SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

inj insulinowkami

temat działu:

Doping

słowa kluczowe:

Ilość wyświetleń tematu: 1896

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 150 Napisanych postów 15480 Wiek 39 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 90607
nie powinno co najwyzej ropie rozetna wyczyszcza i zaszyja odpukac

maly duzy gruby czy chudy kazdemu nalezy sie taki sam szacunek
pozdrawiam

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 1078 Wiek 35 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 35056
bardzo mnie to nie cieszy
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 13 Napisanych postów 863 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 9235
odstrzeli ci igle jak masz na mysli bicie igla od insulinowki z kapletu,chyba ze masz tzw."belgijke"ona ma wtopiona igle to predzej zlamiesz tloczek-igla jest wgrzana na stale..4,5 to igla takiego rozmiaru jak w insulinowce ja bilem olej z insy ale przez igle 0,5 bo przez ta z kapletu nie chcial przejsc tzn.b.wolno,pozniej olalem i bilem bica 0,6 i tak bylo najlepiej

== Oo f f ==
los ami

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 751 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 30473
Jordan jeżeli pocięty bark to nie ten co na zdjęciu w profilu to możesz śmiało bić insulinówką. W biceps, triceps jak najbardziej. A jeżeli do zastrzyku dodasz np propa i walniesz w biceps, to zrób zdjęcie (na drugi dzień), zamieść to na forum. Będzie dużo śmiechu, że to synthol :) Zresztą sam zobaczysz co się dzieje z mięśniem po wstrzyknięciu.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 751 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 30473
Mały kawałek gumki :) Nabieraj inną igłą niż wstrzykujesz, tu nie miejsce na oszczędności.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 85 Napisanych postów 14048 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 165707
ulter slin pin method - tak sobie to nazywaja na tym forum, laduja tak trena, obadaj ten temat, poszukaj tez info o kluciu slin pinami:

http://www.afboard.com/forum/anabolic-discussion/27517-ulter-slin-pin-method-movie.html 

STERYDY = ŚMIERĆ

adin, dwa, tri .... tolka spakojna

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Opinia na mój temat.

Następny temat

Tren flor medico

WHEY premium