SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

izotek-cena,dzialanie, skutki, wniosek...

temat działu:

Zdrowie i Uroda

słowa kluczowe: , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 27221

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 119 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 562
witam dzis bylem u dermatologa i zaczynam kuracje z izotekiem, i chcialbym sie nabierząco z wami dzielic moimi obserwacjami. troche o mnie wiec od kilku miesięcu(3-4) mam najgorszy wysyp jakiego jeszcze nie mialem, biore tetralysal od ok 1,5 miesiąca + jakies robione masci ale efekty znikome. waze 70kg i dostalem izotek20mg + izotek10mg razem 30mg na dobę, i do smarowania na twarz aknemycin krem + cos jeszcze( nazwa zostala na recepcie. leki bede kupowal i znajomego wiec 10%znizki. izotek 20mg kosztuje 135zl a 10mg 110zł, aknemycin 30zl i tamto cos 1,7zł. jeden cykl wystarcza na miesiąc wiec nie jest to tania kuracja, lecze sie u państwowego dermatologa wiec badania mam za darmo.to chyba tyle jak narazie macie pytania pisac, ja bede na bierząca pisal co sie ze mną dzieje...
1
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Najnowsza odpowiedź. Aktualizacja:
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 19 Wiek 5 lat Na forum 5 lat Przeczytanych tematów 103
ODKUPIĘ IZOTEK



Kończy mi się opakowanie i odwołano mi wizytę u mojego dermatologa a wizyta prywatna w moim mieście kosztuje 150zł... Pilnie potrzebuję odkupić Izotek lub jakiś zamiennik, na czas do kolejnej wizyty u mojego lekarza...

Czy ktoś z was ma może Izotek lub zamiennik, którego z jakiegoś powodu już nie będzie przyjmować? Pilnie odkupię

Proszę o kontakt na priv
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 11 Napisanych postów 499 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 4368
To raczej tutaj pisz jak wszyscy

https://www.sfd.pl/IZOTEK_c.d.-t249778-s210.html 
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 10 Napisanych postów 556 Wiek 37 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 33927
Masz temat izotek tam masz "pamiętnik" z kuracji po co zaśmiecasz dział?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 15 Napisanych postów 3579 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 28289
W zasadzie taki post nei jest głupim pomysłem imo.

Zdjęcia i relacje mogą byc ciekawa alternatywą dla mirsz marszu w izoteku.


Wogóle to mozna by zrobic nowy dział na sfd, poświęcony dermatologi.
Nie mowie że ma byc on widoczny na stronie głównej, ale np jakby to był poddział urody czy zdrowia, byłoby owiele przejżysciej.
Jeśli byłoby duzo chętnych/popierających te inicjatywe, to kto wie czy by sie nie udało
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 119 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 562
wlasnie nie wiem afrok czemu myslisz ze niepotrzebnie zalorzylem ten post. w temacie IZOTEK kazdy wypiowiada sie o swoim leczeniu ogolnie bądz tez o czyms innym. tutaj chce krok po kroku rozpisac jak wygląda moje leczenie(zaczynam od poniedzialku), bede wklejal foty z przed, w trakcie no i jak juz zakoncze to po leczeniu.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 10 Napisanych postów 556 Wiek 37 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 33927
Ok. ale mam nadzieje że temat nie upadnie po tygodniu.
Masz soga na zachętę.

Pozdrawiam Afrok
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 119 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 562
ja tez mam taką nadzieje kiedy wkleic aktualne foty teraz czy moze razem z tymi w trkacie leczenia powiedzmy po miesiącu ?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 11 Napisanych postów 499 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 4368
Na bierząco możesz , chetnie zobacze jak ci bedzie szło leczenie.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 28 Napisanych postów 1704 Wiek 40 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 12529
Jeśli pozwolą Ci tu pisać to w poniedziałek jak zaczniesz tą kurację to napisz wszystko jeszcze raz co bierzesz,w jakich ilościach,jakie masz maści itp no i koniecznie wklej zdjęcia dla porównania.Później pasowałoby regularnie się wypowidać,żebyśmy wiedzieli jak idzie lecznie
Jak Ci się nie będzie chciało tego pisać to szkoda zaczynac bo wiem,że wiele osób intersuje ten temat a tak to tylko im narobisz nadziei
Sog na zachętę
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 119 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 562
postaram się pisac o wszystkich zmianach jakie bedą zachodzily w poniedzialek rozpisze dokladnie wszystko co biore i w jakich ilosciach...
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 119 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 562
pierwsze kapsulki izo za mną. rano 20mg, wieczorem 10mg, na twarz do smarowania na noc mam aknemycin, rano metronidazol, i dostalem jeszcze z apteki jak kupowalem izo, maseczke soraya Care&Control(2-3 w tygodniu na ok 20min). narazie to chyba wszystko. bede informowal was o wszystkich zmianach jakie zauwarze...
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

ból pleców bo treningu barków

Następny temat

Zapalenie najądrzy

WHEY premium