SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

guzek pod pachą

temat działu:

Zdrowie i Uroda

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 79438

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 13 Napisanych postów 269 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 12973
pod lewą pachą wyczuwam taki guzek, który czasami mnie boli przy podnoszeniu ręki,trwa to tak ok. 1-2 dni, pozniej ten ból mija ale czasami powraca, nie wiem czy mam ten guzek stale czy tylko wtedy gdy mnie boli, nie wiem też jak długo to mam bo raczej nigdy to tego nie przywiązywałem uwagi, tylko dzisiaj mama mi powiedziała ze to mogą być wezły chłonne, teraz mnie lekko boli jak naciskam palcem. Wiecie może czym to może być spowodowane ??
1
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120
Witaj, przygotowaliśmy kilka tematów które mogą Cię zainteresować:

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Najnowsza odpowiedź. Aktualizacja:
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 1 Wiek 39 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 8
Cześć
jestem nowy mam pytanie do autora i co dalej z tym guzikiem okazlo sie cos ?

dzis rano mi pojawilo sie to samo nie wiem co to jest troche sie boje

ktos moze cos powiedziec czy to samo zejdzie ^^ ?


Zmieniony przez - protein1010 w dniu 2015-06-28 15:32:31
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Pod pachami sa gruczoly limfatyczne (wezly chlonne) ktore czasem sie powiekszaja (podczas infekcji).. anyway lekarz musi to zobaczyc bo twoj opis****a warty
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 500 Napisanych postów 9533 Wiek 44 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 18704
no wezeł chłonny pachowy - zbierają chłonkę z klatki łapy i poł obr. bark . mówisz że wyczuwalny , przesuwa sie wzgl skóry czy podłoża , bolesny ...

XXX Boofi XXX
Hard Core Straight Edge
"Blood and Guts bro , thats the way it goes !!" - lifter ?

Nie dyskutuj z d****em. Najpierw sprowadzi Cię do swojego poziomu a potem pokona doświadczeniem.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
true true..
tak czy siak do lekarza...
2
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 500 Napisanych postów 9533 Wiek 44 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 18704
no wiadomka ! ale dobrze ze boli bo jaknie to bym napisał mastopatia fibrosa et cystica - oczywiście nie odnośnie pachy :-]

XXX Boofi XXX
Hard Core Straight Edge
"Blood and Guts bro , thats the way it goes !!" - lifter ?

Nie dyskutuj z d****em. Najpierw sprowadzi Cię do swojego poziomu a potem pokona doświadczeniem.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 13 Napisanych postów 269 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 12973
po 1 dzieki za odpowiedzi
po 2 wiem ze opis ***a warty :-% ale spać mi sie chciało jak to pisałem
po 3 pszesuwa sie raczej wzgledem podłoża, wydaje mi sie ze jest bezposrednio pod skórą, boli raz na jakiś czas,ale aktualnie mnie nie boli
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 500 Napisanych postów 9533 Wiek 44 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 18704
najlepiej przejdź sie do lek rodzinnego niech pogada i stwierdzi od czego cie bola ...

XXX Boofi XXX
Hard Core Straight Edge
"Blood and Guts bro , thats the way it goes !!" - lifter ?

Nie dyskutuj z d****em. Najpierw sprowadzi Cię do swojego poziomu a potem pokona doświadczeniem.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Do lekarza isc musisz, ale nie denerwuj sie. Gdycy to byl rak, to guzek bylby raczej twardy, niebolesny i nieprzesuwalny. A wezly moga byc powiekszone z wielu powodow, odczynowo i zapalnie. Na wszelki wypadek i tak bada sie je zawsze.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 13 Napisanych postów 269 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 12973
Byłem dzisiaj u lekarza a własciwie lekarki, powiedziała że to kaszak i dostałem skierowanie do chirurga żeby to usunąć. Wiecie może coś o kaszakach bo nie umiem za bardzo nic znaleźć ?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Polecam pierwsza lepsza ksiazke do dermy. Masy kaszowate gromadza sie w skorze. Nic groznego. Chirurg zrobi Ci sliczne naciecie w ksztalcie lezki, usunie i bedziesz uzdrowiony!
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 13 Napisanych postów 269 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 12973
a czy taki kaszak może boleć ?
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Co na trzesace sie lapy?

Następny temat

grypa? angina? a moze cos innego

WHEY premium