SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

iIle kg. po ...?

temat działu:

Odżywki i suplementy

słowa kluczowe:

Ilość wyświetleń tematu: 1431

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 111 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 3495
Ile kg. przybyło wam po odzywkach (jakich)
Dzieki za odpowiedz

master81
"Czu juz jestem pakierem i czy dobze sie w to wczułem"
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 111 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 3495
czy tu nikt nie uzywał odzywek
"nie chce mi sie wierzyc"

master81
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11145 Napisanych postów 51525 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
odżywki to g****!!!!!!!!!!!!! kreatyna i te inne to przereklamowany syf!!!!!!!!!! białko i gainery dobre są wtedy gdy wpier....sz koksy!!!!!!!!!!! jako dodatek wtedy opłaca się wydawać kase!!!!!!!!!!!
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 111 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 3495
Ale ciekawe jak długo na tych koksach pociagnie twoja watroba
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11145 Napisanych postów 51525 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
kuba 18! Proszę nie zachęcać do koksowania, kolega pyta to odpowiadamy, a jak nie odpowiadamy to *******lamy!

A teraz do autora pytania: Kup odżywkę serwatkową, a jak nie stać Cię na nią to kup na bazie serwatki np. System Protein 80 Olimpa lub jajeczną EGG Protein, ostatnio miałem i jestem zadowolony. A to ile mi przybyło po odżywce jest nie do określenia, Bo skąd mam wiedzieć ile w tym jest zasługi odżywki a ile treningu, regeneracji czy odżywiania?


Draht.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 1082 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 28663
master81: po co sie powtarzasz, skoro kilka postow nizej jest moj artykul ANKIETA - pierwszy cykl suplementowy, ktory konkretniej ma sformulowane pytania, ale dotyczy dokladnie tego samego o co Ty pytasz

Tam troche ludzi sie wypowiedzialo, moze jeszcze kilka dolaczy i podzieli sie swoimi opiniami.

Mariux

Mariux

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 8 Napisanych postów 1542 Wiek 40 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 15275
KUBA 18 Jestes godnym wzorem do nasladowania nic tylko pozazdroscic twojej watrobce
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Odżywki

Następny temat

Przejadło mi się

WHEY premium