SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

hej

temat działu:

Odżywki i suplementy

słowa kluczowe:

Ilość wyświetleń tematu: 2648

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a) Temat przeniesiony przez DeeJaaVuu z działu Szatnia.
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Zamierzam rozpocząć trening .Jakie odrzywki proponowalibyście mi na początek ważę 67 kg i mam 180 cm wzrostu narazie jestem dość chudy i chciałbym nabrać trochę masy .Kupiłem już HMB Olimpu i nie wiem czy ten środek jest właściwy na początek ? ....
dzięki


Jestem początkującym
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 1302 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 18416
Dieta stary, dieta ... zarcie to podstawa.. Za odzywki lepiej sie wez za 3 miechy, zostaw juz to HMB w szafce i polaczysz sobie je z innymi suplementami, bo teraz jak dla mnie to strata kasy (pomijajac juz sprawe ze to Olimp to syf).
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Dzięki jarko ale ja chciałbym uzyskać szybkie efekty a domowa dieta mi ich nie da ? Jednak bardzo bym chciał wiedzieć który z suplementów jest najlepszy na początek

DZIĘKI JARKO!



Jestem początkującym
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 43 Napisanych postów 8449 Wiek 41 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 48421


i tutaj zderzasz sie z realiami
dieta jest podstawa najwaznijsza ebz diety mozesz sie faszerowac najdrozszymi odzywkami a i tak one nic ci niedadza
uluz diete na dzien dobry na samej diecie z 5 - 10 kg osiaganiesz potem bedzie juz pod gorke
a w tym sporcie niema nic na szybko o wszystko trzeba wytrwali i powili walczyc

Pozdrawiam

" Zawsze pod wiatr, nigdy z górki ... "

... .. .

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Na poczatek to zycze powodzenia w zelaznym sporcie !
A co do pytania to najpierw wycwicz technike wykonywania cwiczen, uloz sobie dobra diete, jedz duzo malych posilkow w ktorych przewazaja wegle zlozone oraz bialka, na poczatek nie potrzebujesz zadnych suplementow !Z uplywem czasu pod wplywem dobrego jedzenia nabierzesz masy oraz sily a gdy juz wykorzystasz potencjal swojego ciala zastanow sie wtedy nad suplementami.A jesli chcesz nabrac koniecznie juz na poczatku masy to mozesz zapodac sobie jakiegos gainerka.HMB nie ma sensu brac bo to bardziej jest potrzebne kiedy walisz na rzezbe a tobie jak piszesz chodzi o mase !AHA niezapomnij sprawic sobie jakichs witamin-przy wzmozonym wysilku dobrze jest dostarczac je w odpowiednich dawkach organizmowi !

Pozdrawiam
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
do mAkabRa !!!!

Jeszcze raz dzięki potwierdziłeś teorię wszystkich i chyba się zastosuję do waszych rad od ferii zaczynam żreć specialne posiłki może masz jakiś pomysł na dobrą dietę .

dzięki mAkabRa

może ktoś poda mi przykład jakiejś diety

dzięki!!

Jestem początkującym
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 43 Napisanych postów 8449 Wiek 41 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 48421
sniadanie musli/platki pszenne/owsiane/mixy z nich jak chcesz miska z 250-300 ml mleka i 2 lyzki kakao dla smaku
potem co 3h posilek i tak
4 posilki i kazdy ryz (150g_ piers z kurczaka/indyka (150g)/ jakies warzywka
posilek przed treningowy ( w dni treningowe] jogurt 50g platkow owsianych to ma byc lekkie
po treningu kolejny posilek z ryzu i kurczaka
i na kolacje tunczyk z warzywami
4 - 5 l H2O/dzien
sen z 8 - 10h
zadnych cukierkow/alkoholow/hotdogow itp
waga w [] to przed gotowaniem !!!!!!!!
treningki na mase
wielka wytrwalosc
i opcjonalnie jakies suplem i odzywki do tego jeszcze

Pozdrawiam

" Zawsze pod wiatr, nigdy z górki ... "

... .. .

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Rozpisywac sie na temat diet nie ma co popatrz co napisalem z tego mozna niezla dietke ulozyc ! a jak ci nie pasuje to wejdz w archiwum i wpisz dieta czy co na pewno ci znajdzie duzo artykulow na ten teamt !

Pozdrawiam
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Nie polecalbym ci na poczatek zadnych suplementow poniewaz dla ciebie nie ma to zadnego znaczenia poniewaz dopiero zaczynasz trenowac wiec zawsze masz w sobie jakis tam potencjal sily ktora zostaje jak narazie niewykorzystana, wiec tak czy siak jak bedziesz trenowal w miare uplywu czasu bedziesz mial coaraz wiecej sily i osiagniesz to samo na suplementach czy bez nich ! Wiec nie marnuj kasy i pozbieraj troche a za pare miesiecy bedziesz mogl sie wspomoc jakims lepszym cyklem ktory na pewno dostarczy ci lepszych efektow niz jakbys stosowal pojedyncze suplementy.
Zycze wytrwalosci !A pieniazki za ktore chciales kupic jakies "wspomagacze" przeznacz na wiekszy cykl lub cos co bedzie bardziej na korzysc - lepsze jedzonko !

Pozdrawiam
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 2836 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 25754
A co sadzicie o hmb w proszku z firmy scitec nutrition????
Pozdro

deadmike

Przyszły Mr O

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 1302 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 18416
deadmike, ile tp hmb kosztuje i ile jest w opakowaniu ?
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Kreatyna jako jedyny suplement

Następny temat

dopiero zaczynam - POMOCY!!!

WHEY premium