SFD.pl Trening dla zaawansowanych

Dodaj odpowiedź

inerwały na bierzni 5x week vs niedzielny bieg na 7km

Wysłana -
Witam
Co lepiej pomoże mi utrzymać tłuszcz w ryzach przy diecie masowej , iterwały po treningu na bierzni 6km/14km 1min ( maks 25 min to robiłem ) . Czy raczej bieg na 7km w niedzielę . Ile minut robić interwały dla optymalnego efektu?? raczej za tym nie przepadam wolę biegać na zewnątrz . No ale cóż czasami trzeba się zmusić ;p;p

Pozdro
Witaj, przygotowaliśmy kilka tematów które mogą Ciebie zainteresować:

Masz problem z przybraniem na wadze lub zgubieniem zbędnych kilogramów?

sylwia i emil Indywidualne plany dietetyczne i treningowe Sprawdź więcej
Wysłana -
jak wolisz to biegaj na zewnątrz, po co się zmuszać, mozesz zawsze też kalorie delikatnie przyciąć jak idzie w tłuszcz.
Wysłana -
z kcal kombinuje cały czas , co tydzień podbijam lub zmniejszam ( również dużo kupuję na promocjach więć dieta również się zmienia z tygodnia na tydzień przy sobotnich zakupach ) . Ciężko jest się wstrzelić idealnie , tłuszczu nie dostaje dużo ale się pojawia , nie planuje kolejnej diety redukcyjnej w tym roku więc bieganie wydaję się dobrą alternatywą do utrzymania tłuszczu w ryzach . Również zaznaczam że nie jestem biegaczem i nie zamierzam nim zostać mój priorytet to budowanie masy mięsniowej . Teraz cardio jest na topie więc i ja to robię ...... Tylko nie wiem do końca czy robię to właściwie
Wysłana -
Po siłowym mozesz krotką tabatkę sobie zrobić

A w niedziele sobie cardio strzelić
Wysłana -
Thx taba coś nowego ;) nawet nie wiem co to jest ;p ^_^
Wysłana -
https://potreningu.pl/articles/4670/tabata--najlepsze-interwaly-by-spalic-tluszcz 
Wysłana -
Cardio to dlugi wysilek o srednio wysokiej intensywnosci.
Wysłana -
TrueChaos
Witam
Co lepiej pomoże mi utrzymać tłuszcz w ryzach przy diecie masowej , iterwały po treningu na bierzni 6km/14km 1min ( maks 25 min to robiłem ) . Czy raczej bieg na 7km w niedzielę . Ile minut robić interwały dla optymalnego efektu?? raczej za tym nie przepadam wolę biegać na zewnątrz . No ale cóż czasami trzeba się zmusić ;p;p

Pozdro

Bardziej zbilansowana dieta, niz jakikolwiek wysilek 5 x w tygodniu interwaly to chyba nie najlepszy pomysl, przy tym co chcesz osiagnac robilbym 3 razy po 15 min po treningu silowym.
Wysłana -
MarcelQ
TrueChaos
Witam

Pozdro

Bardziej zbilansowana dieta, niz jakikolwiek wysilek 5 x w tygodniu interwaly to chyba nie najlepszy pomysl, przy tym co chcesz osiagnac robilbym 3 razy po 15 min po treningu silowym.
dluzej raczej nie ma sensu bo zwieksza sie znacznie wyrzut kortyzolu.

Pozdrawiam.
Wysłana -
Dzięki za odpowiedzi :) interwały 15min jak najbardziej mi odpowiadają , długie sesje na bieżni doprowadzają mnie do obłędu jak dla mnie to cholernie nudne ;p podziwiam ludzi którzy potrafią wytrzymać 30 min plus lub wpadają sobie tylko pobiegać

Pozdrawiam
Wysłana -
#0 min to mało ja widzę to jak wpadną to bieżnia, rowerek orbitrek przez 2 godziny.
Strona 1 z 2
Dodaj odpowiedź