SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

i must ready for battle /dziennik Marylinnn

temat działu:

Strength & Endurance

słowa kluczowe: , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 4092

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 120 Napisanych postów 1691 Wiek 29 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 37441
łydka mala bo nei cwiczona specjalnie a pozatym chyba tez gen . zylki na niej sa to najwaznijsze :). na martwym nie mam pojecia bo prawie nigdy nie trenowalem poniewaz prostowniki i tak dostaja baty od wioslowania , a tym bardziej nie robilem maxow. moze w przysly poniedzialke zrobie jakas silke ciezsza to sprobuje cos wiecej wziac .No niektorzy mnie za te czokapiki pocisna pewnie ale narazie idzie wszystko po mojej mysli to mozna sobie pozwolic na jakis taki dodatek.tutaj 2 foty moich racic . na jednej troche udo male wyszlo ale chcialem zylki pokazac.czasami lepiej wychodza ;)




...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 400 Napisanych postów 5586 Wiek 37 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 39451
Szkoda, ze taka chudzinka jestes, bo przy 10kg miesa na + przy takiej jakosci wygladaloby to dosyc mocno. Ale wiadomo- inne priorytety, trzymam kciuki i zagladam.

Ile trzeba wlozyc pracy by najlepszym byc? Tysiace godzin, 300 poza domem dni...

Moj dziennik crossfit:

http://www.sfd.pl/Dziennik__Z_crossfitem_po_formę-t857818.html

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 38 Wiek 29 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 370
jaka tam chudzina, pakeeer <3
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 120 Napisanych postów 1691 Wiek 29 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 37441
DZIEN 15.08.2012
WOLNE cały dzien nic nie robilem jakis film+cos sie pograło z dziewczyna posiedzialo. Co do diety to tez troszke luzniej rano jajecznica potem jakis twarog, ryz z kurakiem jakies lody. Dzis juz normalnie lecimy z tematem ,wieczorem bd wpiska
WYMIARY

waga:76.5
wzrost:183cm
biceps:38
udo:58
łydka:37
pas (pępek):77
klata:108
przedramie:34cm

W poniedziałek mam zamiar zrobic siłownie progres/regres załoze wieksze ciezary to bd mozna mniejwiecej zobaczyc jak to z maxami wyglada na chwile obecna ;o
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 120 Napisanych postów 1691 Wiek 29 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 37441
DZIEN 16.08.2012

TRENING
1.SIŁOWNIA
wycisk leząc 2x4 1x3 1x2 powt (100kg)
podicaganie z ciezarem 4x4powt(20kg)
OBWODY 4x20powt
1.dociag 60kg
2.bruchy(podciaganie nog do tulowia)
3.wioslowanie na atlasie
4.Dyno(taka machina do robienia nog cos jak ergometr)
5przenoszenie ciezaru 20kg
6suwnica
7brzuchy skosne
8wyciskanie hantli
9brzuch(unoszenie nog)
potem taki 3 min obwod w ramach zawodow w dziale +35

2.1.5h marszu

na siłowni klatke i podciaganie specjalnie zrobilem w ten sposob poniewaz w glownej mierze cche uzyskac tam siłe

DIETA
1.spora porcja platkow (musli+czekoladowe) i 1 nalesnik
2.tzw to co zwykle 70g makaronu +(kielbasa,cebula,smietana,przecier pomidorowy)30g bialka
3.placek owsiany(2jaja,lyzka maki,25g owsianych)+jogurt i rodzynki

SUPLEMENTACJA
2xTSE przed silownia
2xwitaminy w ciagu dnia +glukozamina

UWAGI
dzien calkiem fajny ale te marsze mnie nudza ; o a zabardzo nie mam co tam wstawic bo mam prawko wiec smigam na pieszo na kurs. Jutro zamierzam wykonac interwaly na ergometrze wioslarskim.




...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 120 Napisanych postów 1691 Wiek 29 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 37441
DZIEN 17.08.2012
TRENING
15 min biegu
interwaly na ergometrze wioslarskim
5' 40/20sec
6 min rozwioslowania
6' 30/30sec
6 min rozwioslowania
7' 20/40sec
chwila rozwioslowania
20 min marszobiegu do domu

popoludniu 1h marsz

DIETA
1.porcja musli+platki czekoladowe
2.60g ryzu 120g kurczaka w sosie pieczarkwoym+pomidor i buraczki
3.2jajka plus warzywa

SUPLEMENTACJA
2xTSE +10g BCAA przed iterwalami
2xwitaminy+glukozamina w ciagu dnia

UWAGI
dzis malo zjadlem poniewaz waga stoi w miejcu i chce zobaczyc czy cos ruszy jezeli tak przytne .

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 400 Napisanych postów 5586 Wiek 37 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 39451
Zyjesz? Jak tam postepy? Jak waga?

Ile trzeba wlozyc pracy by najlepszym byc? Tysiace godzin, 300 poza domem dni...

Moj dziennik crossfit:

http://www.sfd.pl/Dziennik__Z_crossfitem_po_formę-t857818.html

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

[YT] DEMO WOD

Następny temat

Kompleks sztangowy - pomoc

WHEY premium