SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

hiperlordoza ledzwiowa potrzebuje pomocy

temat działu:

Zdrowie i Uroda

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 6367

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 523 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 5451
sir lukasz powiedz mi czy wedlug ciebie jest wielka ta kifoza narazie silownie odpuszczcam napewno a cwiczenia oczywiscie bede stosowal powiedz kmji jest szansa ze sie cos poprawi ten kregoslup i bede mogl chodzic na silownie z gory dzieki
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 180 Napisanych postów 1239 Wiek 40 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 3510
Wasza wada to pecy okrągło wklęsłe. Pojawia sie wtedy przodopochylenie miednicy za które odpowiedzialne sa zbyt napiete miesnie prostownik grzbietu częśc lędzwiowa oraz biodrowo-ledzwiowy poza tym osłabione sa miesnie posladkowye oraz miesnie brzucha.
Trzeba rozciągać miesnie prostownika grzbietu oraz biodrowo-ledzwiowy oraz wzmacniac miesnie brzucha i pośladkowe.

mgr fizjoterapii
terapeuta manualny

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 523 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 5451
no tak ale niech mi pan powie jest szansa ze sie to jakos uformuje pytam sie poniewaz taka opinie otrzynmalem jak bylem u lekazrza rehabilitanta: czy bol minie lekarz nie wiem jaki styl plywac na basenie odp tylko i wylacznie zabka znowu wszyscy na forum inaczej pisza tylko powiedzial mi tak: dobrze ze juz pan na ta silownie nie chodzi bo bylby pan kaleka i juz mam dosc mocno zdyformowana sylwetke wiec 1 slowem lekarz bardzo szczery ani jakie cwiczenia ani nic tylko teraz ma zabiegii w komorze hiperbarycznej za miesiac wczesniej mialem prady lasery itd i czy w takim razie kiedy bede mogl wrocici na silownie
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 180 Napisanych postów 1239 Wiek 40 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 3510
Na siłowni mozesz cwiczyc ale nie mozesz wykonywać wszystkich cwiczen. Zabka jest stylem który wzmacnia miesnie piersiowe które juz są przykurczone a rozciaga miesnie pleców, podczas wynurzania głowy z wody zwieksza sie lordoza którą i tak masz powiększoną. Wiec masz wytłumaczenie czemu zabka nie pływać. Wybierz sie do rehabilitanta ale innego który Ci pokaże jak wykonywać cwiczenia poprawnie ponieważ przez internet Ci nie wytlumacze tego. Poza tym idz do biblioteki wypozycz ksiązke do korekcji wad postawy i dokładnie przeanalizuj wade plecy okrągło-wklęsłe

mgr fizjoterapii
terapeuta manualny

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 523 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 5451
no wlasnie tylko nbie wiem jakie cwiczenia wykonywac jakich sie ustrzegac wiec tylko na plechach plywac mam ksiazke o strechingu wiec tam obejze jakies fajne cwiczenia wogule sir lukasz tez tam cos za podal narazie silownie odpuszcze na jakis czas bede robic te cwiczenia korekcyjkne chyba ze zna pan jakies fajna stronke tez bylbym wdzieczny
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 523 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 5451
odswiezsam wypowie sie jeszce ktos
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 523 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 5451
witam panowie czy moglby mi ktos nap jakie cwiczenia szlo by wykonywac na silowni a jakie odpadaja mowie tez o jakis letkich cwiczeniach nie maksy coz zdrowie wazaniejsze
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 523 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 5451
up odswiezam
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 523 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 5451
witam panowie otorz ulozylem taki trening co sadzice o nim biorac po uwage moja wade podstawy czytalem mnostwo artykulow wiec prosze ocencie trening bedzie bradziej na rzezbe prowadzony bo jka wiecei nie moge duzych ciezarow wiec tak:
poniedzialek : klata : wyciskanie na skosie wyciskanie na plasko tutak 4 x 15 12 12 10 rozpietki 3x15 plasko lub skoks bicpes uginanie na modlitewniku 3x 15 uginanie o zewnetyrzna czesc kolana 3x15 triceps wyciuksanie fracuskie oraz sciaganie na wyciagach 3 x 15
wtorek basen 1 godz plywanie na grzbiecie tak jak kazaliscie:D
SRODA barki wyciskanie sztangi za karku 4x15 12 12 10 unoszenie w opadzie tluowia 3 x15 przyciaganie wzdluz ciala 3 x 15 triceps wyciskaniue fraqcsukie 3x15 wyciskanie na wyciagach linbki 3 x1 4
czwartek basen 1 godz plywanie na grzbiecdie
piatek plecy tu tylko 3 cwiczenia wiecej nie bradzo : przyciaganie na drazku wyciag za glowy wyciagh za karku wszytkie cwiczenia 4 x 12 12 10 8 nogi to podstawa przysiady unoszenie podudzi itd 3 x 15
sobota plywanie ,niedziela wolne
przed kazdym treningiem jak i opo streching oreaz co 2 dzien cwiczenia korekcyjne z gory dzieki i pozdro
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 523 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 5451
sorki poniedzialek tylko klata i biceps
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

suchosc w ustach, nadmierna potliwosc

Następny temat

Wielki problem z czołem POMOCY!!!!

WHEY premium