SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

hantle 10kg

temat działu:

Trening dla początkujących

słowa kluczowe:

Ilość wyświetleń tematu: 3791

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
anubis84 Instruktor Marcin Moderator
Ekspert
Szacuny 17701 Napisanych postów 132148 Wiek 39 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 1460637
Ciężar za mały jak jesteś w stanie zrobić 25 powtórzeń. Ale jak nie jesteś w stanie dorzucić więcej np nie masz innych hantelek, fundusze nie pozwalają na zakup większych to rób jak do tej pory

Gdyby ilość pieniędzy, jakie posiadamy, zależała od tego, jak traktujemy innych ludzi, bylibyśmy milionerami.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
anubis84 Instruktor Marcin Moderator
Ekspert
Szacuny 17701 Napisanych postów 132148 Wiek 39 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 1460637
MATRIX266
Jedni piszą za za mały drudzy nie bardzo coś nie bardzo zgodni jesteście;p


Nie musimy się zgadzać, kazdy ma swoje zdanie i każdy moze mieć rację, to nie matematyka że wynik musi być taki sam.

Gdyby ilość pieniędzy, jakie posiadamy, zależała od tego, jak traktujemy innych ludzi, bylibyśmy milionerami.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 4063 Napisanych postów 45434 Wiek 3 lata Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 347421
Wszyscy są zgodni. Po prostu jeśli nie masz możliwości trenowania większym ciężarem to można zastosować rady Tomka czy Anubisa. Jednakże większy ciężar i mniej ruchów to zdecydowanie efektywniejsza opcja i z tym sie zgodzi każdy.
1

„I would like to be the first man in the gym business to throw out my scale. If you don't like what you see in the mirror, what difference does it make what the scale says?„

Pilny student Vincea.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
TomQ-MAG Fizjoterapeuta Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 12030 Napisanych postów 160407 Wiek 35 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 1234286
zle zrozumiales
nie chodzi o to ze masz trenowac mniejszym, tylko jak nie ma mozliwosci, aby go zwiekszych, bo nie masz sprzetu, to korzystasz wtedy z technik, ktore mocniej miesien zmecza

Prowadzenie on-line, trening, dieta, suplementacja https://www.instagram.com/tomq.bb
[email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 13 Wiek 20 lat Na forum 6 lat Przeczytanych tematów 211
Zamiast 1x25. Lepiej sobie zrob
3x10
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 34 Wiek 35 lat Na forum 6 lat Przeczytanych tematów 4425
Ja mam możliwość dokupienia ale wydaję mi się że te obciążenie na razie jest ok
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 34 Wiek 35 lat Na forum 6 lat Przeczytanych tematów 4425
Kolega mi powiwdział że jak 10 kg podniosę tylko 20-30 razy to słaby jestem
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
TomQ-MAG Fizjoterapeuta Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 12030 Napisanych postów 160407 Wiek 35 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 1234286
to nie jest zadnym wyznacznikiem, co innego sila a co innego wytrzymalosc miesiowa

Prowadzenie on-line, trening, dieta, suplementacja https://www.instagram.com/tomq.bb
[email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
anubis84 Instruktor Marcin Moderator
Ekspert
Szacuny 17701 Napisanych postów 132148 Wiek 39 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 1460637
Tak nie mozna siły rozpatrywać, na siłowni są osoby co wyciskają wiecej ode mnie, na barki biorą 2-3 razy więcej, ale nie mogą się podciągnąć, to one w koncu są słabe czy silne.

Gdyby ilość pieniędzy, jakie posiadamy, zależała od tego, jak traktujemy innych ludzi, bylibyśmy milionerami.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
TomQ-MAG Fizjoterapeuta Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 12030 Napisanych postów 160407 Wiek 35 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 1234286
silne

Prowadzenie on-line, trening, dieta, suplementacja https://www.instagram.com/tomq.bb
[email protected]

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Pompki od czego zacząć?

Następny temat

MC i przysiad boso

WHEY premium