SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

hej. teraz mozecie się wykazac. podejme wyzwanie czekam Panowie

temat działu:

Strength & Endurance

słowa kluczowe: , , , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 3721

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 31 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 1209
Witajcie. zwracam sie do was z prośba. pojawiła sie szansa w moim zyciu zmienic wszystko i zaczac od nowa. jest warunek. zaliczyc test sprawnosciowy a reszta to juz pójdzie :P

bieg na 1000 m. na ocene bdb od 4.05 mam obecnie 4:30 ale potrafie za to wykonac 14 km w 1.5 godziny :)
rzut piłka lekarska na ocene bdb od 15.3 m. dzisiaj rzuciłem 13
bieg 10x10 na ocene bdb okolo 32 s nie wiem w ile ogarniam
brzuszki w 2 min. na ocene bdb od 55. 50 robie bez cisnienia
i pompki. 35 na ocene bdb. ogarnałem 33 dzisiaj.

mam 28 lat. 181 cm wzrostu i 94 kg wagi. ćwicze sobie w sumie cały czas tylko czesto zmieniam dyscypliny i robie wszystko rekreacyjnie. a to rowerek i 100km trasy na raz a to bieganko jak jest chwila czasu. no i wejsc na silke pomachac zelazem jesli sil starcza

w sumie ta sprawnosciówke ogarniam ale chcialbym byc jeszcze lepszy najlepszy jake moge byc... kiedy egzamin? nie wiem. za miesiac za dwa za trzy a moze i cztery miesiace. dostaje telefon i mam jechac...

czego chce osiagnac ?
poprawic sylwetke jako tako.i poprawic wyniki zeby na ocene bdb zaliczyc bez wyprucia. mam jeszcze dwa tygodnie urlopu i pozniej bede pracowal w systemie dzien noc wolne wolne. nie wiem jak mam sie za to zabrac
obecnie trenuje w systemie push, pull, interwaly, wolne. czy moze tak byc? nie wiem jaka diete ogarnac low carb? ckd? if?
nie wiem czy w dni push i pull moge wieczorem pobiegac jeszcze zeby v02max poprawic? suplementacja? bez ograniczen. moge miec za godzine shock therapy storm bcaa bialko gainera animal cuts olej mct witaminki beta alanine i inne cuda...
czekam na wasze pomysły i propozycje. dostosuje sie w 100 procentach. bede przestrzegał zalecen i polecen. chcesz sie wykazac? zaufam ci. bede prowadził dokumentacje ale nie bede codziennie wklejal zdjecia mojej michy bo nie nazywam sie gessler... wiec co Panowie i Panie jakies pomysly?
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

CrossFit, a efekty wizualne

Następny temat

Pytanie o crossfit

Wiecej