SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

indywidualny trening piłkarski

temat działu:

Piłka Nożna

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 7379

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 423 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 3273
mozecie mi napisac albo przeslac cos takiego jak indywidualny trening piłkarski (głownie technika) (wiek 15-17 lat) plizzzzz =P
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 371 Wiek 30 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 1685
Znawiec na technike najlepsze są kapeczki najpierw możesz robic jedną nogą, kiedy nabierzesz doświadczenia drugą, a puzniej obiema i w końcu można dodawać utrudnienia dwa razy prawą nogą dwa razy lewą.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 561 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 3537
Znawiec pytał sie o ten trening 3 lata temu.

...:::UmIeSz LiCzYć ?! LiCz Na SiEbIe !! TwOjE SzCzEsCiE InNyCh j**iE !!!:::...

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 371 Wiek 30 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 1685
aha nie zobaczylem
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 9 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 36
Witam,

krótko opisując miałem 3 operacje, 2 razy zerwałem więzadła krzyżowe (lewe i prawe kolano) aktualnie gram, na razie (odpukać) nie narzekam na kontuzje. Ale pojawił się poważny problem, jestem już ponad 1,5 roku po operacji i gram już długo po tych kontuzjach, jednak nie mam wytrzymałości a moja szybkość spadła diametralnie. Tutaj piszę właśnie w związku z tym. Czy jesteście w stanie pomóc mi wrócić do dobrej formy ? W sensie pomocy w opisaniu co muszę robić, jak biegać itd. Słyszałem, że bardzo ważna sprawa to odpowiednie tętno przy bieganiu, jednak nie wiem jak to robić, itd. W ogóle proszę o jakieś informacje i rozpisanie może czegoś. Chcę być znowu szybki i wytrzymały jak kiedyś.. Pozdrawiam i czekam na szybkie odpowiedzi, ponadto gwarantuję, że na pewno się odwdzięczę.

Aha i tak,

mam 18 lat, ważę niespełna 70 kg i mam 183 cm wzrostu.

Futbol to moja pasja, moje całe życie i nikt mi go nie odbierze..

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

EURO2004: FRANCJA - SZWAJCARIA

Następny temat

piosenka z euro

Wiecej