SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

ile seri i powtorzen na rzezbe??

temat działu:

Trening dla zaawansowanych

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 67704

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 291 Napisanych postów 17217 Wiek 44 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 86319
Ale zbudowanie duzej masy wiaze sie z jedzeniem duzych ilosci kalori z b, ww i tł. Stosujac diete na mase na nic nam zwiekszony popyt naszych miesni na kalorie - i tak dostarczamy wiecej niz potrzeba.

Stosujac diete redukcyjna nic nam po planie na mase bo masy - jako takiej - nie zbudujemy.

Mnie caly czas chodzi o zasade - jak sie za cos zabieramy to robimy to profesjonalnie od poczatku do konca.

"Lepiej być kanciastym czymś, niż okrągłym niczym"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 18 Napisanych postów 1972 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 8170
wiem że żeby zbudowac mięsni potrzbna jest nadwyżka kalori , ale to wszystko trzeba/i mozna kontrolowac , każdą nadwyżke kalori można wyeliminować stosujac dodatkowe aeroby i nie przekraczajac 10 % tłuszczu w organiżmie i w razie porzeby zastosowac to co mówiłem , utrzymac całą tą masę stosujac taki rozkład powtórzeń i obciazeń jak wyżej nie stosując progresji ciężaru [ co zaowocuje utrzymaniem już istniejących mięśni poprzez utrzymanie ich w aktywnosci ] i do tego diete redukcyjna i jeśli trzeba aeroby , wtedy spokojnie a tych 10 % można zejść do wspaniałej rzeźby , nie popadajmy w skrajności , robienie masy nie wymaga zalania sie tłuszczem jak świnia , wystarczy niewielka nadwyżka kalori która w zupełności zmiesci się w nie większym niż 10 procentowy zasób tłuszczu

i na koniec , co oznacza profesjonalizm - byc poprawnym w tym co się robi z obecnie panujacymi trendami i standardami czy poprostu osiąganie sukcesów idąc własną drogą nikogo nienaśladując ? hmm ?

tu nie chodzi o to co sie powinno tylko o to co działa

To live forever is a fantasy
To die tomorrow is reality
- = - = -
zaczynasz ? wejdź tutaj koniecznie http://www.sfd.pl/temat153141/ 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 18 Napisanych postów 981 Wiek 47 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 6852
a jak działa to co "powinno działać", a to co "działa" nie działa?
rozważania akademickie...

tere - fere

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 18 Napisanych postów 1972 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 8170
patrząc na to z punktu widzenia logiki , jesli pierwsze wyjście jest nieskuteczne [ nie stwierdzono tautologi ] sprawdzamy czy takowa nastepuje przy wzorze drugim , jesli ta tautologia jest obecna w przypadku pierwszej metody to nie jest potrzebne sprawdzanie kolejnego wzoru [ choc i ten drugi wzór równiez moze być tautologią - czyli może działać ]

mówiec prościej , to co według mnie działa określe jako twierdzenie drugie , to co "powinno działać" twierdzeniem pierwszym -- jesli pierwsze twierdzenie jest prawdziwe - niekonieczne jest sprawdzanie drugiego [ choc można to zrobic chocby ze wzgledu na porównanie efektywności działania ] -- natomiast jesli pierwsze twierdzenie jest nieprawdziwe to kontynujemy sprawdzanie na drugim twierdzeniu [ jest to alternatywa dla pierwszego ]
nie podałem tego jako twierdzenie podstawowe lecz alteratywne -- choć to należy do wyboru innych
jednak jest jeszcze jeden plus drugiego wyjścia , mianowicie zapewnia to psyciczne poczucie bezpieczeństwa - spróbuje jednego , ale to niz jesli nie zadziała , bo może ten drugi zadziała i bedzie dobrze - brak drugiej mozliwości sprawia że ludzie popadaja w depresje mysląc że sie już nie nadaje do niczego bo na wszystkich to działa a na mnie nie

nie możemy sami stawiac sobie ograniczeń

To live forever is a fantasy
To die tomorrow is reality
- = - = -
zaczynasz ? wejdź tutaj koniecznie http://www.sfd.pl/temat153141/ 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 18 Napisanych postów 981 Wiek 47 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 6852
ani mysleć że ich nie mamy...

tere - fere

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 291 Napisanych postów 17217 Wiek 44 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 86319
No wlasnie, tylko ze ja nie mowie o metodach niesprawdzonych, a jedynie wyczytanych w gazecie. Sam je stosuje i to z powodzeniem, natomiast to o czym ty mowisz to jest kontrolowanie poziomu tkanki tluszczowej, a nie robienie rzezby ...

"Lepiej być kanciastym czymś, niż okrągłym niczym"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 18 Napisanych postów 1972 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 8170
Mawashi , możesz to nazwać jak chcesz , ale faktem jest to że i jedno i drugie w rezultacie doprowadza do wyrzeźbienia mięśni - ja poprostu uważam że mój sposób [ przynajmniej dla mnie ] jest o wiele skuteczniejszy , mniej wycieńczający organizm , nieosłabiający mięśni itd.
nie wiem tylko dlaczego zarówno ty jak i inni w tym poście uważają że jest to niesprawdzone a jedynie wyczytane w jakiejś gazecie

trudno , ja na tym nie trace bo znalazłem swoja drogę w tym temacie i chciałem sie tylko podzielić nią z innymi - czy ktoś z tego skorzysta to dobrze , jeśli nie to też dobrze - wasz wybór

jak mówie , dałem wam tylko wybór/alternatywę w postaci czegoś co mi pomogło i może pomóc wam [ jeśli standard nie zadziała ] - reszta to juz wasza sprawa

dzieki za dyskusje

narqua

To live forever is a fantasy
To die tomorrow is reality
- = - = -
zaczynasz ? wejdź tutaj koniecznie http://www.sfd.pl/temat153141/ 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 18 Napisanych postów 981 Wiek 47 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 6852
standard działa, ale widać że się starasz.

dzieki za dyskusje

pozdrawiam.

tere - fere

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 18 Napisanych postów 1972 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 8170
dobra nie kumam rohan , o co sie staram ?

poprostu mówię że nie na wszystkich działa ten standard , a dla tych którzy jak ja zawiedli sie na nim podaje inna mozliwość - to czy zniej skorzystają to ich wybór

koniec tematu

narqua

To live forever is a fantasy
To die tomorrow is reality
- = - = -
zaczynasz ? wejdź tutaj koniecznie http://www.sfd.pl/temat153141/ 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 18 Napisanych postów 981 Wiek 47 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 6852
widzę że starasz się znaleść własną drogę, inne rozwiązania; kto wie może kiedyś coś odkryjesz

pozdrawiam

Zmieniony przez - Rohan w dniu 2004-07-27 19:17:06

tere - fere

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

spanie na czymś twardym...

Następny temat

aerobowa 6 weidera

WHEY premium