SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

insulina

temat działu:

Doping

słowa kluczowe:

Ilość wyświetleń tematu: 2039

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 198 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 8429
siemano, mam zamiar brac max 10 jednostek krotkiej insy zaraz po treningu w celu zwiekszenia masy, odrazu po strzale gainer z chudym mlekiem. niedlugo potem cos do zarcia. pod reka zawsze jakis batonik i puszka coli.
waze 90kg i potrzebuje zrobic 3 cyfrowke od pol roku masa ani drgnie, poprawia sie tylko definicja i lekko wymiar, sila jakos idzie. koksuje gdzies od roku. moge sie zalac, jestem teraz wyzylony konkretnie ale nie jaraja mnie sylwetki fitness, che sie przybydlic troche
dawki insy ok? trening 3-4 razy w tygodniu.
otwarte fiolki insy mam trzymac w lodowce? co z zamknietymi? bede strzelal insulinowkami, dokladne to jest?

nie wazne kto umrze pierwszy...
wazne kto wiekszy!

Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120
Witaj, przygotowaliśmy kilka tematów które mogą Cię zainteresować:

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Najnowsza odpowiedź. Aktualizacja:
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 32 Napisanych postów 1025 Wiek 39 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 8980
żurawine brałem i jakoś szło

no i wody nawet 10L a jak to dla kogoś wiele to sa okresy gdzie dochodze do 15L na dzień

Zmieniony przez - K1pl w dniu 2010-04-23 10:38:00

...wole usiąść,zjeść,bez ciśnień pomyśleć..

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 28 Napisanych postów 3967 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 24190
koksujesz dopiero rok i za inse się łapiesz??
stanowczo za wcześnie
a jak masy nie łapiesz to z dietą coś nie tak
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 123 Napisanych postów 20544 Wiek 41 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 125836
j/w poza tym ankieta

DreamChaser

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 620 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 7493
j.w
Jakie cykle do tej pory zrobiłeś? masz 180cm/90kg do 100 powinieneś spokojnie dojść na saa
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
lodzianin1 Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 94442 Napisanych postów 364369 Wiek 48 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 1668933
ten gainer z mlekiem średni pomysł

treningi,suplementacja,odblokowanie [email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 123 Napisanych postów 20544 Wiek 41 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 125836
powiedzialbym ze nawet bardzo chooyowy pomysl

DreamChaser

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 382 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 3784
a nawet bardzo bardzo hooyowy

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 198 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 8429
1. WIEK:20
2. WAGA:90
3. WZROST:176
4. WYMIARY:
-biceps: +/- 45
-klatka:ok 120
-udo:ok 70
-talia:85
5. STAŻ NA SIŁOWNI: nie licze ale troche jest
6. DIETA:
-białko:2-3
-węglowodany:4-6
-tłuszcz:1-2
7. ILE I JAKIE PRZEBYTE CYKLE STERYDOWE:glownie omka, sladowe ilosci mety, trena i antka
8. TRENING:split obecnie hst
9. CEL CYKLU:masaaaaaaa
10. ODSTĘP CZASOWY PO OSTATNIM CYKLU:metke teraz podjadam
11. POZIOM BF%:malo
12. TENDENCJA DO TYCIA/CHUDNIĘCIA (typ budowy):ekto
13. STAN ZDROWIA:nigdy nie czulem sie lepiej
14. SKŁONNOŚĆ DO ŁYSIENIA LUB POROSTU OWŁOSIENIA:sweter
15. PPM (podstawowa przemiana materii):sranie e2d
16. WYNIKI SIŁOWE:
-klata:gdzies 180
-martwy ciąg:2xx
-przysiad: nie sprawdzam

a zamiast tego gainera to co szamac po strzale? moge sie zalac, nie przeszkadza mi to. vitargo+wpc? po 10j 3x w tygodniu wejdzie troche kg na wadze?
zanim zaczalem koksowac to tez moglem jesc po 8 wegli na 1kg i waga ani rusz, przy***alem to poszlo ladnie ale znow stoi od pol roku... dlatego pomyslalem o insie. jak zrobie przynajmniej 10kg to odstawiam inse i jade raz kiedys lajtowy cykl

Zmieniony przez - 666redtube w dniu 2010-04-22 19:55:12

nie wazne kto umrze pierwszy...
wazne kto wiekszy!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 32 Napisanych postów 1025 Wiek 39 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 8980
dokładnie rok cwiczysz hehe a juz insulina co najmniej 0,5 roku bez supli z rok na kreatynie BCAA + spalacz

widze ze*****a sie znasz jak masz w planach gainera z mlekiem po insulinie

po treningu
- kilka minut 10min nie wiecej dextroza i kreatyna (bez tego***** nawet bym sie nie łapał za insuline)

do 30min po treningu białko ja ostatnio dawałem 1g/kg czyli na 100kg twojej wagi 100g białka w jednej porcji

nie wiem jak z insulina w fiolkach w kardridzach miecha po otwarciu w warunkach domowych w ciemnym miejscu w penie znaczy sie i w futerale jak masz

po za tym nie bede pisał dalej bo nie wiedze sensu daruj sobie insuline moze nie ze wzglebu na to ze cos ci sie stanie ale na to ze po niej bez profesjonalnej wiedzy bedziesz tłustszy niz swinie twojego dziadka a za profesjonajna pomoc sie placi ja płaciłem i moge doradzac bo cykli na insulinie zrobilem kilka i wiedze pozyskalem tez wielka ale nie wiem wszystkiego i sa tu tez tacy co maja kolosalna wiedze ale raczej nikt ci nie bedzie szedła na reke to nie meta to najsilniejszy hormon anaboliczny do tego bardzo niebezpieczny jedyny plus ze brany z głowa daje ogromne efekty za tak niewiele gr

w profilu masz ze cwiczysz 5 miesiecy cos krecisz kolego

Zmieniony przez - K1pl w dniu 2010-04-22 19:57:40

...wole usiąść,zjeść,bez ciśnień pomyśleć..

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 198 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 8429
profil byl dla jaj kurva
10j mnie nie zabije, zlapie pare kg i odstawiam raz na zawsze.
a tej glukozy to tez 1g/1kg?
a nie cwicze rok tylko od roku koksuje...

Zmieniony przez - 666redtube w dniu 2010-04-22 20:06:27

nie wazne kto umrze pierwszy...
wazne kto wiekszy!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 30 Napisanych postów 2320 Wiek 39 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 65191
Wstaw fotkę swojej sylwetki, to się oceni czy przyszedł czas na slina, jak się okaże, że przyszedł ten moment to coś tam skorbne co i jak
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

co sadzicie o winie w tab. apx 10mg

Następny temat

deca durabolin 250 + tesc prop

WHEY premium