SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

helikopter

temat działu:

Trening dla zaawansowanych

słowa kluczowe:

Ilość wyświetleń tematu: 2630

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 785 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 586
na pewno nie jest to wina braku węgla ,bo jem dużo...
ale o co chodzi...?
po przysiadach ze sztangą kręci mi się w głowie i muszę usiąść bo czuje że moge nawet zemdleć...o co tu chodzi?
odpoczywam chwilę i jestem gotowy do działania ,ale boje się że kiedyś "usiądę" a sztanga na mnie ;(

Wielebny Doctor Cienias

Nikt

Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11145 Napisanych postów 51525 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
ja takie coś też miałem kilka miechów temu, ale od wyciskania na suwnicy. I do tej pory nie mam pojęcia od czego to mogło być.

Pozdrawiam,
abdul
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
666 D. Mirowski
Znawca
Szacuny 35 Napisanych postów 2738 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 21181
Z tego co mi sie wydaje to cos nie wpozadku z cisnieniem , albo duzy wysilek . Czasem gdy podnosze cos ciezkiego tez mi krem do mozgu udeza to normalne. Zazywajcie z 2g witaminy c dziennie to troszke pomoze. Najlepiej cetebe bo dlugo sie rozklada. 1g rano ,1g po treningu.

666

Burneika Sports Team

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 785 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 586
zapomniałem dodać że mam to też po martwym ciągu...

Wielebny Doctor Cienias

Nikt

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11145 Napisanych postów 51525 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Z tym wit. C to tez słyszałem. A miałem podobne cóś po przysiadach - ale popracowałem nad oddychaniem i trochę pomogło, ale czasem mnie zmuli więc zawsze mam partnera jako asekurację. Pytałem znajpmego lekarza - jedna z możliwości to to że uda (grzbiet też) to potężne mięśnie i przy wysiłku "ssają" dużo krwi z reszty ciała czyli też z mózgu (stąd zawroty) czemu sprzyja pozycja pionowa ciała. Ale nie jest to teoria na 100% sprawdzona he he ))

Alek
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11145 Napisanych postów 51525 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Mialem to wieki temu jak zaczynalem trenowac.
Prawdopodobnie sa dwie mozliwosci:
1. Masz niska wydolnosc tlonowa organizmu i po prostu sie nie wyrabia z dotlenianiem mozgu.
2. Zle oddychasz.

bst
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 11 Napisanych postów 2366 Wiek 48 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 6196
Wydaje mi się ,tak jak ktoś to już zauważył ,przyczyną może być niedotleniene.
Proponuję popracować nad właściwym oddechem przy wykonywaniu tego typu ćwiczeń!

Moderator dz. Trening
Pozdrawiam wszystkich!!
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11145 Napisanych postów 51525 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Nie mam jeszcze pogrubionego nicka i pewnie nie potraktujecie tego powaznie , ale wydaje mi sie ze przy duzym wysilku calego organizmu jakim sa przysiady nastepuje problem z wyrownywaniem ciśnienia przy zmianie pozycji, chwile zawsze potrwa zanim sie ono wyrowna i wszystko wróci do normy wiec przez te kilka sekund wszystko nam wiruje.

Adax
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11145 Napisanych postów 51525 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
To prawdopodobnie wina przemęczonego organizmu, brak snu itp. Miałem to samo jakieś 4 miesiące temu. Wyśpij się, zregeneruj. ;) Można by stworzyć dział urazy i kontuzje???W ankietach zaproponowałem, ale odzewu brak.:(

Sweder
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 785 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 586
średnio spię 12 godzin tak więc tę ewentualność odrzucam...ja też proponowałem dział który w wersji beta został nazwany "Zdrowie"...z początku sie przyjął ale na tym się skończyło...;(

Wielebny Doctor Cienias

Nikt

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 1151 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 7738
W profilu widzę "?" przy przysiadach, zatem wnioskuję że zacząłeś go robić od niedawna. Możesz mieć więc zbyt wąskie naczynia krwionośne w nogach, a przy ćwiczeniach masz zwiększony przepływ właśnie przez nogi. Powinno to szybko minąć z upływem czasu. Tymczasowo w przerwach między seriami pomachaj nogami ("strzepując" je) albo robiąc rowerek samymi nogami leżąc na plecach. Tylko przechodząc ze stania do leżenia i odwrotnie rób to powoli.

Kto się śpieszy ten się potyka.

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

jak moge uzyskac szybko mase?

Następny temat

TRENING KLATY RAZEM Z...??

Wiecej