SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

impulsywne drgania w klatce

temat działu:

Zdrowie i Uroda

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 16602

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 10 Napisanych postów 363 Wiek 35 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 4930
witam. mam problem i nie wiem co z tym zrobic, a do lekarza nie mam mozliwosci isc/jechac. od mniej wiecej godziny po lewej stronie klatki, jakies 10 cm od mostka w dol pod katem 45stopni mam takie impulsywne drgania, dosyc szybkie (po przeciwnej stronie niz serce), tak jakby mi "nerw tam wszedl". czy to wlasnie nerw, czy moze cos innego?? dopiero wstalem i nie meczylem sie. nigdy nie mialem czegos takiego. co to moze byc??

Tak to bywa....- raz sie tonie, raz sie plywa
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120
Witaj, przygotowaliśmy kilka tematów które mogą Cię zainteresować:

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
jakryc ZASŁUŻONY
Ekspert
Szacuny 205 Napisanych postów 13874 Wiek -4419 dzień Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 158206
czasem są to tzw. tiki nerwowe, ja tez tak kiedyś miałem w okolicy pachy, gdy ustawiłem rękę pod odpowiednim kątem - drgał mi mięsień.

jeśli utrudnia Co to funkcjonowanie, to idź do lekarza, nic innego nie poradzę.

Moderator w dziale MMA.
SI VIS PACEM, PARA BELLUM
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 10 Napisanych postów 363 Wiek 35 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 4930
czyli nie jest to nic powanego??? jak to tylko miesien (bo jest to miesien brzucha), to spoko SOG za wytlumaczenie

Tak to bywa....- raz sie tonie, raz sie plywa
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 68 Napisanych postów 7435 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 26133
na 1 rzut oka,z tego co piszesz sa to wlasnie drgania miesnia niekontrolowane(czasami tez takie miewam w roznych partiach)-spowodowane to jest brakiem mikroelelmntow i witamin - zadbaj o to,zeby dostarczyc takie magnes przede wszystkim do organizmu(jakis laktomag albo cos),rowniez witamina K,potas,ogolnie witaminki
nie pij za duzo kawy,bo magnes wyplukuje wlasnie

"Pozwol mi zwyciezyc,a jesli nie zdolam,pozwol mi byc dzielnym w mej walce."

"POZWOL MI ZWYCIEZYC, A JESLI NIE ZDOLAM, POZWOL MI BYC DZIELNYM W MEJ WALCE"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
jakryc ZASŁUŻONY
Ekspert
Szacuny 205 Napisanych postów 13874 Wiek -4419 dzień Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 158206
z elektrolitami to ejst tak, że zarówno ich niedobór, jak i nadmiar moga dawać te same objawy w postaci kurczy.
myśle, ze szklanka soku pomidorowego dziennie nie zaszkodzi.

Moderator w dziale MMA.
SI VIS PACEM, PARA BELLUM
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 500 Napisanych postów 9533 Wiek 44 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 18704
ano
moze być to spowodowane : nadmiarem lub niedoborem minerałów czyli jak koledzy napisali : wapń magnez potas itp
moze być to skutek przeciążenia , zmiany metabolizmu
i w sumei wynikającej z wcześniejszych zmiany pobudliwości..
pozdro
p.s to nic takiego , każdy chyba to przeżył w postaci skurczu , drżenia mięśni itp

XXX Boofi XXX
Hard Core Straight Edge

XXX Boofi XXX
Hard Core Straight Edge
"Blood and Guts bro , thats the way it goes !!" - lifter ?

Nie dyskutuj z d****em. Najpierw sprowadzi Cię do swojego poziomu a potem pokona doświadczeniem.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 11148 Napisanych postów 51563 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
To co napisali przedmówcy.Mysle,że takie drzenia to równiez skutek przeciązenia odpowiedniej grupy miesniowej. Widocznie mocno ćwiczyłes mm brzucha badz klatke i tak sie stało.

Primum non nocere...
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 10 Napisanych postów 363 Wiek 35 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 4930
wlasnie nie cwiczylem przez ostani miesiac, a co do tej przemiany materii, to chyba moze to byc to

Tak to bywa....- raz sie tonie, raz sie plywa
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

BOL BARKU :-(((((

Następny temat

saw palmetto

WHEY premium