SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

ile jescze ??

temat działu:

Zdrowie i Uroda

słowa kluczowe:

Ilość wyświetleń tematu: 2129

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51557 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Ile czasu musi upłynąć żeby sie całkowicie wyczyscić z koksów i jak tp przyspieszyc chodzi mi o takie środki jak (testosteron, omnadren, super anabolon , deca durabolinale tylko 2 szt . Nic juz niebiore od ponad 1,5roku i juz niewezme ,ale zalezy mi na suplementach ,tylko czy np taka kreatyna mnie ruszu jak mam pozapychane receptory koksami a moze ten czas starczy żeby wszystko było w narmie .Pozatym niemam zabardzo checi do treningów na siłowni czy to normalne ?? pozdro

...ASTA LA MUERTE...

gucio 1920
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
krates ZASŁUŻONY
Znawca
Szacuny 50 Napisanych postów 1331 Wiek 42 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 15055
Receptory juz "nie sa pozapychane". Madra decyzja co to zarszucenia koksu. Mozesz uzywac suplementy bez wiekszych zastrzezen, ale proponowalbym tak dla czystej swojej ciekawosci przebadac sie glownie w kierunku uszkodzenia watroby.

pozdrawiam
krates

"Niemoc to piekło, moc to naiwność"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 17 Napisanych postów 4480 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 32149
Pozostań czysty...

Pozdrawiam
Wasz don Zwierz

Jeżeli moja wypowiedż Ci się spodobała to nie dawaj Sog'a tylko wejdż na http://www.pajacyk.pl i kliknij na pajacyka. Będzie z tego większy pożytek niż z Sog'a!

członek-mafia.suple.hardcor.pl

Moderator Działu Suplementacja

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51557 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
niema problemu nic mnie do tego nieciagnie pozostane ,tylko czy niebende pakowal kasy na darmo w suplemacje ktura nic niezmieni ??


...ASTA LA MUERTE...

gucio 1920
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 17 Napisanych postów 4480 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 32149
Suplementacja zawsze działa. Jest wielu ludzi którzy brali,rzucili a dziś są bardzo zadowoleni z efektów jakie im dają suplementy. Twoje receptory są juz napewno czyste. Ew. problem jaki mozesz napotkac to to, że jestes już bardzo rozbudowany (nie spojrzałem w profil) a to bedzie oznaczało że każdy kolejny kg. masy kosztuje coraz to więcej wysiłku. Tak jest jednak identycznie u każdego, niezależnie czy brał czy nie....

Pozdrawiam
Wasz don Zwierz

Jeżeli moja wypowiedż Ci się spodobała to nie dawaj Sog'a tylko wejdż na http://www.pajacyk.pl i kliknij na pajacyka. Będzie z tego większy pożytek niż z Sog'a!

członek-mafia.suple.hardcor.pl

Moderator Działu Suplementacja

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51557 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
oki dzieki a więc na początek kreatynka ,lecytyna i biore sie do roboty , moze jeszcze bcaa no i dieta wysoko bialkowa pozdro

...ASTA LA MUERTE...

gucio 1920
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 17 Napisanych postów 4480 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 32149
lecytyne sobie daruj...po co Ci dodatkowe koszty? Najlepiej połącz kreatyne, bcaa przed treningiem i po, + dieta wysokobiałkowa. Pamietaj jednak o tym że wiosna i lato to dla wiekszosci ludzi pakujących naturalnie nie najlepszy okres do budowania masy ...jest gorąco, nie chce się jeść. Teraz jest raczej dobry okres na rzeźbę.

Pozdrawiam
Wasz don Zwierz

Jeżeli moja wypowiedż Ci się spodobała to nie dawaj Sog'a tylko wejdż na http://www.pajacyk.pl i kliknij na pajacyka. Będzie z tego większy pożytek niż z Sog'a!

członek-mafia.suple.hardcor.pl

Moderator Działu Suplementacja

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51557 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
no tak ale przy treningach sztuk walki i tak na duże postępy nielicze to przynajmiej to co wybiegam nadrobie na siłce jest tak cieplo na sali że potreningu mnie kuple na ulicy niepoznają pozdro

...ASTA LA MUERTE...

gucio 1920
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

włosy

Następny temat

GURU-KRWAWIENIA USTAŁY

WHEY premium