SFD.pl Doping

Dodaj odpowiedź

igf-1 lr3 vs hgh prawdy i mity oraz szkodliwosc dla zdrowia

Wysłana -
mm1986

Chcesz podeslac, podeslij - nie kloce sie. Jezeli badacie i towar git to nic tylko sie cieszyc. Na temat raka i ogolnie towarul, gh, insuliny i to rozmawialem z doktorem O’ Connor to taki mozna powiedziec numer jeden doktor w stanach pod katem towaru, on mi powiedzial ze nie istnieja teoretycznie badania pod tym katem a rozmawial na ten temat z jakims jego kolega ktory sie specializuje na raka, ale z jego doswiadczenia to mowil ze mial sporo klientow, krorzy brali towai i najczesciej mieli colon cancer, rak jelita grubego o ile sie nie myle a jezeli chodzi o przyspieszanie raka, to jak juz jest, wiec im wyzszy igf w krwi tym szybczej rak bedzie rosl, niestety. Zalezy to tez od predyspozycji czy ktos w rodzinie u Ciebie mial juz raka, ale logicznym mysleniem, patrzac na ludzi wokol mnie w usa, to praktycznie co ktorys ma raka, lub mial, mowie serio a to sa ludzie w moim wieku 30-35.. takie czasy, wszedzie nas truja. Zdrowia tak czy innaczej

Dlatego trzeba zapobiegac i wrzucac czesto DNP prozdrowotnie :-%
Wysłana -
odpisz proszę jeszcze na to, bo nie wiemy czy 3iu to w ogole jakis efekt anaboliczny da , walone non stop mysle taka mala dawka zero przerw caly rok

ja
mam jeszcze znajomego co nie ma siana tyle a chce wbijac i pytanie czy 3 iu ed w ogole mu cos dadza efektu anabolicznego i czy jest sens to w ogole walic. Aha i slyszalem/czytalem o ludziach co sobie np co niedziela robia przerwe od gh. czy jest sens to robic? czy raczej marnuje to caly cykl?

planuje mu dac cykl wlasnie 3iu ed gh (180eur) + 14 dni w /mies igf-1 lr3 1000mcg / podane w 14 dawkach = 71,5 mcg(50eur) = 230 eur
Wysłana -
nie da nic.3iu apteki nawet by nic nie dalo (poza fajna regeneracja,poprawa skory,lepszym snem)celowalbym w min 5iu chinczyka
Wysłana -
Na temat raka to tak jak mm napisał
plus teraz w kazdym zarciu kosmetykach i powietrzu masz syf co powoduje raka i go karmi

Co do bicia gh to min 5iu A jak dasz 2x5iu to jeszcze lepiej
W igf bym sie nie bawil A ewentualnie polecial w przerwie od gh

Ghrp6 + cjc
Wysłana -
aDw
mm1986

Chcesz podeslac, podeslij - nie kloce sie. Jezeli badacie i towar git to nic tylko sie cieszyc. Na temat raka i ogolnie towarul, gh, insuliny i to rozmawialem z doktorem O’ Connor to taki mozna powiedziec numer jeden doktor w stanach pod katem towaru, on mi powiedzial ze nie istnieja teoretycznie badania pod tym katem a rozmawial na ten temat z jakims jego kolega ktory sie specializuje na raka, ale z jego doswiadczenia to mowil ze mial sporo klientow, krorzy brali towai i najczesciej mieli colon cancer, rak jelita grubego o ile sie nie myle a jezeli chodzi o przyspieszanie raka, to jak juz jest, wiec im wyzszy igf w krwi tym szybczej rak bedzie rosl, niestety. Zalezy to tez od predyspozycji czy ktos w rodzinie u Ciebie mial juz raka, ale logicznym mysleniem, patrzac na ludzi wokol mnie w usa, to praktycznie co ktorys ma raka, lub mial, mowie serio a to sa ludzie w moim wieku 30-35.. takie czasy, wszedzie nas truja. Zdrowia tak czy innaczej

Dlatego trzeba zapobiegac i wrzucac czesto DNP prozdrowotnie :-%

Nie kojarze Cie, ale ost zauwazam ze sie praktycznie zgadzam z kazdym Twoim postem, mialem pisac juz w innym temacie, fajnie ze coraz wiecej ludzi z wiedza tutaj.
Wysłana -
joseph26
nie da nic.3iu apteki nawet by nic nie dalo (poza fajna regeneracja,poprawa skory,lepszym snem)celowalbym w min 5iu chinczyka

Aha czyli 3iu apteki nic nie da, ale 5iu chinczyka tak? GH, to GH nie? Kazda jednostka cos daje, pytanie co, bo ludzie oczekuja rozne cuda a one nawet przy 20j apteki ed nie nastepuja, temat brdzo zlozony niestety.
Wysłana -
Daj 2 iu apteki dziennie do tego 500mg testa i tak minimum 6 miesiący! Około 4 miecha sylwetka zaczyna się zmieniać efekt spoko ale bez fajerwerków
Wysłana -
No Ryba dyskusja w tym temacie zakończyła się 5 miesięcy temu ale jestem pewien że autor wyczekiwał właśnie na taka (Twoją) odpowiedź
Strona 3 z 3
Dodaj odpowiedź