SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

gruby żarłok chce zrobić formę :D

temat działu:

Trening dla początkujących

słowa kluczowe: , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 9217

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 31 Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 7184
KEBUL74
lubie kawe
a Ty dalej nie czytasz ! uparles sie przy tych kaloriach, wiec Ci dalem przyklad zee 4 ciastka pokryja Twoje dobowe zapotrzebowanie na nie !!!
ale nie dostarcza nic wartosciowego !!!
masz tabele ,co ile czego zawiera ,sa kalkulatory co za Ciebie to policza ,masz gotowe jadlospisy ,ale to trzeba POCZYTAC !!!
troszke wysilku , i jakos to bedzie

No zajrzyj kilka postów wcześniej. Policzyłem zapotrzebowanie kaloryczne za pomocą wzoru znalezionego na forum. Podane milion wytycznych, wynik- 3020kcal. No trochę za dużo. Korzystałem z różnych kalkulatorów, wynik wahał się od 1800 do ok. 3 tys. Więc wolę już zapytać kogoś personalnie ile mi poleca jeść, tak mniej więcej. Dla przypomnienia: samiec, 20 lat, 180 cm wzrostu, waga ok. 82 kg. Treningi 3 razy w tygodniu, raz w tygodniu bieg, tych aktywności, w tygodniu trening na budowie jako pomocnik elektromontera. Chcę schudnąć. To ile żreć??
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2634 Napisanych postów 6701 Wiek 49 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 133421
Czuprynmat
KEBUL74
lubie kawe
a Ty dalej nie czytasz ! uparles sie przy tych kaloriach, wiec Ci dalem przyklad zee 4 ciastka pokryja Twoje dobowe zapotrzebowanie na nie !!!
ale nie dostarcza nic wartosciowego !!!
masz tabele ,co ile czego zawiera ,sa kalkulatory co za Ciebie to policza ,masz gotowe jadlospisy ,ale to trzeba POCZYTAC !!!
troszke wysilku , i jakos to bedzie

No zajrzyj kilka postów wcześniej. Policzyłem zapotrzebowanie kaloryczne za pomocą wzoru znalezionego na forum. Podane milion wytycznych, wynik- 3020kcal. No trochę za dużo. Korzystałem z różnych kalkulatorów, wynik wahał się od 1800 do ok. 3 tys. Więc wolę już zapytać kogoś personalnie ile mi poleca jeść, tak mniej więcej. Dla przypomnienia: samiec, 20 lat, 180 cm wzrostu, waga ok. 82 kg. Treningi 3 razy w tygodniu, raz w tygodniu bieg, tych aktywności, w tygodniu trening na budowie jako pomocnik elektromontera. Chcę schudnąć. To ile żreć??

bez kawy no moze po jednej
usrednij dane , albo trzymaj sie jednego kalkulatora , wg kilku samo BMI masz 1800 do 2000 , postaw na 2 ,dodaj 1tys na aktywnosc masz 3
teraz .... juz ci pisali 160g bialka,80 tluszczu reszte wyrównać do 3 weglami (tylko kuzwa nie jedz tych mufinek )
ja uzywam cronometra , wklepujesz co zjadles a program pokazuje ile masz zjesc jeszcze albo ile musisz spalic jeszcze sprawdz moze podpasi https://cronometer.com
w ustawieniach wpisujesz dane ,on wylicza zapotrzebowanie ,poza makro pokazuje nawet mikro ,witaminy i takie tam
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

zmiana planu

Następny temat

Siłownia start

WHEY premium