sfd logo sfd sklep ikona SKLEP z odżywkami

SFD.pl Doping

Dodaj odpowiedź

hematokryt, hemoglobina

Wysłana -
Dzień dobry

Panowie, Hemogloboina i hematokryt dobija mi już w górną granicę ...

Proszę o poradę co z tym robić, jak ustrzec się przed czymś niedobrym, spuszczać krew ?
czy moja krew będąc na wzmocnionym HTZ nadaje się do oddania w stacji krwiodawstwa czy tylko w kibel ?
Witaj, przygotowaliśmy kilka tematów które mogę Ciebie zainteresować:

Masz problem z przybraniem na wadze lub zgubieniem zbędnych kilogramów?

sylwia i emil Indywidualne plany dietetyczne i treningowe Sprawdź więcej
Wysłana -
jak zaznaczysz prze oddaniem że bijesz saa to nie wezmą krwi od ciebie
ja jutro sam sobie będe upuszczał
ale możesz zadzwonić do labu i zapytać , spotkałem się z dwoma opiniami że mówili że są na bombie i krew wzięli
Wysłana -
Łodzianin wiem że pytanie nie tegest , ale podrzucił byś sposób jak to sam wykonujesz i czym. Bo też botrzebuję upuścić a w punktach krwiodactwa niechcą pobrać jak powiedziałem o saa.
Wysłana -
Miczel opisywal i będę robił tak samo , bo wczesniej raz się bawiłem igłą i strzykawką to lazienka wyglądąła jak po pile 5 %
kupuję wenflon , zakładam (filmiki masz na necie nie powinno być problemów jak masz żyły na wierzchu ) i upuszczam wenflonem
planuje ok 350-400 ml
Wysłana -
I co z tego że dobija pod górną granicę, przecież to żadna tragedia czy nowość, większość tutaj na sokach ma górną granicę czy na plus.
Wysłana -
Jakoś mi umknoł opis miczela , czyli zwykły welflon i prosto w kubek
Wysłana -
w szejker aby było widac ile poszlo
Wysłana -
Od razu do jednostki i do neta na czarny rynek
Wysłana -
krzykacz
I co z tego że dobija pod górną granicę, przecież to żadna tragedia czy nowość, większość tutaj na sokach ma górną granicę czy na plus.

No do końca nie wiem ale czytam w necie, że to nie jest dobrze, wręcz to jest niedobrze, tu czytywałem własnie o upuszczaniu krwi, własnie celem obniżenia tych dwóch parametrów.

To w takim razie jakie wyniki mają Koledzy, że upuszczają krew ?

lodzianin1
....

jaki masz wynik hemoglobiny, hematokrytu i co przewidujesz osiągnąć przez upuszczanie krwi ?
Wysłana -
nie mogę znaleźć badanie morfo , zapisałem tylko hormonów
co chcę osiagnac ? poprawić morfologię własnie
Wysłana -
Nooo, poczytać sobie można.
Strona 1 z 5
Dodaj odpowiedź