SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

guzek pod sutkiem

temat działu:

Doping

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 17620

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 26 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 4651
siema mam taki problem poniewaz jakieś 3 miesiące temu wyczulem pod prawym sutkiem malutki guzek bylem u lekaza rodzinnego ale powiedzial mi ze to nic takiego i nic mi nie bedzie poniewaz czasami sie tak dzieje w okresie dojzewania ale ostatnie ten guzek jakby sie troszke powekszyl troszke boli kiedy go dotykam niegdy nie bralem zadnego koksu i nie wiem co mam z tym zrobic .czy ktos z was mial cos takiego lewy sutek jest calkiem wpozadku zamieszczam ten temat e tym dziale poniewaz tutaj sa specjalisci od takich zeczy (gino i tym podobne ) <to nie gino> tak sie zastanawiam na uzycie nolvy co o tym sadzicie
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Najnowsza odpowiedź. Aktualizacja:
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 1 Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 10
ja z pięć dni temu obudziłem się z bolącym sutem, tka po prostu, wcześniej nic nie czułem, bolał mnie bez dotykania i był a kulka wielkości orzeszka ziemnego, teraz już mnie nie boli i zmalało do wielkości pestki jabłka i teraz boli tylko trochę jak ściskam, ale i tak już się zapisałem do lekarza internisty bo nie wiedziałem gdzie się z tym udać, jutro mam wizytę, trochę się uspokoiłem po przeczytaniu tego tematu, zobaczymy co powie lekarz :)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 83 Napisanych postów 8068 Wiek 50 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 39197
jak byłem piękny i młody miałem tak samo, nic sie nie przejmuj, bedzie dobrze, nie uciskaj tego miejsca to jak za jakis czas sobie przypomnisz to już nie bedzie sladu.

Nie ma postępów? Dodaj węgla a nie koksu !

LeonCountryChopper

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51556 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
To gyno, z czasem powinno przejsc. Ale moze ci zostac.
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 26 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 4651
mam 18 lat . czyli nie musze sie tym przejmowac bo zaczynalem sie martwic ze to cos groznego i torszke sie balem ps. mam zamiar wziasc 100tab m1t ale chyba raczej powinienem poczekac az mi to zejdzie ?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 7 Napisanych postów 214 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 4304
To juz nie zejdzie, to gino i to pewne. gino przejawia sie ze raz rosnie jeden albo drugi sutek malo kiedy oba urosnal choc sa i takie przypadki. Nolva i inne Ci nie pomoga. Idz do endokrynologa i sie dopytaj go dokladnie i pokaz jak to wyglada. Chyba ze Ci nie przeszkadza. Ale jesli piszesz to znaczy ze ci to przeszkadza. Jedyny minus to to ze albo zyjesz z gino nawet tak malutkim jak u ciebie albo idziesz na operacje ktora kosztuje 3tys pln:(
1

Daleko od bezczynnosci!!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 83 Napisanych postów 8068 Wiek 50 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 39197
nie stresujcie cłopaka, w jego orgabizmie w tym wieku szaleja wręcz hormony, więc powiększenie wszelkich węzłów jest naturalna sprawą.

Jesli lekarz mówi ci że nic , a masz obawy idz do innego niech cię zbada- bedziesz miał pewność.

Nie ma postępów? Dodaj węgla a nie koksu !

LeonCountryChopper

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 26 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 4651
przeciez gino to odkladanie sie tłuszczu pod sutkiem i sutki robią sie takie jak u kobiety a moje sutki sa normalne i z wieszchu nic nie widac .ale gdy dotykam czuje taki guzek jak łepek od szpilki jest on twardy i boli kiedy go dotykam lekaz rodzinny powiedzial ze to przerost tkanki gruczolowej zpododowany dorastaniem i hormonami i kiedy sie uspokoji dojzewani to powinno zninąć . juz sam nie wiem co o tym mysleć ?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 26 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 4651
leonstar mozesz powiedziec jak to wygladalo kiedys u ciebie i po jakim zasie zniknelo ??
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51556 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
odkladanie tluszczu wokol sutkow to lipomastia, zreszta objawa gyno czesto towarzyszy lipo...

EDIT: Mi zostalo

Zmieniony przez - Grassmaste w dniu 2005-09-20 22:37:11
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 83 Napisanych postów 8068 Wiek 50 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 39197
poprostu taka boląca gródka wyczuwalna palcem, jak się nadusiło to było takie nieprzyjemne uczucie, znikkeło to nie wiem po ilu, poprostu to zostawiłem w spokoju

Nie ma postępów? Dodaj węgla a nie koksu !

LeonCountryChopper

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 279 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 13582
tez tak mialem - zniknelo :)



P.s.Pamietam jak myslalem ze to rak :D :D :D
1

Pozdrawiam wszystkich VTEC !

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Wszystko gotowe,prosze o korekty....

Następny temat

siema co tam

WHEY premium