SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

if redukcja

temat działu:

Odchudzanie i forma po męsku

słowa kluczowe:

Ilość wyświetleń tematu: 1111

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 105 Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 5175
witam musze zwiekszyc aktywnosc na redukcji i mam kilka pytan:

dotej pory tak robilem dt 25 po treningu i dodam 5 min i dnt 5 min biegu potem 10 sprintow 25 sek przerwy miedzy sprintami i potem 15 min biegu tu tez dodam 5 min

1. chcialbym dodac w dt naczczo 20 min biegu i czy jesc moge zaczac za 1-2h?
2. w dnt chcialbym dodac dodatkowa sesje rano te sprintyplus biegi...
i wieczorem same biegi... tylko jak to zrobic z oknem 4 h;p?

z gory dzieki za odp



Zmieniony przez - maniek188 w dniu 2013-08-12 17:21:43
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 18 Napisanych postów 3976 Wiek 37 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 30901
Na czczo nie robimy treningów interwalowych, wiec te sprinty średnio tutaj pasuja.

Nie mam dziennika, bo jestem leniwy ...

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11145 Napisanych postów 51525 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Dokladnie jak kolega wyzej napisal,interwalow nie robimy na czczo. W najgorszym przypadku mozesz i zaslabnac,a tego nie chcemy. Powiem Ci jak ja na ta chwile robie i ladnie fat leci.Tez mam okno 4h ze wzgledu na to,ze inaczej bym nie mogl. Po silowym 35min aerobow w granicy 65% tetna max. Duzo masz tego fatu do palenia?

Zmieniony przez - NieMaLipy1 w dniu 2013-08-12 20:32:30
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 105 Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 5175
3kg ale slabo schodzi juz i musze aktywnosc zwiekszyc..
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 105 Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 5175
jeszcze jedno pytanie czy moge rpzejsc z hihg carb na low carbo z dnia na dzien?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 18 Napisanych postów 3976 Wiek 37 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 30901
Skoro musisz zwiekszyc aktywnośc, proponowalbym zwiekszyc czas cardio i robic je naturalnie przed posiłkami, jezeli chcesz biegac wieczorem, mozesz w oknie zywieniowym (czyli po posilku) lub po jego zakonczeniu zrobic HIT o którym wyzej pisałeś.

Nie mam dziennika, bo jestem leniwy ...

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 105 Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 5175
ok to zrobie tak cale aeroby dam rano na czczo... wieczorem po oknie zywieniowym hit plus 5 min biegu a jak to jest z tym przejsciem z hihg carb na low carb moge z dnia na dzien przejsc? i 2gie pytanie slyszalem ze na if nie warto byc na low carb?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 18 Napisanych postów 3976 Wiek 37 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 30901
Czy warto to kwestia indywidualna, IF "powoduje" mniejsza wrazliwosc insulinowa co wplywa korzystniej na przyjmowanie weglowodanów, wiec po co ich unikać ?, aczkolwiek ile ludzi tyle opini, wiec ciezko jednoznacznie powiedziec, ze LC na IF jest zły, czy tez dobry.

Nie mam dziennika, bo jestem leniwy ...

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 105 Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 5175
a moge zdnia nadzien przejsc z hc na lc w celu sprobowanie czy lc na mnie lepiej podziala?

Zmieniony przez - maniek188 w dniu 2013-08-13 14:58:43
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Z Nadwagi do Niedowagi Efekty Diety foto -26kg i dalsza redukcja,

Następny temat

IF a sporty zespolowe

Wiecej