SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

ile bierzecie na bica??

temat działu:

Po siłowni, o siłowni

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 28593

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a) Temat przeniesiony przez saib__ z działu Trening.
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 365 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 7938
zastanawiam sie ile bierzecie na bica w ćwiczeniu w podporze ramienia o udo siędżąc.Ćwicze 8 miesięcy zaczynałem od 5kg w tym ćwiczeniu.. brałem jeden cykl kredki 4 mc temu teraz podnosze 25kg Napiszcie ile wy bierzecie i jaki staż macie. Niedługo obciążenia mi zbraknie
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 188 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 744
Ja ćwicze 3 lata i mam 42 w bicu i biore około 15kg (powolne ruchy ze spinaniem bica), 25 kg ciekawe jak zarzucasz tym hantlem .
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 22 Napisanych postów 2650 Wiek 36 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 66285
25 ho ho, chyba robisz tylko to cwiczenie i nic wiecej. a przestań ******.lic.

Tylko głupcy nie mylą sie nigdy - Sokrates.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 13 Napisanych postów 4191 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 102834
ja biore 26kg na 2 łapy



umnie jest koles co bierze na łape 42kg
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
25kg?? Tyle to ja bym pewnie nie ruszył

Ogólnie to stasznie siły mam mało,pozatym nie ćwicze baardzo długo tylko kilka m-cy jade 6kg na jedną łapke
2
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
ja cwicze sztangielka 14-15 kg po 8 potórzeń dokładnie. Kolega moze i podnosi tyle ale to nie ma nic wspólnego z masą. U mnie w szkole jest chłopak 17 lat, który chyba 3 czy 4 w polsce jest w siłowaniu na ręke to jednego hantla 50 kg moze 2 razy podniesc w oparciu o udo. Koleżka ma góra 38 cm w łapie ale wszystkich w szkole kładzie.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
jak cwiczylem na silowni to 62kg 2x bralem w ostatniej seri ale ja tylko na sile robilem bica zadnej pompy ani wolnego spinania
nie zazucalem cialem ciezaru ale jak juz podnosilem to mnie samo przechylalo
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 10 Napisanych postów 519 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 10694
Sztanga serie robie 30-35 a na hantle 13 kg wiecej nie potrzeba

====================
..::[_Dragon_]::..
====================

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 365 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 7938
wcale mnie nie rzuca 8 powt robie bez oszukanych ruchów a stanie to troche mnie wygina ... ale trening na marne nie idzie.. a odkąd ćwicze nie siłowałem sie na łapke .. to niewiem czy dobry jestem... siła mi szybko idzie ale dziwi mnie to że tak mało mam w bicu a tyle targam :-/
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 47 Napisanych postów 7997 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 70855
bez kitu mnie też dziwi to co Ciebie

Kudowa Zdrój noclegi hotele http://www.kudowazdroj.net 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 12 Napisanych postów 963 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 18182
ja robie 23 ale 30 tez bym wziol tyle ze z punktu przyrostow nie ma to sensu bo gorzej z kontrola ciezaru...a na sztadze to 70-80 kg ale wole wziasc sobie 50 i zrobic idealnie technicznie
1
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

ktury Arrnold prawdziwy ?

Następny temat

R.I.P.

WHEY premium