SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

hmb+kreatyna hi-teca+hi-tec protein

temat działu:

Odżywki i suplementy

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 2863

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11145 Napisanych postów 51525 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Co sadzicie o takiej kombinacji. Chce nieddlugo zaczac cykl i niewiem czy tak bedzie dobrze(chcialbym zeby mi sie miesnie troche rozrosly ale bez zbednego tluszczyku).
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11145 Napisanych postów 51525 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Tak mozesz wziasc, ale dobrze by bylo abys mial juz jakies podstawy i jakis staz treningowy.
Z HMB polecam ci Ultimate Nutrition, Kreatyna HiTEC na niektorych dziala ale niektorzy lacznie ze mna byli zawiedzeni, tak wiec kreatyna jaka ci moge polecic to Prolab, Multipower, AST, HDT, Sports One - kolejnosc przypadkowa. Proteiny wybrales dobre.
HMB mozesz brac 3g dziennie, jesli stac cie aby brac wiecej to nie obawiaj sie nie przedawkujesz tego suplementu.
Kreatyna 5g rano naczczo
HMB 1g rano do posilku
Potem zalozmy 1.5h po obiedzie (pusty zoladek) drugie 5g kreatyny i 1g HMB (badz po treningu w dzien treningowy)
Wieczorkiem 1g HMB i 30g proteiny na wodzie.
Do kreatyny transporter w postaci glukozy ilosci 20-25g.
Pamietaj kreatyna zawsze naczczo!

B

"Trening i wiara zrobią ze mnie cara"
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11145 Napisanych postów 51525 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Dzieki a podstawy jako takie juz mam.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11145 Napisanych postów 51525 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Wiec do dziela i powodzenia.

B

"Trening i wiara zrobią ze mnie cara"
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11145 Napisanych postów 51525 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
a jeszcze jedno, czy po ok.15min. od spozycia kreatyny moge wypic porcje tych protein, czy nalezaloby poczekac te 45min jak w przypadku normalnego posilku?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11145 Napisanych postów 51525 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Mysle ze nic sie nie stanie. Byle z woda!

B

"Trening i wiara zrobią ze mnie cara"

Zmieniony przez - Coolbart w dniu 2002-07-14 13:53:16
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 48 Napisanych postów 11477 Wiek 52 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 94174
Odczekaj minimum 30 minut.

SONBATY

sonbaty http://www.atleta.pl


członek mafia.suple.hardcor.pl

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11145 Napisanych postów 51525 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Sonabty a jaki wplyw ma bialko na transport ?

B

"Trening i wiara zrobią ze mnie cara"
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 48 Napisanych postów 11477 Wiek 52 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 94174
Osobiście uważam, że białko spowalnia lub wręcz blokuje przyswajanie kreatyny (biorąc je razem w jednej porcji), natomiast co do pojedynczych aminokwasów (bcaa, glutamina) lub ich pochodnych (hmb) zdania są podzielone, ale ja łączę kreatynę po treningu z glutaminą lub hmb

SONBATY

sonbaty http://www.atleta.pl


członek mafia.suple.hardcor.pl

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 8 Napisanych postów 1542 Wiek 40 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 15275
calkowicie sie zgadzam z Sonbatym twierdze tak po waslnych doswiadzenicha a co do HMB do tozna zaraz po posilku a naczczo jedynie zaraz po treningu. A i proponuje skoczyc do Czech i dokupic do tego jakas glutaminke. Przeczytaj artykul Wow zestaw taki tj Ktreatyna Glutamina HMb Aminokwasy (zamiast Bialka) i Zma Domowej roboty daly mi niesamowite efekty silowe
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 738 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 25259
Jestem w trakcie 3 cyklu kreatyny w ciagu ostatnich 5 miesiecy, nie spodziewalem sie wiele, dlatego przetestowlem inny sposob dawkowania. w pierwszym tygodniu 5g po treningu i 2,5g z rana w dni nietreningowe, od drugiego tygodnia tylko 5g po treningu razem z bialkiem serwatki + carbo + glukoza. Jestem bardzo zadowolny z efektow, sila idzie z treningu na trening, - w martwym ciagu z 120kg x 3 na 145kg to jeszcze nie koniec czuje zapas. Dzialanie kreatyny bardzo dobrze czuje w trakcie osiedlowej gry w pilke nozna, zgadnijcie kto pierwszy dobiega do pilki :) i tak caly mecz. Przy okazji przedstawie moj plan odzywkowo suplementacyjny, moze cos jest nie tak.
Witaminy Now Special Two - do sniadania i po treningu
Bialko serwatki (AR i Ultimate) 1,5 porcji po treningu (30g bialka)
dodatkowo jako uzupelnienie posilkow.
Aminokwasy serwatkowe- mam je zawsze przy sobie, jak nie moge zjesc aktualnie zjesc posilku to wrzucam garsc.
Carbo Hi Tec + glukoza - po treningu
ephedrine 60 kazien i therma pro - 1h przed treningiem,- slyszalem ze nie mozna laczyc z kreatyna - dlaczego ?
Oczywiscie dieta jest dopracowana dobrze.

karton
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

HCA

Następny temat

Co na siłe?

WHEY premium