SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

ile mozna sie spodziewac utraty???

temat działu:

Odżywki i suplementy

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 3213

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 28 Napisanych postów 540 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 17043
czesc
obecnie biore kreatyne (hi tec- kapsulki) HmB w plynie tesz hiteca i do tego gainger a moje pytanko odnosi sie glownie kreatynki
tz ile mozna po niej stracic stosujac dalej dobra diete oraz dodatkowo uzupelniajac gaingerami..?
tz czytalem gdzies na forum ze mniejwiecej 50/50 tz jesli przytyjesie z 5 kg to tyle samo sie straci po cyklu kreatynowym w przeciagu jakis 2 tyg.. a wiec jest to prawda??
apropo opiszcie swoje reflekcje i spostrzezenia na temat przybrania spadkow itp
z gory dzieki

ax

ax

Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Najnowsza odpowiedź. Aktualizacja:
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 595 Wiek 42 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 20563
Dobra to i ja sie wtrące . Na mój pierwszy cykl składała się kreatyna Multipower (150g) , Hmb Hi-Tec , Mass Gain Hi-Tec . Zyskałem w tedy 8kg , a w 3 tygodnie po zakończeniu cyklu waga skoczyła jeszcze o 2 kg. Spadków nie odnotowałem. Jaką część tego stanowiły mięśnie nie mogę stwierdzić ale co najmniej 40% był to tłuszczyk .
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Ja bym zapytał ile można zyskać...ponieważ możesz nic nie zyskać, więc nie będzie z czego tracić...Zresztą czego się spodziewasz, kreatyna to tylko trochę więcej wody w mięsniu...

among the blind a one-eyed man is king
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 28 Napisanych postów 540 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 17043
Paziuu
noo fakt faktem ale jeszcze gainger i hmb ktore najprawdopodobniej podtrzymam do wakacji(gainger napewno)
a czy zyskam.. too raczej tak... kreatyne biore 8 dzien i bez fazy nasycenia 2x 4 kapsulki i przytylem 3 kg przedemna jeszcze 17 dni brania wiec z 5-6 z gaingerem raczej bedzie :)
daltego chcialbym zeby ktos udzielil sie reflekcjami i spostrzezeniami -najlepiej ktos kto mial podobny zestaw suplementow badz jego czesc ;)
pozdrawiam i dzieki!!!

"interesujesz sie grafika? zapraszamy na #grafika "


ax

ax

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 28 Napisanych postów 540 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 17043
hehe tak ogladacie i ogladacie jusz w sumie z 50 razy zagladaliscie ale moze wkoncu ktos by sie udzielil ?:)

ax

ax

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 2285 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 18850
No to sobie tak zajrzałem i odpowiem

Moje doświadczenia z kreatyną były następujące:

1.Bardzo szybki przyrost masy, spowodowany zatrzymaniem wody w mięśniach + znaczna poprawa siły.

2.Po odstawieniu: dość szybko postępujący ubytek masy, utrata wody w ciągu 2~3 tygodni

3.Wynik: saldo na zero

Myśle, że po okresie przyjmowania kreatyny w momencie jej odstawienia nie będziesz w stanie wyeliminować efektu spadku masy związanego z utratą wody, tak działa kreatyna nie inaczej, a takie suplementy jak HMB i Gainer wody w organiźmie nie zatrzymają.

Ja sugerowałbym ci zaopatrzenia się w glutaminę i przyjmowanie jej zaraz po treningu w ilości minimum 6g.

Pozdrawiam,
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 28 Napisanych postów 540 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 17043
Dąbek cze i thx
biore glukoze 30 g naczczo do kreatyny i 30 po treningu
a wlasciwie mozesz powiedziec ile ci przybylo masy i ilse spadlo potem w oprzeciagu tych 2-3 tyg?
ja biore krea 8-9 dzien i jak nrazie mam tylko 3 kg ;(
noo i niestosuje fazy nasycenia

ax

ax

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 2285 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 18850
To, że nie stosujesz fazy nasycenia to bardzo dobrze.

Mi na kreatynce przybyło 7kg w ciągu 3 tygodni i stan taki utrzymywał się przez cały czas jej przyjmowania tzn. przez 6 tygodni.
Niestety po jej odstawieniu waga zaczęła lecieć w dół
Co prawda nie zleciało wszystko, zostało 2kg.

Pozdrawiam,
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 28 Napisanych postów 540 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 17043
uuu to niewiele zostalo ;( ja narazie amm 3 kg i modle sie zeby jeszcze raz tyle skoczylo


ax

ax

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
hey Dąbek, mam pytanko - jakiej firmy byla to kreatyna?
I pytanie do wszystkich jaka kreatyna jest najlepsza - chodzi mi o efekty i oczywiscie o cene, bo ostatnio widzialem tyle roznych, ze nie wiem, co wybrac, zeby roslo i by moj portwel nie byl calkiem pusty.

Rector
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
http://www.kulturystyka.tv/
tu masz strone gdzie mozesz kupic za***iste wynalazki :D
polecam prolab lub hdt ..
mi zawzse przez 5 tyg przychodzilo z 5 kg potem spadalo do 2 i sadze ze bylo to 75 % miecha i 25 tluszczu...
przed zakupem poczytaj sobie o glownym organizatorze tego sklepu
https://www.sfd.pl/forum.asp?forum_id=111&forum_title=Netrition Polska
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 28 Napisanych postów 540 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 17043
kurde mi skoczylo narazie tylko 3 ;( i mam nadzieje -modle sie zeby jeszcze ze 3 wskoczylo ) zeby mialo co spadac bo z 3 jak mi spadnie to nic nie zostaniep ;)

ax

ax

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

spalacze tłuszczu

Następny temat

wasza ocena białka serwt whey z promocji

WHEY premium