SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

ile macie % tluszczu?

temat działu:

Odżywianie i Odchudzanie

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 6600

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51557 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
niedosc, ze jestem zoltodziob na tym forum, to jeszcze wscibski babsztyl ze mnie i dlatego pytam forumowiczki: jaki macie % tluszczu?

taka mala sonda, co Wy na to?

A dla innych wscibskich bab wyjasniam, czemu pytam:
mi swego czasu tluszcz zmierzyl instruktor w moim klubie, i z wynikiem 18.7% zmiescilam sie na jego wykresie w kategorii "superb" (czyli mocno ponad przecietna, no super), wykres zaznaczam sporzadzony zostal na warunki angielskie (=najbardziej otyli Europejczycy) i dla kobiet konczyl sie na 18% - jako wyniku idealnym!!!!

najpierw sie oczywiscie bardzo ucieszylam, ze ja taka idealna, mimo tego zbednego tluszczu na udach i biodrach - potem jednak stwierdzilam, ze ta skala mojego instruktora to chyba sporzadzona po to, zeby nie dolowac grubasow zapisujacych sie do fitness clubu....

a pozniej na tym forum eksperci juz calkiem sprowadzili mnie na ziemie kazac zrzucac tluszcz do wyniku.... no, wlasnie, jaka jest norma dla zwyklych ludzi??? (nie-kulturystow i nie-Anglikow

pozdrawiam mocno wszystkich i czekam z niecierpliwoscia na odpowiedzi

may
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Najnowsza odpowiedź. Aktualizacja:
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 65 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 228
ViolaWKS daj znac jak znajdziesz tą przychodnie.

Sam jestem zainteresowany takim pomiarem.

pozdr.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 62 Napisanych postów 3655 Wiek 82 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 20217
Z niecierpliwością czekam na wyniki, piękna iniciatywa
Norma dla, jak to okreśłiłaś 'zwykłych' ludzi to 20-30 % dla kobiet , 10-20 % dla męźczyzn. (podałem największą tolerancję z jaką można się spotkać )

As always, victory finds a hundred fathers but defeat is an orphan. Never confuse a single defeat with a final defeat !
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Michail ZASŁUŻONY
Ekspert
Szacuny 212 Napisanych postów 48745 Wiek 49 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 91090
Kwiatuszku- już Ci odpowiedziałem jak się kształtują normy, ale widze, że nie daje Ci to spokoju

Pozdrawiam wszystkich ambitnych-"Wszystko,co Cię nie zabije czyni Cię mocniejszym"
Michail-Czytaj i pytaj:
http://www.kulturystyka.pl/atlas/
Albo oglądaj i ucz się http://www.kulturystyka.pl/atlas_cwiczen-michail/ 

PORADY INDYWIDUALNE - www.dobierz-trening.pl
ZAINTERESOWANY PORADĄ - PISZ GG:7426473

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51557 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
a gdzie takiego pomiaru mozna dokonac??? bo to moze byc istotne przy rzezbie dosyc..

pozdroo

chce przypakowac!
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51557 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Mam takie samo pytanie jak "pakowac" jest może jakiś sposób obliczenia tego?. Kiedyś ktoś podawał jakąś stronę (gdzie samo obliczało) na podstawie pomiarów itp.
Btw: Si2uiel, możesz się jakoś do mnie na GG odezwać?. Bo chciałbym porozmawiać...

...::ZaPrAsZaM::...
http://www.ekipa71.prv.pl

"W oczach mam ból, w oczach mam łzy...".
"Wiara, nadzieja, miłość..."
"Wciąż wierzę w to...
Wciąć mam nadzieję, że będzie dobrze...
Wciąż napawam się miłością do niej..."
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 40 Napisanych postów 441 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 6325
Do pomiaru zawartosci tkanki tluszczowj sluza urzadzenia elektroniczne, w formie wagi lub kierownicy - na podstawie szybkosci przewodzenia impulsu elektrycznego przez cialo...
Zwykle w dobrych fitnes klubach takie aparaty posiadaja - badanie najczesciej bezplatne, mozna tez trafic na jakas akvje w aptece lub na ulicy - np dzis widzialm w centrum Katowic, no i przychodnei sportowe tez na ogol taki sprzet posiadaja...
Proste urzadzenia tego typu widzilaam niezbyt drogo na allegro...

------------------------------------------------------------
**Edimus et vivamus, non vivimus ut edamus!! **

leniwa Nikoosia
Doradca w dziale Fitness

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 1121 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 22018
ja 4 miesiące temu mialem 16% teraz mysle ze jest minimalnie mniej

"Braci sie nie traci te słowa mówią wszystko dlatego konsekwentnie trzymamy sie blisko w nie swoich sie nie wp*****lamy wlasne sprawy mamy o nie dbamy w tym kierunku podążamy.."

-== tak wyglądalem w lutym https://www.sfd.pl/topic.asp?topic_id=69046  teraz jestem większy ==-
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 89 Napisanych postów 17398 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 79160
sadzac po profilu - chyba popelniles blad w pomiarach bez urazy oczywiscie

Jak jesz - tak zyjesz
Wiedza to podstawa
Alternatywna Droga
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51557 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Wpadłam tylko z pytaniem do Nikoosi. Przechodzilam dzisiaj przez centrum Katowic pare razy ale nigdzie nie widzialam ulicznych pomiarow tłuszczu.
Mozesz powiedziec gdzie mniej wiecej cos takiego jest?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 40 Napisanych postów 441 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 6325
Ja widzialam na pewno wczoraj nie wiem czy dzis tez beda - pod Empikiem, obok wejscia do apteki Forte-Vita, siedzi pani i pan ze stolikiem turystycznym i pisze "Pomiar tkanki tluszczowej" - zdaje sie ze licza sobie 5 zl... A tydzien temu ci sami ludzie za darmo robili pomiary w aptekach - wlasnie w tej kolo empiku i u mnie na osiedlu - mozliwe ze beda kursowac po innych aptekach...

------------------------------------------------------------
**Edimus et vivamus, non vivimus ut edamus!! **

leniwa Nikoosia
Doradca w dziale Fitness

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 89 Napisanych postów 17398 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 79160
dokladnie - taka akcja przeprowadzana jest u nas co jakis czas ...i jest "wedrujaca" z tego co wiem (chodzi po wiekszosci wiekszych aptek).


Jak jesz - tak zyjesz
Wiedza to podstawa
Alternatywna Droga
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Prośba o korektę diety dla dziewczyny

Następny temat

Czy są tu jacyś instruktorzy fitness?

WHEY premium