SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

hiperlordoza

temat działu:

Trening dla zaawansowanych

słowa kluczowe:

Ilość wyświetleń tematu: 3242

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51557 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
POMÓŻCIE MAM HIPERLORDOZĘ I SKOLIOZĘ NAJGORZEJ WYGLĄDA HIPERLORDOZA (WYGIENTA DOLNA CZĘŚĆ KRĘGOSŁUPA LĘDZWIOWA MOCNO DO PRZODU)PRZES TO MAM KRĘGOSŁUP W KSZTAŁCIE LITERY S.PRZEZ TO OSPECENIE PUPA WYSTAJE MI JAK U KOBIET I MAM WYPCHNIĘTE BRZUCHO DO PRZODU.BYŁEM U WIELU LEKARZY I W WAKACJE W SENATORIUM I POWIEDZIANÓ ŻE MOGĘ ĆWICZYĆ ALE NIE NASTOJĄCO I Z NIE ZADUŻYM CIĘŻAREM W MOIM MIEŚCIE LAKARZE WYKRYLI SKOLIOZĘ A O HIPERLORDOZIE NIC MI NIEPOWIEDZIELI(DUPKI)DOPIERO W SENATORIUM W WAKACJE SPECJALISTA MIE UŚWIADOMNIŁ.CZY KTOŚ MOŻE MI DORADZIĆ JAKIE WYKONYWAĆ ĆWICZENIA PRZEDEWSZYŚTKIM NA HIPERLORDOZĘ . ZGÓRY DZIĘKI!!!
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 73 Wiek 43 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 2953
Należy przede wszystkim wzmocnić mięśnie brzucha i rozciągnąć mięnie przykręgosłupowe (tzw mięsień prosownik pleców). Pamiętaj, że w twoim przypadku technika wykonywania ćwiczeń mięśni brzucha jest szczególnie ważna, gdyż przy błędach technicznych możesz sobie jeszcze zaszkodzić.

Uważajcie na wystające dziury w ścianie

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 11 Napisanych postów 2063 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 58169
J.w. i zwisy, podciągania na drążku.

Chociaż ja ze skoliozą i hiper robiłem ciągi () i nie narzekam teraz - ale robiłem to na swoją odpowiedzialność.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51557 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
skoliozę trochę poprawiłem rosrzeżyłem plery wzmocniłem najgorzej oszpecaja jest te dolne wygięcie(hiperlordoza) a co to jest J.W.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 359 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 19050
dokladnie tak jak wyzej, ale pamietaj ze z.a***iscie wazna jest prawidlowa postwa...
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51557 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
ale co jak wyrzej
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 7 Napisanych postów 3230 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 29159
jak ktos pisze j.w to tak jakby popieral to co powiedzial poprzednik


pozdro

ZeSraJ SiE,a NIe DaJ SiE!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 40 Napisanych postów 1621 Wiek 44 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 17763
Oprocz wzmacniania miesni brzucha i rozciagania miesni przykregoslupowych nalezy jeszcze wzmocnic posladki i rozciagnac miesnie biodrowo-ledzwiowe i prosty uda. Chodzi o to, ze hiperlordoza w zasadzie jest wynikiem przodopochylenia miednicy. Zabiegi dotyczace miesni maja na celu skorygowac ustawienie miednicy. Nalezy ponadto zwracac uwage na pozycje ciala podczas siedzenia, chodzenia...Trzeba nauczyc sie prawidlowej postawy.

Nie ma ludzi nieomylnych...

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 1019 Wiek 42 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 9710
ja znowu mam odwrotnie ''sladowe ilosci lordozy'' - cytat z karty chorego czy cos takiego, i na martwy wziolem 171kg (ale jestem nienormalny)

PKS ''Azbest'' Legendary Gym

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51557 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
a jak myślicie powinienem cwiczyć na stojący
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 1019 Wiek 42 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 9710
mimo wszystko odradzam ciagi i w opadzie duzym ciezarem byc moze biceps przy odpowiedniej postawie moglbys robic, czesto mozesz jednak wykonywac cwiczenia siedzac, czesto z oparciem, jest duzo mozliwosci, polecam atlas cwiczen

PKS ''Azbest'' Legendary Gym

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

z masy na rzeźbę

Następny temat

ĆWICZENIA Z WŁASNYM OBCIĄŻENIEM

WHEY premium