SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

ile moge dostac jak myslicie?

temat działu:

Po siłowni, o siłowni

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 12227

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 58 Napisanych postów 6529 Wiek 35 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 36902
Siema jak myślicie, jaki wyrok można dostać za pobicie z użyciem niebezpiecznego (i przy tym nielegalnego) narzędia?:/:/:/ Tylko odpowiadajcie normalnie a nie 3 lata kamieniołomów czy cos w tym stylu

Ulubieńcy - Wikibokser, ten od Yiu-Tubitsu, Sensei(99999), Jarzyn, Jaguar, Frosti

Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 557 Wiek 36 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 22004
3 lata kamieniołomów
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 9 Napisanych postów 1160 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 6354
Uuu stary na***ales komus?? U mnie w okolicy takie zdarzenie mialo miejsce i gosc dostal 3 miechy i chyba 2 miechy prac spolecznych. Ale pewny dokladnie nie jestem
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 7 Napisanych postów 308 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 8226
jesli to Twoj pierwszy przypal to jakeis zawiasy na 100 procent , chyba ze gosc jest w ciezkim stanie :d
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 1669 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 30962
zalezy, co kolesiowi zrobiłes, i czy wczesniej miałes podobne przygody

Mogę być kimś, będąc jednocześnie sobą...

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 13 Napisanych postów 4191 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 102834
za dziewczynę się biłes?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Fuckmaster ZASŁUŻONY
Ekspert
Szacuny 202 Napisanych postów 31902 Wiek 37 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 94099
modl sie zeby pobity nie sciemnil ze mu cos ukradles - lancuszek czy cos.. bo kolega mial podobnie- koles do niego cos zaczał, to kolega mu walnął a ten cieć wezwal policje i powiedzial ze mu ukradl lanuszek jeszce kolega i dziesiona
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 1669 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 30962
To będzie bójka, a nie pobicie.

Pobicie (art. 158 kk) w rozumieniu prawa karnego jest to napaść fizyczna co najmniej dwóch osób na jedną, przy czym strona atakująca zawsze posiada przewagę liczebną.

No chyba, ze nie byles sam

http://www.prawnik24.pl/kodeks karny/prawnik_kodeks_karny19.htm


§ 2. Jeżeli następstwem bójki lub pobicia jest ciężki uszczerbek na zdrowiu człowieka, sprawca
podlega karze pozbawienia wolności od 6 miesięcy do lat 8.

Mogę być kimś, będąc jednocześnie sobą...

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Fuckmaster ZASŁUŻONY
Ekspert
Szacuny 202 Napisanych postów 31902 Wiek 37 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 94099
modlmy sie o 8
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 14 Napisanych postów 8191 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 31412
szczerze? nie mam pojęcia ale tak jak kolega powiedział,jeżeli koleść sciemni że mu chociaż 1zł wziałes to juz masz przesrane
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 114 Wiek 32 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 491
Jesli nie jestes pełnoletni to najwyzej kurator za pierwszym razem,a jezeli jestes pełnoletni i to jest Twoj pierwszy raz to pewnie zawiasy. Modl sie zeby Ci nie przyklepali dziesiony to idziesz odrazu kiwac. "i niech nie zdarzy Ci sie miec przerwe w zyciorysie"

Bodybuilding-->My life-->My love-->My lifestyl...

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Pomocy gdzie to kupić ...

Następny temat

Co Brac

WHEY premium