SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

hmmmmmmm?????

temat działu:

Odżywki i suplementy

słowa kluczowe:

Ilość wyświetleń tematu: 4783

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11145 Napisanych postów 51525 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
CO WCHODZE NA WASZE FORUM I CZYTAM WASZE ZDANIA NA TEMAT JEDNEGO I DRUGIEGO PRODUKTU TO NIE WIEM KTORY Z WAS MA RACJE NIE KTORZY WYPOWIADAJA SIE DLA PICU NIEKTORZY MOWIA SERIO ALE NIESTETY NIE WIE KyORZY??
ALE MNIEJSZA Z TYM!!
MAM KILKA PYTAN ZOBACZYMY JAK MI ODPOWIECIE JAK WOGULE ODPOWIECIE:
1:
WIEKSZASC OSOB UWAZA ZE KARNITYNA NIE DZIALA A POPROSTU KARNITYNA TO SRODEK KTORY POMAGA W REDUKCJI JAK BEDZIESZ SIEDZIAL I NIC NIE BEDZIESZ ROBIL TO SIE NIE DZIW ZE BEDZIESZ MIAL FAŁDY TLUSZCZU!!
2:
WIEM ZE TO NIE JEST MOZLIWE NIE JESC NIC ALE POWIECMY JEM NA PRAWDE MALO ZERO BILAKA ZERO TLUSZCZOW SAME WARZYWA I OWOCE DO TEGO BIEGAM OKOLO 2.5GODZINY I WIECZORKIEM CWICZE JESZCZE CWICZE W DOMKU BRZUSZKI I SILOWE CWICZENIA DO TEGO JESZCZE DODAJE :przed bieganiem 900 MG karnityny(capsulki)+hca 750MG(CAPSULKI);PRZED CWICZENIEM TAK SAMO I PRZED SPANIEM TAK SAMO CZYLI WYCHODZI NA TO ZE dziennie jem jakies 200kalori biore 2700MG karnityny I 2250MG hca dopiero zaczynam ale bardzo wieze w to ze do wakacji moje cialko bedzie chude JAK MYSLICIE????chociarz wszyscy mowia ze powinnienem brac hmb bo nie jestem gruby tylko mam akurat mase KTORA MOGE PRZEROBIC W SILE I MIESNIE ALE JA I TAK SADZE SWOJE!!heh
ale sie napisalem!!
no nic sadze ze mi cos napiszecie!!
pozdrowka dla wszystkich narqa!
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Najnowsza odpowiedź. Aktualizacja:
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 48 Napisanych postów 11477 Wiek 52 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 94174
Bułki i w ogóle białe pieczywo, to wysoko przetworzona, niewiele warta żywność, głównie biała mąką. Węglowodany są bardziej tuczące niż tłuszcz, a te zawarte w białej mące w szczególności. Dlatego tak modne sa teraz diety tłuszczowe, które zalecają jeść dużo tłuszczu przy minimalnej ilości węgli. Obecnie większość wyczynowych kulturystów robi rzeźbę na tłuszczu. Efekty są imponujące, ale trzeba mieć dużą wiedzę, aby tę dietę stosować. Tu nie może być żadnych odstępstw od diety, bo może to się skończyć dużym otłuszczeniem.

SONBATY

sonbaty http://www.atleta.pl


członek mafia.suple.hardcor.pl

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 9 Napisanych postów 1549 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 9462
Przy takiej "diecie" choc trudno to nazwac dieta... to wlosy zgubisz a nie tluszcz. Czlowieku zacznij jesc bo anemikiem zostaniesz.

"Carpe diem" bo "Panta rhei".

Zmieniony przez - WEBADI w dniu 2002-05-07 01:13:37
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 48 Napisanych postów 11477 Wiek 52 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 94174
Jaką masę chcesz przerobic w mięśnie skoro nie jesz białka? Tłuszcz który masz nie zmieni się w mięśnie. Poza tym nie tyjesz od białka, a od tłuszczu i przede wszystkim węglowodanów. Moja rada: dodaj do diety dużo białka, zostaw warzywa, zminimalizuj tłuszcz i węglowodany do tego stopnia żebyś chudł, ale żeby organizm nie zżerał własnych mięśni. Jak to poznać? Musisz obserwować swoje ciało. Jeśli waga spada za szybko, a rozmiary gwałtownie się zmniejszają, dodaj trochę węgli.. Jeśli widzisz nabieranie tłuszczu musisz obciąć węglowodany. Musisz tak to sobie wyregulować, abyś zjadał ich optymalnąą ilość. Oczywiście cały czas jesz minimalne ilości tłuszczu i dużo białka (minimum 2g/kg wagi). Karnitynę i hca pozostaw.

SONBATY

sonbaty http://www.atleta.pl


członek mafia.suple.hardcor.pl

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11145 Napisanych postów 51525 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
OKI MASZ RACJE!z tym pytaniem jak moge miec mase jak nie jem bialka???jes to tlusz ale cwiczac powinnienem pierw schudnac a pozniej zamienic w MIESNIE PRAWADA??a dlaczego powiedziales ze mam dodac BIALKO I WEGLOWODANY ja niechce miec masy ani tluszczu wiec po co mam to dodawac??co to znaczy zżera miesnie??O ZE SCHUDNE ALE MIESNIE NI BEDE MIAL TAK??
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 48 Napisanych postów 11477 Wiek 52 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 94174
Trochę nieskładnie napisałeś, ale spróbuję Ci to wytłumaczyć. Napisałeś że chcesz najpierw schudnąć a potem zamienic to w mięśnie. Ale co chcesz zamienić w mięśnie? Nie da się tłuszczu zamienić w mięśnie. Rzeczywiście najpierw schudnij, ale nie kosztem mięśni, dlatego musisz spożywać dużo białka. Tłuszcz jest materiałem ZAPASOWYM, a to oznacza, że organizm sięga do niego w ostatniej kolejności. Jeśli dostarczysz mu mało energii najpierw uzuoełni ją sięgając do mięśni. Tłuszcz ruszy na końcu, a jedząc dużo białka możesz tego uniknąć. Węglowodany jesz po to aby zapewnić podstawowe potrzeby energetyczne i tylko tyle. Dlatego musisz sobie ustawić optymalną ich dawkę obserwując swój organizm. Jeśli nie będziesz jadł węgli oraz tłuszczu, organizm potrzeby energetyczne zaspokoi ze spożywanego białka, a białko jest złym materiałem energetycznym i do tego drogim. A tak w ogóle to nie chcesz jeść ani białek, ani tłuszczu, ani węglowodanów. To jak chcesz żyć?

SONBATY

sonbaty http://www.atleta.pl


członek mafia.suple.hardcor.pl

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11145 Napisanych postów 51525 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
przecierz BIALKO daj mase a ja niechce tej masy!!ENERGI BEDE BARDZO DUZO ZUZYWAL BIEGAJAC I CWICZAC WIEC TLUSZCZ KTORY MAM ZAMIENIE W ENERGI I GO SPALE CZY JAKOS TAK!WIEC JAKBYS MOGL NAPISZ MI JAKOM MI RADZISZ DIETE ZAWIERAJACOM MALO TLUSZCOW OKI??NAPISZE CI JESZCZE JEDNO ZDANIE CHCE SCHUDNOC CO MAM ZROBIC?????
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 13 Napisanych postów 2141 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 18809
Wiesz co!! chyba jestes tym jednym z beznadziejnych przypadków!!! Jak chcesz schudnac nie zwarzajac na zdrowie to poprostu zastosuje sprawdzona terapie oparta o FETE i efekt masz jak w banku

REDRUM
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 48 Napisanych postów 11477 Wiek 52 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 94174
Napisałem Ci już wszystko. Nie wiem jaką chcesz dietę bo nie chcesz jeść ani białka ani węglowodanów ani tłuszczu. Po prostu źle kombinujesz. Jesli będziesz mało jadł Twój organizm przestawi się na tryb oszczędzania, spowolnisz przemianę materii i wszystko co zjesz odłoży na zapas. A jeśli będziesz jadł często (w małych porcjach i dietetycznie) organizm zakoduje że dostaje ciągle jedzenie i nie ma potrzeby odkładać nic na zapas. W ten sposób przyspieszasz przemianę materii. Nie bedziesz przecież chodził głodny do końca życia. Jeśli teraz będziesz jadł mało i organizm zorientuje sie że musi wszystko oszczędzać, to kiedy zaczniesz jeść więcej, wszystko co zjesz zostanie odłozone w postaci tkanki tłuszczowej. To się nazywa efekt jo-jo.

SONBATY

sonbaty http://www.atleta.pl


członek mafia.suple.hardcor.pl

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11145 Napisanych postów 51525 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
WIEC JAK MOZESZ ROZLUZ MOJ DZIEN NA 4 POSILKI:
7,16,20.30,i PRZED SPANIEM NAPISZ MI BIOROAC POD UWAGE TO ZE NIECHCE MASY TYLKO CHCE SPALIC TLUSZCZYK!!
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 48 Napisanych postów 11477 Wiek 52 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 94174
4 posiłki to za mało. Jedz minimum 5 posiłków + białko na noc.
1. 100g płatków owsianych na wodzie, 1 banan, 6 białek z jaja na twardo.
2. 1/2 torebki ryżu, puszka tuńczyka w sosie własnym, warzywa
3. 1/2 torebki kaszy, 200g piersi z drobiu gotowanej, warzywa
4. 1/2 torebki ryżu, 200g ryby gotowanej, warzywa
5. puszka tuńczyka + warzywa
6. 40g proteiny 80% na noc.
Do tego dużo wody niegazowanej i aeroby.
I pamiętaj masz jeść dokładnie tyle, ani więcej ani mniej.

SONBATY

sonbaty http://www.atleta.pl


członek mafia.suple.hardcor.pl

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11145 Napisanych postów 51525 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
dzieki za to ale zauwazylem ze w tym jest duzo BIALKA ja niechce tej masy ja chce stracic a nie zyskac wiekszasc tych produktow co tutaj sa to sa produkty bialokowe juz nie kumam HEH
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

MLEKO+KREATYNA+ALKOHOL=????

Następny temat

supplementy sojowe

WHEY premium