SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

gruszka85/reaktywacja

temat działu:

Ladies SFD

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 11386

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 3248 Wiek 38 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 41520
hej ho!

powróciłam,
tak w skrócie (bo Marcie już się wyżaliłam dosyć obszernie)
część z Was pewnie mnie pamięta, w zeszłe wakacje dzięki zbilansowanej diecie i rozpoczęciu przygody z siłownią przeprowadziłam dosc udana redukcje.... i co? i zawaliłam

powrót do pracy, awans, powrót na studia, stres, mniej czasu na regularne treningi, i co najbardziej mnie boli - rozchwiana miska , problem z dopasowaniem dawki Euthyroxu ( niedoczynność tarczycy leczona ok 12lat, od ok. 7mies hormony trochę wariują) to wszystko wspólnymi siłami wypracowało u mnie wiecznie prześladujące mnie jo-jo...
co dziwne najwięcej przybyło mi w tali,i cycki mi urosły a zawsze tyje w biodrach i udach... hmmm

tak więc powracam, właściwie to zależy mi najbardziej na wyczyszczeniu miski, bo nieregularne posiłki (niestety taka praca) spowodowały u mnie nawrót parcia na słodycze...
po konsultacji Martą ustaliłam narazie
1800kcal BTW 2g/1g/2,1g

przykładowy dzień





na trening czekam... poprosiłam Marte o pomoc, ale wszelkie sugestie mile widzane, z dobrych wiadomości, przeprowadziłam sie i na siłke mam 5min truchtem


ankiete uzupełnie jak sie mi @ skończy bo wymiarami sie podłamie i bez tego


bardzo Was proszę o pomoc i wsparcie, bo sama jak widać nie daję rady


ps. b fajny ten dział i świetny dziennik posiłków

amen

poproszę łopatologicznie - wygenerowałam zrzut diety, jak mam go tutaj wkleić?

Zmieniony przez - gruszka85 w dniu 2011-02-26 14:55:41
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 12 Napisanych postów 5688 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 34046
cześć gruszka

powodzenia
bede wpadać

z Mayą http://www.sfd.pl/-t767671.html

Wolę być niedoskonałą wersją samej siebie, niż najlepszą kopią kogoś innego
Zwycięzcy to przegrani, którzy powstali i spróbowali o jeden raz więcej ..

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 1760 Wiek 37 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 21214
Witaj gruszeczko Chociaż jeśli mówisz, że przytyłaś w talii i biuście, to może powinnam napisać witaj jabłuszko

Fajnie, że tutaj jesteś, najważniejsze to podnieść się zawsze, kiedy człowiek upada. Życzę Ci dużo siły, samozaparcia i efektów, jakie sobie wymarzyłaś
Trzymam kciuki!

Juliette has a gun

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
obliques Zasłużona dla SFD
Ekspert
Szacuny 188 Napisanych postów 65575 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 188925
gruszka nieregularnosc posilkow jeszcze nie jest powodem tycia
No ale sa powody jak wiadomo...
Powodzenia
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 3248 Wiek 38 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 41520
hehe no tak Obli, idąc takim tokiem rozumowania doszłabym do wniosku że jak będę regularnie co 3 godz zjadać tabliczkę czekolady to nie przytyje...

ale chciałam zauważyć że napisałam że nieregularne posiłki spowodowały nawrót parcia na słodycze... i od tego przytyłam,
tak jak alkoholik potrzebuje kontroli i grupy wsparcia tylko bez głaskania po główce proszę

Jula, zouza



ogólnie cały ten mój wywód w pierwszym poście można streścić w stwierdzeniu 'dałam dvpy'

Zmieniony przez - gruszka85 w dniu 2011-02-26 15:33:33
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 722 Wiek 32 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 5965
Cześć! ja Cię pamiętam, Ty mnie nie możesz Powodzenia...heh, ja też na Euthyroxie...
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 3248 Wiek 38 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 41520


...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Lady M Zasłużona dla SFD
Specjalista
Szacuny 68 Napisanych postów 19441 Wiek 38 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 94708
oooo, Monika
welcome back

"No matter your goal, achieving it always starts with belief
- do not underestimate the strength within."

http://www.sfd.pl/Lady_M/_The_only_limit,_is_the_one_you_set_yourself_-t958189.html 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
obliques Zasłużona dla SFD
Ekspert
Szacuny 188 Napisanych postów 65575 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 188925
No to dawaj laska, do trzech razy sztuka
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
4nn Instruktor Sportu
Początkujący
Szacuny 9 Napisanych postów 18856 Wiek 37 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 105215
Cześć Monia już się zastanawiałam co z Tobą, ale grzecznie wróciłaś

"Don't let go, Never give up,
It's such a wonderful life"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 13 Napisanych postów 2926 Wiek 39 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 53926
Pamietam, jak prowadziłaś poprzedni dziennik

Powodzenia

Meraviglia!

Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

Zizia - redukcja ,)

Następny temat

Lena - moj powrot do zdrowia i formy

WHEY premium