SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

i co dalej ...

temat działu:

Zdrowie i Uroda

słowa kluczowe:

Ilość wyświetleń tematu: 3720

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 139 Napisanych postów 6265 Wiek 41 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 34223
Jak już kiedyś wcześniej napisałem jakieś 2-3 lata temu nabawiłem się kontuzji prawego łokcia, z czasem i lewego. Wyprubowałem już wszystkiego. Ostatnio zaczełem jeść magnez+cynk+wapń i kompleks witamin D. Zjadłem też kilka dni temu 1 op ARTHRYLU. Jak narazie nic nie pomaga. I teraz pytanie:

Pozostać narazie przy tym co wymieniłem (jakie brać dawki) czy spróbować czegoś innego. Mam namyśli jakieś sterydy.

Mam świadomość tego że może to pogłębić kontuzje ale ja już naprawdę straciłem nadzieje na wyleczenie tej kontuzji i nie mam pomysłu co zrobić dalej. Słyszałem z różnych źródeł że np metanabol czy zastrzyki z nandrolonem mogą pomóc. Może jest ktoś na forum który może mi pomóc, ktoś kto przeszedł przez kontuzje zwyrodnienia stawu łokciowego????

"Księga sprawiedliwych wiedzie przez nieprawości samolubnych i tyranię złych ludzi, (...)"

>>> Maszeruj albo giń <<<

Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Najnowsza odpowiedź. Aktualizacja:
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 139 Napisanych postów 6265 Wiek 41 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 34223
Dzięki, nie omieszkam zaproponować ale mam nadzieje ze się nie zbulwersule przez moje aluzje ;->.

"Księga sprawiedliwych wiedzie przez nieprawości samolubnych i tyranię złych ludzi, (...)"

>>> Maszeruj albo giń <<<

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Krawat - może rzeczywiście sterydy, ale miejscowo w postaci blokad. Na początek proponowałbym dobrego ortopedę i Zeel-T dostawowo, jeśli nie pomoże, pomyślimy o sterydach.
Pozdrawiam.

guru
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 139 Napisanych postów 6265 Wiek 41 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 34223
Więc idę do ortopedy, tylko szkoda że na przyjęcie trzeba czekać aż miesiąc ;-(((.

"Księga sprawiedliwych wiedzie przez nieprawości samolubnych i tyranię złych ludzi, (...)"

>>> Maszeruj albo giń <<<

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 139 Napisanych postów 6265 Wiek 41 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 34223
Tylko mam jeszcze 1 pytanie co do tych blokad: z tego co mi wiadomo to one samej kontuzji chyba nie wyleczą, poprostu ustąpi ból ale kontuzja pozostanie. Jeżeli się mylę to możesz Guru mnie sprostować ?

"Księga sprawiedliwych wiedzie przez nieprawości samolubnych i tyranię złych ludzi, (...)"

>>> Maszeruj albo giń <<<

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Blokada w składzie zawiera zwykle (ja tak to robię) oprócz środka przeciwbólowego, środek zmniejszający stan zapalny lub regenerator. W związku z takim postępowaniem blokady mogą leczyć. Kłucie samym środkiem zmniejszającym bóle wydaje mi się nieuzasadnione.
Pozdrawiam.

guru
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 139 Napisanych postów 6265 Wiek 41 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 34223
Czyli jak będe u lekarza to o co mam prosić?? Jeżeli moeżesz to napisz mi dokładnie co mam powiedzieć żeby nie pójść na marne.

"Księga sprawiedliwych wiedzie przez nieprawości samolubnych i tyranię złych ludzi, (...)"

>>> Maszeruj albo giń <<<

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 9 Napisanych postów 2988 Wiek 45 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 27831
I ja mam kłopoty ze stawami łokciowymi. Bardzo nieprzyjemne bóle - szczególnie i przede wszystkim podczas obracania przedramion pod obciążeniem i w czasie podnoszenia nachwytem czegoś ciężkiego (to samo z podciaganiem nachwytem - nie mogę robić!)

Miałem te blokady przez chyba dwa miesiące. Plus Arthryl i plus diadynamik. Ale kurde, nie pomogło mi...:(
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 139 Napisanych postów 6265 Wiek 41 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 34223
Ale przerwałeś bikej treningi czy nie? Na serio nie pomógł ci Arthryl, mi trochę tak. Ale po "obniżce" (chyba Łapińskiego czy jakoś tak) podrożał chyba z 10 zł. Cholerni biurokraci!!!!!!!!!!! .

"Księga sprawiedliwych wiedzie przez nieprawości samolubnych i tyranię złych ludzi, (...)"

>>> Maszeruj albo giń <<<

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 24 Napisanych postów 977 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 4791
panowie zmniejszcie obciazenia wykonujcie wiecej powtorzen maxymalnie malymi ciezarami acha i pijcie nonn stopten arthryl tak jak si ego zaleca i do tego zelatynke ale codziennie kilka miesiecy nobn stop ,nie pijcie alkocholu i zrezygnujcie z francuskich cwiczen na triceps

kolagen

kolagen

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 139 Napisanych postów 6265 Wiek 41 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 34223
"panowie zmniejszcie obciazenia wykonujcie wiecej powtorzen maxymalnie malymi ciezarami acha" jak narazie nie pomogło

"pijcie nonn stopten arthryl tak jak si ego zaleca i do tego zelatynke ale codziennie kilka miesiecy nobn stop" - z tego co wiem to po cyklu 3 op Arthrylu trzeba zrobić 6 tygodni przerwy

nie pijcie alkocholu - co masz konkretnie na myśli? czy tylko biorąc Arthryl czy zawsze? jest to jakoś naukowo udowodnine?

"zrezygnujcie z francuskich cwiczen na triceps" to może i prawda, strasznie bolały mnie łokcie przy francuskim wyciskaniu na tricepsy, ale przy małym obciążeniu to chyba nie działa szkodliwie, bo można trochę rozruszać stawy, ja wykonuję samą sztangą

"Księga sprawiedliwych wiedzie przez nieprawości samolubnych i tyranię złych ludzi, (...)"

>>> Maszeruj albo giń <<<

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 24 Napisanych postów 977 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 4791
albo zdychajcie:):():)

kolagen

kolagen

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Do guru - nerki!! metenabol :(

Następny temat

Seria pytań do fachowców!

WHEY premium