SFD.pl Odżywki i suplementy

Dodaj odpowiedź

hmb l-karnityna i carbo

Wysłana -
cześć! chciałabym zakupić l-karnityne olimpu carbo hiteca i hmb w kapsułkach. mam do Was pare pytań:
1 jakie są ceny [niechciałabym przepłacić]
2 czy można łączyć te specyfiki?
3 gdzie można dostać te suplementy na terenie katowic, rybnika; w sklepach internetowych brakuje hmb.
bardzo dziekuje za rade!

ola! BIEGAĆ SKAKAĆ LATAĆ PŁYWAĆ W TAŃCU RUCHU WYPOCZYWAĆ!

Masz problem z przybraniem na wadze lub zgubieniem zbędnych kilogramów?

sylwia i emil Indywidualne plany dietetyczne i treningowe Sprawdź więcej
Wysłana -
Co do Carbo hi-teca to 1000g kosztuje niecale 40zl
Wysłana -
6kg Carbo-100zł w sklepie na forum.Łączyć można jak najbardziej.HMB w kapsułkach u Cyberpakera(Ultimate Nutrition).
Wysłana -
niestety z powodu cen będe musiała z czegoś zrezygnować. chodzi mi o energie i żeźbe. czy zrezygnować z karnityny czy z hmb?

Wysłana -
Zdecydowanie z l-karnityny. Jej dzialanie nie zostalo potwierdzone rzadnym rzetelnym badaniem naukowym w przeciwienstwie do hmb. Poza tym po l-karnitynie wystepuje efekt jo-jo, wiec nie widze sensu przeplacania. Polecam hmb w kapsulkach z Ultimate od cybera jakies 120cap. (750mg) za 99 zeta to naprawde tanio. Jedno opakowanie powinno starczyc na 1-2 mies. (zaleznie od dawki - 3 lub 1,5g dziennie).

pozdrawiam
Wysłana -
Aha, cyber cos mowil o czyms jak "metabolic thyrolean" sorry nie pamietam dobrze nazwy, wiec moglem przekrecic, ale mowil ze jest dobre na spalanie tluszczu i nie zawiera ECA. Poszukaj w dziale Netriton Polska.

pozdrawiam
Wysłana -
I jeszcze cos [] Po co Ci carbo?? Przeciez jezeli chcesz zgubic tluszcz powinnas ograniczyc spozycie weglowodanow!

pozdrawiam
Wysłana -
dzieki acid za rady. carbo ma uzupełnić moje pożywienie - jestem troche zabiegana i moge sobie pozwolić na 3 posiłki. mam dwa treningi. hmb carbo - sama jestem ciekawa co wyjdzie z tego połączenia.
pozdrawiam!

Strona 1 z 1
Dodaj odpowiedź