SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

ile odpoczynku ?

temat działu:

Trening dla zaawansowanych

słowa kluczowe:

Ilość wyświetleń tematu: 3395

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51556 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Witam.

Cwicze na mase: 6-8 serii, po 10-6 powtorzen, ile pownienem miec odpoczynku miedzy seriami ?

Dziekuje.

Pozdrawiam:
snap16.
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Najnowsza odpowiedź. Aktualizacja:
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 828 Wiek 39 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 49635
Ta klata to za wiele ci nie urośnie, a wracając do długości odpoczynków to są one zależne od ilości powtórzeń i cyklu treningowego; wytrzymałośc ok 1 min, masa 2-3 min, siła 3 i więcej.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 41 Napisanych postów 4008 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 37791
troche duzo serii jak na mase, ale odpoczynek do 1,5 minuty

Moderator działów Sporty Ogólnorozwojowe & Dla Zupełnie "Zielonych" & Grappling

I szkoda tylko, że w noc kwietniową, Ciągnąc za sobą smród spalin,
Nie cały Związek poleciał w kosmos, A tylko jeden Gagarin

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 750 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 9705
a ja sie spotkalem ze do 1 minuty
a miedzy cwiczeniami 1,5-2 min
wiec jak to jest ?


^BARRY^

NO LIMIT FOR P000WER !125p! :D

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 288 Wiek 39 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 6721
6-8 powturzen przy jednym cwiczeniu czy ogolnie?

Korgan

Największą walkę człowiek stacza z samym sobą …

Dr_T

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 245 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 45617
Macciej - duzo serii?

Bokser

Bokser

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 828 Wiek 39 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 49635
Na masie odpoczywaj 2-3min zależnie od ćwiczenia i rób lepiej 6-8 powtórzeń bez progresji obciążenia.



Zmieniony przez - Superman w dniu 2001-11-02 20:22:58
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51556 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Proponuję tak jak Superman 6 powtórzeń i 3 nawet 4 min przerwy (zależ jaki typ budowy) na mnie działa dobrze.

macek
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 48 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 1262
Ja osobiście stosuję 45 sekund między przerwami i około 2 minut między ćwiczeniami. Oczywiście zdarza mi się troszkę oszukać i zależy to przede wszystkim od wykonywanego ćwiczenia, ale raczej się tego trzymam. Na pewno jest to też kwestia wytrzymałości i nastawienia.
W każdym razie mam sobie zegarek z timer'em który zdecydowanie mi pomaga podczas treningów

--
Pozdrowienia
Maciek

--
Pozdrowienia
Maciek

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 1263 Wiek 43 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 44823
w jednym z postow 666 napisal ze stosuje przerwy miedzy cwiczeniami nawet po 8 minut- a wiecie przeciez jakie z niego bydle.
ja np. przy podcioganiu sie na drozku robie ok 3- do 4 minut, poniewaz bardzo szybko sie pompuje i robioc przerwe np 1 minute zawiele razy bym sie niepodciognol.
no aloe kazdy ma inny typ budowy i musi odpowiednio dobrac sobie trening
pozdrawiam

radek

.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51556 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Długość przerwy jest to kwestia wyboru, mniej intensywny czy bardziej intensywny trening.
Ćwiczę dużymi ciężarami /bo taki trening na mnie działa najlepiej/ i robię 10 - 4 powtórzeń, i nie wyobrażam sobie robić następnej serii po niecałej minucie przerwy.
Teraz jestem w trakcie intensywnego treningu i robię przerwy 1,5 - 2 min. w zależności od rodzaju ćwiczenia.

Kiedyś czytałem, że Ronie Coleman ćwiczy z trzema partnerami treningowymi na raz, więc jego przerwy między ćwiczeniami sięgają ok. 3 min. Myślę, że jeszcze dłuższe przerwy nie mają sensu - bo mięśnie "stygną".

Draht.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51556 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Dzieki wszystkim !!!

pon:klata
wt:bic i tric
sr:klata
czw:bic i tric
pt:klata
sobota:plecy i bary

Nogi nie cwicze, poniewaz dobrze mam je zbudowne
Jak myslicie dobry cykl czy moze zmienic kolejnosc?

Prosze o odp

Pozdrawiam:
snap16.
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Trening na czczo

Następny temat

Intensywny trening na kreatynie.

WHEY premium