SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

inerwały na bierzni 5x week vs niedzielny bieg na 7km

temat działu:

Trening dla zaawansowanych

słowa kluczowe: , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 3298

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 19 Napisanych postów 216 Wiek 40 lat Na forum 6 lat Przeczytanych tematów 37429
Witam
Co lepiej pomoże mi utrzymać tłuszcz w ryzach przy diecie masowej , iterwały po treningu na bierzni 6km/14km 1min ( maks 25 min to robiłem ) . Czy raczej bieg na 7km w niedzielę . Ile minut robić interwały dla optymalnego efektu?? raczej za tym nie przepadam wolę biegać na zewnątrz . No ale cóż czasami trzeba się zmusić ;p;p

Pozdro
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
anubis84 Instruktor Marcin Moderator
Ekspert
Szacuny 17681 Napisanych postów 132075 Wiek 39 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 1460293
jak wolisz to biegaj na zewnątrz, po co się zmuszać, mozesz zawsze też kalorie delikatnie przyciąć jak idzie w tłuszcz.

Gdyby ilość pieniędzy, jakie posiadamy, zależała od tego, jak traktujemy innych ludzi, bylibyśmy milionerami.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 19 Napisanych postów 216 Wiek 40 lat Na forum 6 lat Przeczytanych tematów 37429
z kcal kombinuje cały czas , co tydzień podbijam lub zmniejszam ( również dużo kupuję na promocjach więć dieta również się zmienia z tygodnia na tydzień przy sobotnich zakupach ) . Ciężko jest się wstrzelić idealnie , tłuszczu nie dostaje dużo ale się pojawia , nie planuje kolejnej diety redukcyjnej w tym roku więc bieganie wydaję się dobrą alternatywą do utrzymania tłuszczu w ryzach . Również zaznaczam że nie jestem biegaczem i nie zamierzam nim zostać mój priorytet to budowanie masy mięsniowej . Teraz cardio jest na topie więc i ja to robię ...... Tylko nie wiem do końca czy robię to właściwie
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
anubis84 Instruktor Marcin Moderator
Ekspert
Szacuny 17681 Napisanych postów 132075 Wiek 39 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 1460293
Po siłowym mozesz krotką tabatkę sobie zrobić



A w niedziele sobie cardio strzelić

Gdyby ilość pieniędzy, jakie posiadamy, zależała od tego, jak traktujemy innych ludzi, bylibyśmy milionerami.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 19 Napisanych postów 216 Wiek 40 lat Na forum 6 lat Przeczytanych tematów 37429
Thx taba coś nowego ;) nawet nie wiem co to jest ;p ^_^
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
anubis84 Instruktor Marcin Moderator
Ekspert
Szacuny 17681 Napisanych postów 132075 Wiek 39 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 1460293
https://potreningu.pl/articles/4670/tabata--najlepsze-interwaly-by-spalic-tluszcz 
1

Gdyby ilość pieniędzy, jakie posiadamy, zależała od tego, jak traktujemy innych ludzi, bylibyśmy milionerami.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
MarcelQ Instruktor SFD
Ekspert
Szacuny 420 Napisanych postów 20241 Wiek 37 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 171132
Cardio to dlugi wysilek o srednio wysokiej intensywnosci.

" I pamietaj szacunek to wszystko "

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
MarcelQ Instruktor SFD
Ekspert
Szacuny 420 Napisanych postów 20241 Wiek 37 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 171132
TrueChaos
Witam
Co lepiej pomoże mi utrzymać tłuszcz w ryzach przy diecie masowej , iterwały po treningu na bierzni 6km/14km 1min ( maks 25 min to robiłem ) . Czy raczej bieg na 7km w niedzielę . Ile minut robić interwały dla optymalnego efektu?? raczej za tym nie przepadam wolę biegać na zewnątrz . No ale cóż czasami trzeba się zmusić ;p;p

Pozdro


Bardziej zbilansowana dieta, niz jakikolwiek wysilek 5 x w tygodniu interwaly to chyba nie najlepszy pomysl, przy tym co chcesz osiagnac robilbym 3 razy po 15 min po treningu silowym.

" I pamietaj szacunek to wszystko "

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
MarcelQ Instruktor SFD
Ekspert
Szacuny 420 Napisanych postów 20241 Wiek 37 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 171132
MarcelQ
TrueChaos
Witam
Co lepiej pomoże mi utrzymać tłuszcz w ryzach przy diecie masowej , iterwały po treningu na bierzni 6km/14km 1min ( maks 25 min to robiłem ) . Czy raczej bieg na 7km w niedzielę . Ile minut robić interwały dla optymalnego efektu?? raczej za tym nie przepadam wolę biegać na zewnątrz . No ale cóż czasami trzeba się zmusić ;p;p

Pozdro


Bardziej zbilansowana dieta, niz jakikolwiek wysilek 5 x w tygodniu interwaly to chyba nie najlepszy pomysl, przy tym co chcesz osiagnac robilbym 3 razy po 15 min po treningu silowym.
dluzej raczej nie ma sensu bo zwieksza sie znacznie wyrzut kortyzolu.

Pozdrawiam.
1

" I pamietaj szacunek to wszystko "

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 19 Napisanych postów 216 Wiek 40 lat Na forum 6 lat Przeczytanych tematów 37429
Dzięki za odpowiedzi :) interwały 15min jak najbardziej mi odpowiadają , długie sesje na bieżni doprowadzają mnie do obłędu jak dla mnie to cholernie nudne ;p podziwiam ludzi którzy potrafią wytrzymać 30 min plus lub wpadają sobie tylko pobiegać

Pozdrawiam
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
anubis84 Instruktor Marcin Moderator
Ekspert
Szacuny 17681 Napisanych postów 132075 Wiek 39 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 1460293
#0 min to mało ja widzę to jak wpadną to bieżnia, rowerek orbitrek przez 2 godziny.

Gdyby ilość pieniędzy, jakie posiadamy, zależała od tego, jak traktujemy innych ludzi, bylibyśmy milionerami.

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Trening góra dół do oceny

Wiecej