SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

igf-1 lr3 vs hgh prawdy i mity oraz szkodliwosc dla zdrowia

temat działu:

Doping

słowa kluczowe: , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 16762

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 7 Napisanych postów 215 Wiek 32 lat Na forum 7 lat Przeczytanych tematów 101464
gh jest drogie a igf tani. mam fajny dostep do flakow 1000mcg w jednym za 50eur. to jest 10 dawek i jedna dawka wychodzi 5 eur, super sprawa. natomiast gh 2eur/1iu.

a jak by leciec 4iu ed gh i igf walic 2 tyg on i 2 tyg off to ma to wtedy sens? chcialem leciec gh 10iu ale to 20eur ed moze jak bym lecial tylko 4ke to mi to wychodzi 240 eur mies, a igf przez 2 tyg tylko 70 eur = czyli 310 eur miesiecznie

no to wychodzi tak
10iu ed gh = 600 eur / miesiac
4iu gh ed + igf 14 dni = 310 eur / miesiac

wiec oszczednosc spora a efekt moze bedzie porownywalny, jak myslisz?



Zmieniony przez - citigold w dniu 2018-01-22 17:16:01
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 171 Napisanych postów 1051 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 147108
Ciezko powiedziec co da ci lepsze efekty
Jezeli kasa sie liczy to zdecydowanie opcja z 4 iu gh + cyklicznie igf1. Choc ja osobiscie zbadalbym poziom igf1 kilka razy
Najpierw twoj baseline
Pozniej na gh solo (4 iu)
I ostatni raz na gh + igf1. Jak nie bedzie duzej roznicy miedzy gh solo a gh+igf1 to odupuscilbym igf'a a zaoszczedzona kase dolozyl do gh i dolozyl do tych 6-8 iu.

No likes us and we don't care..

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 7 Napisanych postów 215 Wiek 32 lat Na forum 7 lat Przeczytanych tematów 101464
jestem w NL tutaj nie ma opcji na badania. podam ci przyklad estradiol w polsce 35zl tutaj badanie 300eur. nawet sie nie dowiaduje cen o badanie igfu bo szkoda czasu. moge sie sugerowac skutkami ubocznymi. na mnie hormon dziala mocno mi w nadgarstki i dłonie. rano nie moge zginac palcy bola mnie nadgarski w sumie caly czas- czasem nawet dretwieja stopy. sproboje poleciec 4iu i igf i zobacze co sie dzieje.

jesli chodzi o oczedzaniu igf na hormon to odstawienie igf pozwala mi podniesc gh tylko o 1iu. mysle ze w tej cenie igf dobry oryginalny zawsze zrobi cos mocniej niz gh 1iu (70eur = 35iu gh).


Zmieniony przez - citigold w dniu 2018-01-22 18:25:44
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 31 Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 5111
masz ori igf-lr3(watpie ze za 50 euro masz tam igf)ogolnie igf dostac ori graniczy z cudemdlatego malo kto sie w to pcha.polec lepiej hgh caly czas,jaki masz hgh bo cena dosc niska 600 euro za 300iu to dosc malo .
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 7 Napisanych postów 215 Wiek 32 lat Na forum 7 lat Przeczytanych tematów 101464
jose, mi przesylka towar koles z 2 konca swiata ja robie wieksze zamowienie dla paru osob od razu i zawsze robie probke jednego flakonika wyrywkowo w labolatorium, kazdego produktu jaki idzie. i nigdy nie bylo walka albo zeby cos bylo mniej niz jest napisane na opakowaniu. ja im wysylam wyniki badan i wiedza ze ich sprawdzamy.

jakosc i ilosc w srodku igf jak i gh jest niepodwazalna w mojej sytuacje, ja kupuje troche inaczej niz wiekszosc osob
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 655 Napisanych postów 11875 Wiek 37 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 88271
citigold
jose, mi przesylka towar koles z 2 konca swiata ja robie wieksze zamowienie dla paru osob od razu i zawsze robie probke jednego flakonika wyrywkowo w labolatorium, kazdego produktu jaki idzie. i nigdy nie bylo walka albo zeby cos bylo mniej niz jest napisane na opakowaniu. ja im wysylam wyniki badan i wiedza ze ich sprawdzamy.

jakosc i ilosc w srodku igf jak i gh jest niepodwazalna w mojej sytuacje, ja kupuje troche inaczej niz wiekszosc osob



Troche Cie nie rozumiem, badasz srodki w laboratorium a szkoda Ci dac 300 euro za badanie? Ja jestem w stanach i za badania tez place 400$, zarabiasz w euro placisz w euro, co do twojego pytania, tak igf przyspiesza totalnie wszystko, przerabialem ten temat. Za 50$ nie masz tam igf, zaufaj mi. Ogolnie jezeli ktos Ci wysyla jakikolwiek IGF z drugiego konca swiata, to dlugi IGF nie ma praktycznie szans prezyc. Chyba ze to jakas wysylka z 24h, krotki igf dotrze ok.




Zmieniony przez - mm1986 w dniu 1/23/2018 12:48:52 AM
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 7 Napisanych postów 215 Wiek 32 lat Na forum 7 lat Przeczytanych tematów 101464
paczka dociera z shanghai do amsterdamu w 48 godzin. probki sa badane pod kazdym katem zarowno co jest w srodku jak i czy nie zepsul sie w transporcie. to sa ceny hurtowe zamawiam duzo pisalem dla paru osob zapas na dluzszy czas. robilismy badania w lab4tox w polsce. badanie 1000zl. skladamy sie na badanie i ja place z tego 200zl. badanie pokazuje ze jest igf lr3 zarowno jak i gh wyszlo ze towar jakosci aptecznej.

chcesz zobaczyc badania napisz na pv, nie bede tu wstawial


Zmieniony przez - citigold w dniu 2018-01-23 00:51:38
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 7 Napisanych postów 215 Wiek 32 lat Na forum 7 lat Przeczytanych tematów 101464
pozatym pisalem 50eur a nie usd, to spora roznica teraz sie mocno kurs zmienil

badalismy ich produkty nie raz za rowno tren jak i prime czy oxe , tresta, proviron , hmm... halo bylo badane
nigdy nas nie oszukali, ale i tak badamy cos jak dojdzie i im wysylamy badanie zeby wiedzieli ze nas nie oszukaja nigdy

lab4tox to we wroclawiu kiedys czytalem o nich opinie ze jest ok

babka tez nas ostrzegala ze lepiej zamawiac w zime, teraz sa 4C jak w lodowce i teraz zaczelismy zamawiac znow, w lato nie zamawiamy. u nich jest cieplo ale to ile z 24h az samolot wyladuje jest w cieple, potem juz jezdzi autem az do mnie. ostatni towar z zeszlego roku sie nie zepsul. bynajmniej jedna wyrywkowa fiolka z nich badanie przeszla idealnie


Zmieniony przez - citigold w dniu 2018-01-23 00:58:25

Zmieniony przez - citigold w dniu 2018-01-23 01:00:37
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 655 Napisanych postów 11875 Wiek 37 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 88271
citigold
paczka dociera z shanghai do amsterdamu w 48 godzin. probki sa badane pod kazdym katem zarowno co jest w srodku jak i czy nie zepsul sie w transporcie. to sa ceny hurtowe zamawiam duzo pisalem dla paru osob zapas na dluzszy czas. robilismy badania w lab4tox w polsce. badanie 1000zl. skladamy sie na badanie i ja place z tego 200zl. badanie pokazuje ze jest igf lr3 zarowno jak i gh wyszlo ze towar jakosci aptecznej.

chcesz zobaczyc badania napisz na pv, nie bede tu wstawial



Zmieniony przez - citigold w dniu 2018-01-23 00:51:38


Chcesz podeslac, podeslij - nie kloce sie. Jezeli badacie i towar git to nic tylko sie cieszyc. Na temat raka i ogolnie towarul, gh, insuliny i to rozmawialem z doktorem O’ Connor to taki mozna powiedziec numer jeden doktor w stanach pod katem towaru, on mi powiedzial ze nie istnieja teoretycznie badania pod tym katem a rozmawial na ten temat z jakims jego kolega ktory sie specializuje na raka, ale z jego doswiadczenia to mowil ze mial sporo klientow, krorzy brali towai i najczesciej mieli colon cancer, rak jelita grubego o ile sie nie myle a jezeli chodzi o przyspieszanie raka, to jak juz jest, wiec im wyzszy igf w krwi tym szybczej rak bedzie rosl, niestety. Zalezy to tez od predyspozycji czy ktos w rodzinie u Ciebie mial juz raka, ale logicznym mysleniem, patrzac na ludzi wokol mnie w usa, to praktycznie co ktorys ma raka, lub mial, mowie serio a to sa ludzie w moim wieku 30-35.. takie czasy, wszedzie nas truja. Zdrowia tak czy innaczej
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 7 Napisanych postów 215 Wiek 32 lat Na forum 7 lat Przeczytanych tematów 101464
mam jeszcze znajomego co nie ma siana tyle a chce wbijac i pytanie czy 3 iu ed w ogole mu cos dadza efektu anabolicznego i czy jest sens to w ogole walic. Aha i slyszalem/czytalem o ludziach co sobie np co niedziela robia przerwe od gh. czy jest sens to robic? czy raczej marnuje to caly cykl?

planuje mu dac cykl wlasnie 3iu ed gh (180eur) + 14 dni w /mies igf-1 lr3 1000mcg / podane w 14 dawkach = 71,5 mcg(50eur) = 230 eur


Zmieniony przez - citigold w dniu 2018-01-23 08:51:02
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Pierwsza bomba kilka pytań ;)

Wiecej