SFD.pl Zdrowie i Uroda

Dodaj odpowiedź

hiperlordoza ledzwiowa potrzebuje pomocy

Wysłana -
witam panowie otorz jakis czas temu dalem p[odobny temat dzis bylem u lekarza rehabilitanta ktory regorystycznie zabronil mi chodzic na silownie zapisla tylko basen i nic wiecej sie nie dowiedzialem tylko tyle ze mam splycona lordoze ledzwiowa i pochylona kifoze piersiowa czy w takim razie moge dalej cwiczyc czy nie bol nasila najbardziej sie w gornej polowie plecow ortaz ledzwiowy i kolana z gory dzieki szczeze ten lekarz dziowny byl moim zdaniem wogule nie kompletny wiec wszystkie rady miel widziane
Witaj, przygotowaliśmy kilka tematów które mogą Ciebie zainteresować:

Masz problem z przybraniem na wadze lub zgubieniem zbędnych kilogramów?

sylwia i emil Indywidualne plany dietetyczne i treningowe Sprawdź więcej
Wysłana -
up
Wysłana -
Hiperlordoza lędźwiowa - to pogłębienie naturalniej krzywizny w odcinku lędźwiowym a nie jej spłycenie.
Kifozę masz pochyloną? Chyba pogłębioną?

Może przeczytaj jeszcze raz dokładnie co napisał Ci lekarz.
Basen to najlepszy rehabilitant, więc jego rada jest słuszna.
Wysłana -
tak sorki tak jak napsiales kifoze mam poglebiona a co do hiperlozroy mi sie tak wydawalo ale powiedzial mi ze mam splycona wiem ze basen jest ok ale jakim stylem plywac ile razy w tyg bo tego sie juz nie dowiedzialem a co z silownia moge dalej cwiczyc czy jzu wogule tak jak mi powiedzial ze absolutnie nie moge mialem 3 miesace temu cwiczenia prady lasery itd ale nic mi to nie pomoglo teraz mam zabiegi w konorze hiperbarycznej co o tym sadzisz zaznaczam ze pracuje na koplanie i codzienie nosze bardzo duzo na barkach wqiec wiesz z gory dzieki pozdro
Wysłana -
bede wdzieczny jak ktos mi pomoze
Wysłana -
pomoze ktos
Wysłana -
odswiezam
Wysłana -
Pamiętasz może czy ten lekarz użył stwierdzenia kifoza totalna?
Możesz umieścić zdjęcie Twojej sylwetki z boku?
Wysłana -
nie co ty lekarz nic mi nie powiedzial kompletnie nic ale napewno nie to juz nie wiem co myslec wogule lekarz raczej nie kompletny byl a fotke wrzuce najpredzej jutro bede miec aparat ale nie za ciekawie to wygloda lekarz powiedzial mi ze ten bol jest po wysilkowy ale na silowni juz z 3 tyg nie bylem i w robocie ostanio rtez nic nie nosilem a i tak i tak boli zapisal tylko 10 zabiegow do ikomory hiperbarycznej wczesniej mialem giomnastyke prady lasery itd ale nie nice pomoglo:/
Wysłana -
To wrzuć fotę... ciekaw jestem jak to wygląda...

Na ten czas mogę Ci powiedzieć że powinieneś na basenie pływać głównie stylem grzbietowym i żabką.
Styl grzbietowy w przewadze...

do tego zestaw ćwiczeń korekcyjnych - plecy okrągłe
http://www.sfd.pl/ZESTAW_ĆWICZEŃ_KOREKCYJNYCH_/Skoliozy,_lordozy_i_inne..._/-t533731.html

co do splaszczenia lordozy to chciałbym to zobaczyć...
fota z boku niezbędna...a jak byś zrobił skana zdjęcia RTG było by super
Wysłana -
MOZESSZ MI POWIEDZIEC CZY W TAKIM SRTANIE MOGE JEDNAK CHODZIC NA SILOWNIE BO SAM JUZ NIE WIEM
Strona 1 z 5
Dodaj odpowiedź