SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

help :)

temat działu:

Trening dla początkujących

słowa kluczowe:

Ilość wyświetleń tematu: 1868

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 278 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 15005
cze mam 14 lat waże 55 kg mam hankle po 10kg bardz prosze zebyście mi ułożyli jakiś plan 3 razy w tygodniu(jak jest to możliwe to niech każdy wytłumaczy mi poszczegulne ćwiczenie).Moim celem jest poprawienie sylwetki i siły :)
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120
Witaj, przygotowaliśmy kilka tematów które mogą Cię zainteresować:

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Najnowsza odpowiedź. Aktualizacja:
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 20 Napisanych postów 1169 Wiek 35 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 6480
14 lat... Jak, dla mnie to troche malo... (chyba nie tylko dla mnie)... Mozesz zaczac cwiczyc, ale nie polecal bym tego w tym wieku... Rowniez polecal bym basen, park (bieganie), sporty walki tez wskazane... Nie zaczynaj tak wczesnie cwiczyc bo to naprawde nie ma sensu... Ty jeszcze rosniesz...

... znowu polubiłem żelastwo.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 42 Napisanych postów 3913 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 25673
1.za wcześnie na ćwiczenia, wex sie za jakieś ogólnorozwojówki, a najlepiej zapisz sie na basen
2.nikt Ci gotowca nie ułoży, jak już to poczytaj, sam cos ułóż to my ocenimy i ew. poprawimy
3.jesteś za młody
4.jestes za młody
5.choć w ostateczności jednak możesz ćwiczyć, ja w Twoim wieku to już ostro ćwiczyłem zacząłem jeszcze przed 14-tką no ale nie radze tak zaczynać jak ja, lepiej z ćwiczeniem poczekaj 2-3 lata a narazie to najlepiej basen
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 7 Napisanych postów 529 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 4537
wiek na silownie to min 16 lat.poza tym czlowieku daj sobie spokoj bo tymi 2 hantelkami to nic nie zdzialasz.zapisz sie na jakies inne treningi,np sztuki walki.najpierw nauczysz sie nap*****lac a potem do***iesz na pakerce:-] no i oczywiscie wtedy bedziesz krolem na osiedlu
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 7 Napisanych postów 529 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 4537
jeszcze musze dodac ze nie wierz w to ze jakis 14 latek ktory zapisze sie na silke bedzie robil ogolnorozwojowke.zawsze tak jest jak sie zobaczy starszych kolegow ktorzy targaja zelastwem,wtedy chce sie tak samo...mimo ze jest sie jeszcze dzieckiem.pomysl o tym,zebys pozniej nie zalowal ze nie urosles lub rozwaliles sobie stawy.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 278 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 15005
Oki THX a jak bym ćwiczył dziennie hanklami ba biceps i triceps tak żeby mieć tylko większą siłe bo oto mi głównie chodzi?? czy by to bardzo wpływało na mój wzrost ??
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 7 Napisanych postów 529 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 4537
nie bedzie wplywalo na Twoj wzrost.poza tym mow hantle nie hankle.na wzrost moga wplywac cwiczenie obciazajace kregoslup.daj sobie spokoj z tymi hantlami.zapisz sie na cos albo rob lepiej pompki.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 42 Napisanych postów 3913 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 25673
Jak bedziesz codziennie cwiczył to Ci zmaleje, gwarantuje to (oczywiście po jakimś czasie), bo mam na to przykłąd (kumpel) któremu biceps zmalał bo go robił codziennie, a mi urósł i mi nie chciał uwierzyć że robie go 1x w tygodniu

EDIT: a pozatym ćwiczenie tylko na łape jest bezsensu

Zmieniony przez - LukaszF w dniu 2005-03-14 21:20:39
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 7 Napisanych postów 529 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 4537
znajac domowych zapalencow ktorzy maja 2 hantelki i mysla ze zrobia z siebie schaba,to nie dosc ze cwiczylbys codziennie to samo(pomijajac cwiczenia i technike) ale robilbys setki powtorzen.znalem takiego przyrostow nie mial zeby nie bylo watpliwosci
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51557 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
posluchaj starszych kolegow- chlopy dobrze prawia
Jak juz jestes takim mocnym zapalencem, to najlepiej zapisz sie na jakas sztuke walki bo po primo: dobrze cie rozciagnie a sekundo: w takim wypadku dobrze przygotuje do stalych, wieloletnich pozniej terningow
Przy okazji poznasz nowych ludzi i Cie nikt pozniej nie ruszy
Lepiej poczekac te 2-3 lata niz pozniej przez cale życie cierpiec
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 7 Napisanych postów 529 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 4537
i tym milym akcentem cobra podsumowal wszytsko co mowili inni i mam nadzieje przemowil autorowi do rozsadkuteraz juz chyba nei ma watpliwoscipozdrawiam
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 278 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 15005
No to mie przekonaliście :)
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

aeroby i kardio

Następny temat

trening podczas choroby

WHEY premium