SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

hcg?

temat działu:

Doping

słowa kluczowe:

Ilość wyświetleń tematu: 4054

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51559 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Posłuchajcie jak naprawdę powinno się stosować hcg? Chodzi mi o to, czy lepiej stosować hcg w środku kuracji po sterydach wysoko androgennych i póżniej kontynuować kuraCJĘ np. prima i winstrol, kończąc clenbuterolem, czy też zrezygnować z clenbuterolu i na koniec stosować hcg?Słyszałem różne opinie i czekam na wasze.

Koksu
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 22 Napisanych postów 3310 Wiek 47 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 6461
hcg zaraz po zakonczonym cyklu i tego nikt ne zmieni a clenik pod koniec cyklu mozna juz zaczac brac i potem nic ci nie bedzie jak w tarkcie brania hcg bedziesz bral clen

aptekarz

Gdzie jest droga do spoczynku światła? (...)
Jeśli to wiesz, to wtedyś się rodził,
a liczba twych dni jest ogromna.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51559 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Dzięki King Kong, na Tobie można polegać)

Koksu
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51559 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
A Ja mam drugie pytanko czy hCG jest na recepte czy nie, aha i czy jest w strzałach czy w tabletkach? Jak wygląda opakowanie i jeśli są to strzały to ile ich tam jest? Za odp. z góry dziękuję !!!

Pozdrawiam...)))
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 22 Napisanych postów 3310 Wiek 47 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 6461
W strzalach,polski odpowiednik Biogonadyl 200
zagraniczny Pregnyl,wypisuje sie go kobietom na podtrzymanie plodu w czasie ciazy.

Aptekarz
Moderator dz.Doping

Gdzie jest droga do spoczynku światła? (...)
Jeśli to wiesz, to wtedyś się rodził,
a liczba twych dni jest ogromna.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 11 Napisanych postów 2366 Wiek 48 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 6196
Tylko drobne sprostowanie -Biogonadyl 2000 (nie 200) ,a poza tym OK!

Moderator dz. Trening
Pozdrawiam wszystkich!!
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 22 Napisanych postów 3310 Wiek 47 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 6461
zgadza sie,zapedzilem sie
ps:Seba co taki szybki jestes

Aptekarz
Moderator dz.Doping

Gdzie jest droga do spoczynku światła? (...)
Jeśli to wiesz, to wtedyś się rodził,
a liczba twych dni jest ogromna.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 11 Napisanych postów 2366 Wiek 48 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 6196
Człowiek po pracy jest pełen energii i wogóle!! ) Przypadek.

Moderator dz. Trening
Pozdrawiam wszystkich!!
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 22 Napisanych postów 3310 Wiek 47 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 6461
ja jestem w trakcie pracy ;-(

Aptekarz
Moderator dz.Doping

Gdzie jest droga do spoczynku światła? (...)
Jeśli to wiesz, to wtedyś się rodził,
a liczba twych dni jest ogromna.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 25 Napisanych postów 5644 Wiek 39 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 79473
wam naprawde sie nudzi w nocy:>

Borsuk Kucharz
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 11 Napisanych postów 2366 Wiek 48 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 6196
Tylko troszkę )

Moderator dz. Trening
Pozdrawiam wszystkich!!
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

czy na 1. cykl mety nolvadex konieczny?

Następny temat

Nolvadex, Clomid i Profasi?!?

WHEY premium