu wskoczyłem na Cypka 500mg ew i chciałbym coś do tego dorzucic zastanawiam się nad dwoma środkami albo boldek albo npp (z tym ,że dodam ,że własnie jak byłem na npp to mnie strasznie wysyfiło plecy i musiałem przerwać npp, zrobiłem kuracje tetratrysalem i do wakacji wygoiłem plecy ale teraz przez zime chce się tego pozbyć na zawsze
z góry dzięki za porady

...

Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Najnowsza odpowiedź. Aktualizacja:
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 15 Napisanych postów 127 Na forum 4 lata Przeczytanych tematów 3241
Jak ćwiczyliście na izoteku?
Lece teraz rozpiska WSB, tam maksowanie na 1-3powt co tydzien. nie za mocny trening przy izo?
Jakieś probiotyki, coś na watrobe, suplementy profilaktycze polecacie?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11145 Napisanych postów 51525 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Lecę na izo cały czas podczas szło npp dd meta wino master test hcg, nie ma syfów dalej.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 19 Napisanych postów 826 Wiek 34 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 33987
Pamiętam ,że uciebie wcześniej był mega problem ile już jestes na izo ??

...

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11145 Napisanych postów 51525 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Niedługo będzie rok Tylko że ja boi dupa jestem i jem tylko 20ed ale u mnie jest tak,że na cykl wszedłem po jakimś czasie od startu z izotekiem. Więc w sumie mógłbyś zaczekać z nandro,do momentu aż minie pierwsza faza na izo,chodzi o ten wzmożony wysyp pierwszy. Bo na początku kuracji może być gorzej niż jest teraz.
2
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 19 Napisanych postów 826 Wiek 34 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 33987
aha jeżeli zaczne izo od grudnia kiedy bys proponowal wejsc na nandro ?

druga sprawa a czy stosowałeś t3 na izo nie koliduje to ze sobą ??

...

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11145 Napisanych postów 51525 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Jadłem,a czy się nie koliduje nie wiem,na ulotce nic nie znalazłem o tym. Kiedy wejść na nandro,no nie wiem w sumie najszybciej to jak już zlagodzi się problem.
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 19 Napisanych postów 826 Wiek 34 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 33987
ok dzięki za odp jeszcze pytanko odnosnie tadka leciałeś może jakoś profilaktycznie czy nic ??

...

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 47 Napisanych postów 7541 Wiek 34 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 45102
cala kuracje izotekiem czyli 6 miesiecy po 50mg/ed lecialo albo enan albo cypio albo susta 500mg/wk. Syfow nie ma. Teraz jestem w polowie bomby z propa i npp i dalej nie zauwazylem syfow. Za niedlugo dorzuce wino i zobacze czy po toksykach czasem nei syfi
2

desiderata

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 19 Napisanych postów 826 Wiek 34 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 33987
dzięki za info przypomne się kiedyś jak tam po tym winku :)

...

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 47 Napisanych postów 7541 Wiek 34 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 45102
spoko:)

desiderata

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
flex1976 Trener Personalny Moderator
Ekspert
Szacuny 9033 Napisanych postów 82682 Wiek 48 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 699324
Izo raczej bym z oralami nie łączył , chyba ze za 10 lat wątroby będą na Allegro
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Sprawdzenie wiadygodności nandrolone deca

Następny temat

Cykl

Wiecej