SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

injekcja

temat działu:

Doping

słowa kluczowe:

Ilość wyświetleń tematu: 2489

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51562 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
czy to prawda ze mięsień w który robi sie zastrzyk rośnie szybciej niż inne?
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Najnowsza odpowiedź. Aktualizacja:
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 593 Wiek 38 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 4185
Nie no to juz przesada... Koles zapomnial co to jest kulturystyka, przeciez proporcje sa bardziej nadrzedna rzcza niz masa!

3-majcie się!!!
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51562 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Nie, to nie jest prawda.

Olek, [email protected]
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51562 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Hmm a czytalem gdzies wywiad z gosciem ktory ma ponoc najwieksze bicepsy swiata, i mowil on tam ze osiagnal to dzieki zastrzykom wlasnie w bicepsy. co o tym myslec? dodam ze wygladal jak mutant

pozdrawiam
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 20 Napisanych postów 1246 Wiek 48 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 59409
Ten gość wstrzykiwał tam sobie litry syntholu,a nie zwykle sterydy.W ogóle to jakis po***,a wygląda gorzej niż godzilla,żal mi go.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51562 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
On mowil ze nigdy nie bral syntholu, tylko tescia domiejscowo.

pozdrawiam
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 74 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 1918
No to ja powiem że... itd i etc...
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51562 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
To chyba nigdy niebędie roztrzygnione.
Ja słyszałem i czytałem o tm że ma to jakieś znaczenie i tyle samo że jest to kompletnie bez znaczenia w jaki mięsień się podaje bo i tak wszystkie dostaną swoją "porcje".
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Gochan ZASŁUŻONY
Ekspert
Szacuny 143 Napisanych postów 4627 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 30336
Musiał brać masę syntholu. Zapewne chodzi ci o Grega Valentino. To wariat. Działanie zastrzyków miejscowych
(gdy chodzi o SAA nie o synthol) dotyczy tylko anabolików
pozbawionych grupy estrowej. Poza tym nie dorzuci się tak
więcej niż 2,5-4cm z tego co słyszałem a i mięśnie zachowają
normalny kształt. Chciałbyś wyglądać jak Valentino? Jeśli
tak to szczerze współczuję.

Son Gochan

"Czyń Swoją Wolę niech będzie całym prawem"
Aleister Crowley

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51562 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
O co chodzi z tym zachowaniem ksztaltu? Jakie saa sa pozbawione gr. estrowej? Czy to jest wogole bezpieczne (np.biceps/triceps)?
ps. pytania sa z czystej ciekawosci, i nie sadze, ze ktos tu z obecnych chcial wygladac jak Valentino (wlasnie o niego mi chodzilo).


pozdrawiam
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 11 Napisanych postów 3390 Wiek 39 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 29769
valentino wyglada jak ciota, jego lapki calkiem zatracily prawidlowy ksztalt wygladaja jakby mu kto nasral do nich, w dodatku jest o wiele slabszy do czego sie sam przyznal...
w ostatnim muscle'u sa jego nowe fotki, powiekszyl sie jeszcze bardziej, kilku moich qmpli ktorzy z silownia nie maja nic wspolnego, daloby glowe ze koles jest na cos chory ;)

a co do szybszego wzrostu miesni po zastrzykach to pomysl jakby wygladala twoja dupa gdybys w posladki sie klul i robil przysiady ze sztangom ;)) jak sie dzgniesz w np. tricepsa to na jakis czas ci spuchnie i bedzie sie wydawal wiekszy, ale to minie... praktyka efektywnych zastrzykow miejscowych dotyczy tylko niektorych rodzajow SAA

g4bb3r
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 11 Napisanych postów 3390 Wiek 39 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 29769
acid to jest srednio bezpieczne bo bicepsy, tricepsy, naramienne itp. maja o wiele wiecej zakonczen nerwowych niz np. posladki, a jak nerwa uszkodzisz to masz paraliz miesnia... po za tym sa tez mocno unaczynione, chociaz patrzac z zewnatrz mozna by sie bylo z tym nie zgodzic
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Winstrol, norma i ginekomastia. Teściu, nolva i zatrzymywanie wody. HCG podczas cyklu

Następny temat

No to niedlugo sie zacznie...

WHEY premium