SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

hmb l-karnityna i carbo

temat działu:

Odżywki i suplementy

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 3896

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 336 Wiek 43 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 3665
cześć! chciałabym zakupić l-karnityne olimpu carbo hiteca i hmb w kapsułkach. mam do Was pare pytań:
1 jakie są ceny [niechciałabym przepłacić]
2 czy można łączyć te specyfiki?
3 gdzie można dostać te suplementy na terenie katowic, rybnika; w sklepach internetowych brakuje hmb.
bardzo dziekuje za rade!


ola! BIEGAĆ SKAKAĆ LATAĆ PŁYWAĆ W TAŃCU RUCHU WYPOCZYWAĆ!

"JEŻELI KTOŚ CIĘ ZACZEPIA, POPROŚ GO BY PRZESTAŁ. JEŻELI NIE PRZESTANIE ZNISZCZ GO!"

Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 866 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 8323
Co do Carbo hi-teca to 1000g kosztuje niecale 40zl

--== MaNiAc GyM ==--

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 20 Napisanych postów 1246 Wiek 48 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 59409
6kg Carbo-100zł w sklepie na forum.Łączyć można jak najbardziej.HMB w kapsułkach u Cyberpakera(Ultimate Nutrition).
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 336 Wiek 43 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 3665
niestety z powodu cen będe musiała z czegoś zrezygnować. chodzi mi o energie i żeźbe. czy zrezygnować z karnityny czy z hmb?

ola! BIEGAĆ SKAKAĆ LATAĆ PŁYWAĆ W TAŃCU RUCHU WYPOCZYWAĆ!

"JEŻELI KTOŚ CIĘ ZACZEPIA, POPROŚ GO BY PRZESTAŁ. JEŻELI NIE PRZESTANIE ZNISZCZ GO!"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Zdecydowanie z l-karnityny. Jej dzialanie nie zostalo potwierdzone rzadnym rzetelnym badaniem naukowym w przeciwienstwie do hmb. Poza tym po l-karnitynie wystepuje efekt jo-jo, wiec nie widze sensu przeplacania. Polecam hmb w kapsulkach z Ultimate od cybera jakies 120cap. (750mg) za 99 zeta to naprawde tanio. Jedno opakowanie powinno starczyc na 1-2 mies. (zaleznie od dawki - 3 lub 1,5g dziennie).

pozdrawiam
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Aha, cyber cos mowil o czyms jak "metabolic thyrolean" sorry nie pamietam dobrze nazwy, wiec moglem przekrecic, ale mowil ze jest dobre na spalanie tluszczu i nie zawiera ECA. Poszukaj w dziale Netriton Polska.

pozdrawiam
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
I jeszcze cos [] Po co Ci carbo?? Przeciez jezeli chcesz zgubic tluszcz powinnas ograniczyc spozycie weglowodanow!

pozdrawiam
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 336 Wiek 43 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 3665
dzieki acid za rady. carbo ma uzupełnić moje pożywienie - jestem troche zabiegana i moge sobie pozwolić na 3 posiłki. mam dwa treningi. hmb carbo - sama jestem ciekawa co wyjdzie z tego połączenia.
pozdrawiam!

ola! BIEGAĆ SKAKAĆ LATAĆ PŁYWAĆ W TAŃCU RUCHU WYPOCZYWAĆ!

"JEŻELI KTOŚ CIĘ ZACZEPIA, POPROŚ GO BY PRZESTAŁ. JEŻELI NIE PRZESTANIE ZNISZCZ GO!"

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Mass Gain

Następny temat

PORTAGEN

WHEY premium