SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

ile ta paczka idzie do warszawy?

temat działu:

Marbo

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 1647

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 165 Wiek 32 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 1910
Witam, otóz 9 lipca zamówilem sobie wyciąg, zamówienie potwierdzone i teraz juz styknie tydzień i byłem pewien, że już teraz z tą dostawą dojedzie. No, ale po tygodniu czekania cały czas status przesyłki jest "nowe", dzwonie zatem do was i pani mowi, ze prawdopodobnie w nastepny piatek bedzie, ale nie wie bo poinformowana kolezanka jest na urlopie i nie moze sie jej zapytac.
I tu mnie trafił szlaczek, bo 2 tygodnie oczekiwania to jest według mnie niepoważna sprawa, przy czym nie wiem czy to są wymysły tej pani czy tak będzie.
Jakby ktos z obsługi forum mógl mi przyblizyc ile mam naprawde czekac to poprosze
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
MS-Ania Marbo-Sport
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 820 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 3498
Sorry, serio Koleżanka jest na urlopie - będzie albo w ten weekend albo zaraz po.. Czasem tak bywa, ze te wysyłki są organizowane co jakieś 10 dni roboczych. Mimo, że staramy się zdecydowanie częściej jeździć..
Już niebawem dostaniesz telefon. Przepraszam, że tek to wyszło. Nieugiety - nie bądź taki nieugięty i wybacz nam, proszę

twardziele nie jedzą miodu, twardziele żują pszczoły

[email protected]
www.marbo-sport.pl 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 165 Wiek 32 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 1910
spokojnie ^^, tylko pytam, w kazdym razie czekam na telefon
edit: ok, juz mam informacje, ze do odebrania w piątek

Zmieniony przez - Nieugiety w dniu 2010-07-21 11:35:03
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
MS-Ania Marbo-Sport
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 820 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 3498
Ciesze się :)

Odbiór będzie możliwy zaraz po weekendzie :)

twardziele nie jedzą miodu, twardziele żują pszczoły

[email protected]
www.marbo-sport.pl 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 165 Wiek 32 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 1910
Paczuszka odebrana, wszystko elegancko, tylko mialem problemy ze znalezieniem waszej siedziby na ul. instalatorów 5, przydalby sie wam jakis wiekszy baner bo ledwo widac gdzie trzeba sie udac.
Dziekuje za kontakt i mila obsluge.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 2209 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 9570
Oki, postaramy się dać strzałki oraz większy baner :)
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Poręcze do pompek - POMOC

Następny temat

Składamy zestawik

Wiecej