SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

hamulec hydrauliczny -opinie

temat działu:

Inne dyscypliny

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 10008

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 45 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 1002
Tym razem mam pytanko dotyczące hamulcy hudraulicznych. Co myślicie o shimano deore? [m525] Może są jakieś inne, lepsze w podobnej cenie?
I jeszcze jedno pytanko. Czy opłaca się wogóle montować tylko tylni hamulec, ale za to hydrauliczny? Może lepiej, żeby ta tarczówka poszła na przód?
Pozdrawiam

Jam początkujący! :D

Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 7 Napisanych postów 8031 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 28851
patrzac na ava to mnie sie wydaje ze Xc to Ty nie jezdzisz

raczej bardziej tarcza sie przydaje z przodu, ale jak skaczesz na biku to wiesz ze czesto tylne kolo dostaje w dupe i czasami bije,albo podczas wyscigu sie mocno rozwali, przy vkach masz po wyscigu ale przy tarczy mozesz kontynuowac wyscig i jeszcze masz hamulec

a jezeli xc no to na przod lepiej

a 525 moze byc

Moderator:
-Sporty Extremalne-
-Rowery-

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 45 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 1002
Danke danke myster zaborek. Jasne, że nie xc. Ale jeden wystarczy?

Jam początkujący! :D

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 4473 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 18798
hmm jak tarcza to lepiej na przod moim zdaniem do scigania sie... bo wiecej sily hamowania idzie na przod... Ja jezdze na hfx-9 200 mm tarcze bo mi zostaly z dh bika i do sztywniaka to jest zabojstwo ;] jednym palcem zatrzymuje sie przod ;p
A z tylu.. hmm przydatna rzecz jak sie bawisz w jakies manuale itd.. mocniejszy uscisk i tak jak zaborek mowil, nie martwisz sie o centre... na street znowu tarczowka na tyl odpada. Bo po pierwsze moze odpasc od ruchu w druga strone na zacisnietej klamce, po drugie mozna walnac kolem ;)

" Życie jem jak Milkę ,
Bo wiem że jestem lśnieniem
I oka mgnieniem że będę wspomnieniem "

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 4473 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 18798
A zeby sprecyzowac z tym odpadaniem ;] po prostu moze wyrwac zacisk, moze urwac mocowanie moze sie tarcza zniszczyc od dzialania sily w druga strone (szczegolnie 200 hayesa) i moze sie po prostu pogiac od udezenia w murek czy cos ;]
Noi trzeba wspomniec ze hydrauliki czasami sie psuja a naprawy nie sa przyjemne i trzeba odpowietrzac.

" Życie jem jak Milkę ,
Bo wiem że jestem lśnieniem
I oka mgnieniem że będę wspomnieniem "

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 7 Napisanych postów 8031 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 28851
ja kupilem tydzien temu hayesa maga do przodu 160,ale nie moge jeszcze nic o nim powiedziec

Moderator:
-Sporty Extremalne-
-Rowery-

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

filmiki rowerowe - strony

Następny temat

Megabol expander

Wiecej