sfd logo sfd sklep ikona SKLEP z odżywkami

SFD.pl Trening dla początkujących

Dodaj odpowiedź

gruby żarłok chce zrobić formę :D

Wysłana -
Czuprynmat
Oprócz tego chciałbym spalić tłuszcze, najbardziej z klatki, brzucha i ud, bo tam tego najwięcej jest.


Z tego co mi wiadomo to tkanka tłuszczowa nie spala się miejscowo :) lecz w miarę równomiernie z całego ciała. Jednak mamy na ciele miejsca, w których tłuszcz "lubi" się odkładać bardziej i najwięcej się go odkłada właśnie na brzuchu. Idąc za ciosem szybciej "pozbędziesz" się tłuszczu z nóg i rąk niż z brzucha.
Wysłana -
Sprobuj sam ulozyc.
Diete oraz jak sie za nia zabrac znajdziesz w dziale odzywianie w tematach podwieszonych. Masz tam wssystko - jak obliczyc zapotrzebowanie, jaki produktow uzywac, jak dobrac makroskladniki.
Trening wystarczy Ci fbw 3x w tygodniu. Masz na gorze temat "Pierwszy rok treningow", zajrzyj tam.

Oczywiscie mozesz zaplacic za diete i trening, ale zabierajac sie za to samemu nauczysz sie co i jak, a to zaprocentuje w przyszlosci.
Wszystko mozesz wrzucic na forum dla sprawdzenia.

Tluszczu nie spalisz miejscowo, wiec musisz redukowac cierpliwie, az zejdzie na tyle, na ile Cie usatysfakcjonuje. Brzuch i nogi to najczesciej najwieksze skladowiska fatu dlatego z tych miejsc schodzi najdluzej- nie dlatego, ze sa odporne na diete, ale dlatego, ze siedzi go tam najwiecej.
Wysłana -
Możesz sam ułożyć sobie dietę, a tutaj ktoś na pewno ją ewentualnie skoryguje. Musisz zdecydować się czy chcesz zredukować tłuszcz czy nabrać tej masy.
Strona 3 z 3
Dodaj odpowiedź