SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

hcg&clomid

temat działu:

Doping

słowa kluczowe:

Ilość wyświetleń tematu: 2545

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51563 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
mam takie pytanko te srodki w duzym uproszczeniu mozna porownac do tt i zma,sa tylko mocniejsze.czy jest sens brac je same a nie po cyklu?wiem,ze np sztangisci chyba rosyjscy brali/biora(?)hcg przed zawodami gdyz jest slabo(nie)wykrywalny.napewno nie sa obojetne dla zdrowia ale czy nie zdrowsze od innych sterydow?
p.s. pytanie czysto teoretyczne,nie mam zamiaru brac
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Najnowsza odpowiedź. Aktualizacja:
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51563 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
He i jeszcze...!
Mam nadzieje ze na tych zawodach po hcg nie dadza wam testow ciazowych do nasikania hahahaha To by byla sensacja - faceci w ciazy !!!!!! NIe wspomne jak to przyjma wasze kobiety hehehehe wklejcie to pozniej na forum !!!!

Sorry na ort ale kobiecie w ciazy duzo sie wybacza nie tylko nedzna otografie !
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 12 Napisanych postów 565 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 7757
Odpowiedzai na swoje pytania możesz zanleść na stronie
www.kulturystyka.tv

off

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51563 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
u cybera mozna znalesc odpowiedzi na temat dopingu?no popatrz cie sie...
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
666 D. Mirowski
Znawca
Szacuny 35 Napisanych postów 2738 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 21181
Dalczego nie ma sensu ma sens. Przeciez naturalniepodwyzszaja poziom wlasnego testasteronu. W przypadku TT to tylko ziolo a ZMA to mineraly i wit b6. Czyli rzeczy bezpieczne dla zdrowia. Jest to napewno dobra alternatywa od strydow. Tylko tez nie polecam tego nastolatka ktorzy maja naturalnie juz zwiekszona produkcje wlsanego testasteronu.

666

Burneika Sports Team

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51563 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
moment moment,zle mnie zrozumieliscie,nie pytam o tt ani o zma tylko o clomid i hcg.porownalem te srodki ze soba w duzym uproszczeniu.i chodzi mi wlasnie o samo stosowanie hcg i clomidu,wszystko co powyzej napisalem dotyczylo wlasnie tych srodkow.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
666 D. Mirowski
Znawca
Szacuny 35 Napisanych postów 2738 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 21181
O clomidzie slyszalem ze go tak mozna brac bez koksu . Co do HCG to nie wiem. Sam tego nigdy nie robilem. Stosowalem za to sam TT i ZMA.

666

Burneika Sports Team

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51563 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
ok dzieki,ciekawi mnie wlasnie jak sie ma efekt/skutki uboczne tych preparatow(clomid,hcg)choc gdyby to mialo dawac efekty byloby to chyba popularne.ktos ma moze jeszcze info na ten temat?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51563 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
HCG i Clomid to srodki ktore bierze sie po kuracjach z testosteronu zeby ci jajka nie zanikly bo organizm nie jest zmuszony do produkowania tescia skoro sam go sobie wstrzykujesz. Wiec moim zdaniem nie ma najmniejszego sensubrania tych srodkow samych. Bo jesli nawet podniosa ci poziom testosteronu to tylko minimalnie wiec lepiej chyba pokluc sie prolongatum
pozdrawiam

Matys
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51563 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
A skutki uboczne musza miec skoro, nie dosc ze sa glownie dla kobiet to jeszcze na recepte.

Matys
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51563 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
matys nie traktuj mnie jak laika,wiem do czego sluza te preparaty.otoz nawet dlatego lepiej je brac a nie prolongatum gdyz najprawpodobniej masa po nich bylaby trwalsza.u nas na recepte to nawet wit E w duzych dawkach jest.nie jestem lekarzem wiec dlatego pytam.moze ed,x-men,czy arkady maja jakies info?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51563 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Sprawdzilem dla ciebie jeszcze raz specjalnie HCG i faktycznie u goscia ktory nie bral wczesniej testosteronu poziom tego hormonu podnosi sie juz po godzinie czyli mozna powiedziec ze dziala podobnie jak propionicum. Ale pomysl ze jak walniesz sobie HCG to czym pozniej wyregulujesz sobie system hormonalny??? I kolejna zla wiadomosci: HCG wywoluje ginekomastie, obrzeki, tradzik i odkladanie tkanki tluszczowej. A wracajac jeszcze do twojej mysli ze zbierzesz wiecej zbitej masy to wogole ciezko jest zebrac po dzialaniu jakiegokolwiek testosteronu czystego miesnia. Zawsze zbierze sie woda.
jeszcze raz pozdrawiam

Matys
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

1 cykl metanabolu

Następny temat

Pierwszy cykl

WHEY premium