SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

gynko

temat działu:

Zdrowie i Uroda

słowa kluczowe:

Ilość wyświetleń tematu: 2351

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 8 Napisanych postów 7562 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 30261
Guru,
czy od środków na podniesienie testosteronu można dostać gynko??
chodzi mi o tribulusa i ZMA.

joł,wielkie joł!!!
Tomek

kiedyś konserwator Muzyka, film i książka

Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51557 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Oczywiście - co za różnica, czy testosteron powstaje pośrednio, czy jest podawany bezpośrednio?
Pozdrawiam.


guru
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 8 Napisanych postów 7562 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 30261
wielkie dzięki...

joł,wielkie joł!!!
Tomek

kiedyś konserwator Muzyka, film i książka

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 17 Napisanych postów 4480 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 32149
guru czy naprawde uważasz że suplementacja cynkiem, magnezem i pirodyksyną moze podnieść poziom testosteronu do takich wartości? Może jestem zbyt sceptyczny, ale ja po prostu uważam że ZMA może jedynie w pewnych sytuacjach ułatwić osiągnięcie właściwej równowagi hormonalnej spowodowanej niedoborami mikroskładników. Natomiast trudno jest mi wierzyć ,że może to podnosić poziom testo powyżej tych naturalnych wartości...ale może sie myle?

Pozdrawiam
Wasz don Zwierz

Jeżeli moja wypowiedż Ci się spodobała to nie dawaj Sog'a tylko wejdż na http://www.pajacyk.pl i kliknij na pajacyka. Będzie z tego większy pożytek niż z Sog'a!

członek-mafia.suple.hardcor.pl

Moderator Działu Suplementacja

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
krates ZASŁUŻONY
Znawca
Szacuny 50 Napisanych postów 1331 Wiek 42 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 15055
chyba bardziej chodzilo o tribulusa......

"Niemoc to piekło, moc to naiwność"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51557 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Rzeczywiście myślałem o tribulusie, ale jak ktoś kombinuje już, to co będzie dalej? - albo czysto i w miarę zdrowo, albo wcale. twiters ma 19 lat - jeszce 2-3 i będzie robił to co chce i nie poradzimy na to NIC. Te 3 lata mogą decydować o całym życiu.
Pozdrawiam.
Co do ZMA, to w takiej konfiguracji, bez innych składników, to jest TYLKO czysty stymulator.

guru
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 17 Napisanych postów 4480 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 32149
Guru zwracam honor i się tłumacze: kolega który pytał Cie o ZMA i Tribulus ,w dziale Cyberpakera wyraził bezwzględny pogląd-potwierdzony jeszcze bardziej stanowczo przez Coolbarta-o potężnym działaniu podwyższającym poziom testosteronu przez ZMA. (Coolbart nawet przytacza swój przypadek - stał się,jak twierdzi ofiarą ginekomastii, wskutek suplementacji ZMA) Po tego typu rewelacjach kolega przestraszył się i uznał ,że musi dodać do ZMA...Nolvadex!
Jak dla mnie to wspaniały przykład,błędnego przypisywania pewnym,że tak powiem stosunkowo delikatnym suplementom, olbrzymiej mocy działania. Konsekwenją jest to,że coś co mogłoby być zwykłym uzupełnieniem diety...staje się czymś szalenie niebezpiecznym! Stosowanie przez niego (generalnie tyczy to każdego kto nie jest chorą na nowotwór kobietą) Nolvadexu jest bardzo,bardzo ryzykowne a w tym przypadku również bezcelowe...

Pozdrawiam
Wasz don Zwierz

Jeżeli moja wypowiedż Ci się spodobała to nie dawaj Sog'a tylko wejdż na http://www.pajacyk.pl i kliknij na pajacyka. Będzie z tego większy pożytek niż z Sog'a!

członek-mafia.suple.hardcor.pl

Moderator Działu Suplementacja

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 8 Napisanych postów 7562 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 30261
nolvy nie bede brał cały czas, jest do coś w rodzaju drobnej pomocy w razie problemów.
jak nic sie nie bedzie działo to nie bedze brał.......

joł,wielkie joł!!!
Tomek

kiedyś konserwator Muzyka, film i książka

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51557 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Zwierz - masz soga.
Pozdrawiam.

guru
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 17 Napisanych postów 4480 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 32149
Dzieki, jestes wielki:)

Pozdrawiam
Wasz don Zwierz

Jeżeli moja wypowiedż Ci się spodobała to nie dawaj Sog'a tylko wejdż na http://www.pajacyk.pl i kliknij na pajacyka. Będzie z tego większy pożytek niż z Sog'a!

członek-mafia.suple.hardcor.pl

Moderator Działu Suplementacja

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

KONTUZJE

Następny temat

kontuzja kolana

WHEY premium