SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

gryf 180cm

temat działu:

Marbo

słowa kluczowe:

Ilość wyświetleń tematu: 3355

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 24 Napisanych postów 9408 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 85038
witam. A więc moje pytanie dotyczy tego oto gryfu http://marbo-sport.pl/marbo-sport-gryf-prosty-180cm-zaciski-mg-180.html  ma ktoś taki? Jak się sprawuję? Bo mam łamany gryf z marbo to strasznie się szybko pobrudził i teraz czarny jest :D

PS. mam tez ławeczkę MS-LOO2 i na rogu tapicerki była i jest duża dziura. Po prostu wyrwana tapicerka. Jakby ją jakieś myszy nadjadły. Strzasnie to wygląda. Ale to tylko tak na przyszłość żeby zamawiany sprzęt był w 100% nieuszkodzony
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Najnowsza odpowiedź. Aktualizacja:
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 7 Napisanych postów 274 Wiek 39 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 3557
Ale głupoty piszecie na temat tych gryfów.
Gryfy marbo są cynkowane (do tego jest to ten gorszy sposób - ocynk galwaniczny). Po dłuższym czasie ta warstwa się sciera, często te gryfy potem zwyczajnie rdzewieją :/ A szkoda, bo poza kiepską jakością warstwy antykorozyjnej te gryfy są naprawdę dobrze wykonane.
I nie zgadzam się z tym zdaniem na temat gryfów chromowanych. Żeby były jakieś odpryski i ubytki to trzeba naprawdę nieostrożnie się obchodzić z gryfem. A już na pewno nie pojawiają się po trzech treningach czarne powierzchnie w miejscach trzymania gryfu (gryfy marbo) :/
Sprzęt Marbo polecam, poza gryfami, za podobną cenę można mieć chromowane, np. stayer.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 920 Wiek 30 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 29153
gryfy marbo maja to do siebie ze sie brudzą ale myśle że to od rękawic ale czy w gryfie chodzi komuś o wygląd?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 1374 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 9255
MATmajster jaki masz konkretnie gryfik marbo i jakie ciężary na nim juz byly ?? Będę zmuszony nie długo zmienic bo mam jakis 200cm z allegro i troszeczkę mi sie wygiął oczywiście 28mm
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 24 Napisanych postów 9408 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 85038
no pewnie, że wygląd to rzecz drugorzędna. Ale pytanie nadal aktualne. Ma ktoś taki gryf? jak z zaciskami? bo w łamanym to wiadomo, ze cięzay nie są wielkie ale przy długim gryfie to inna sprawa.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 24 Napisanych postów 9408 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 85038
powtarzam moje pytanie. a zarazem pytanie do Marbo: może jakoś ktoś mi wynagrodzi nadniszczony sprzęt, który dostałem?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
MS-Ania Marbo-Sport
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 820 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 3498
Witam
Kiedy składałeś zamówienie?
Wszelkie dziury i inne uszkodzenia podlegają reklamacji o ile powstały w wyniku złego transportu, bądź była to wada produkcyjna. Ale musimy o nich wiedzieć :)Czyli musisz reklamować towar. Jeżeli chcesz to zrobić - napisz na maila gdzie złożyłeś zamówienie, kiedy etc. Dogadamy się. "Może jakoś ktoś Ci wynagrodzi podniszczony sprzęt, który dostałeś".

Co do gryfu - ja się nie wypowiem. Wiem tylko, że zaciski są niezłe, czyt. trzymają obciążenie

twardziele nie jedzą miodu, twardziele żują pszczoły

[email protected]
www.marbo-sport.pl 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 937 Wiek 30 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 17411
Mam taki gryf od niemal całego roku no i wygląda teraz jak... no nówka praktycznie.

Ale brudzi się pewnie zależnie od rękawiczek/obciążenia, więc to raczej nie problem gryfu ;)

Every f***ing thing is possible.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 24 Napisanych postów 9408 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 85038
dzięki za wypowiedzi. Zapewne właśnie od rękawiczek się pobrudził. E tam kolor to nie problem ;) W tym problem, że zamówienie składałem może ponad miesiąc temu. Nie reklamowałem i nie będe bo ta dziura mi nie przeszkadza. Zabezpieczyłem to miejsce dookoła zszywkami z pistoletu i jest git ;)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
MS-Ania Marbo-Sport
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 820 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 3498
No to zrobimy tak, że jak będziesz składał następne zamówienie dostaniesz rabacik

twardziele nie jedzą miodu, twardziele żują pszczoły

[email protected]
www.marbo-sport.pl 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 24 Napisanych postów 9408 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 85038
no i pasuje ;) już zbieram hajsik na gryf 180cm. :)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 9 Napisanych postów 214 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 2706
Ja także zamówiłem ten gryf - zobaczymy co i jak. Kupiłem jeszcze dodatkowo dwie tulejki po 10zł szt. do obciążeń, bo te sprężynowe jakoś mnie nie przekonują. Czy ktoś wie ile można wrzucić na ten gryf maksymalnie żeby się nie wygiął trwale? Chodzi mnie o trzymanie wąsko przy martwym ciągu - pisze 180kg ale czy jak trzymając blisko obciążenia, czy na środku - w tedy przecież o wiele łatwiej o zgięcie?
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Jakaławka i sztanga

Następny temat

Wycena

WHEY premium