SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

grube udka i tluszcz na brzuchu... prosze ocenic czy dobrze mysle

temat działu:

Odżywianie i Odchudzanie

słowa kluczowe: , , , , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 9664

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 48 Wiek 36 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 178


OK... zaczne od tego, ze od dluzszego czasu stosuje diete jednak ostatnio postanowilam zbilansowac sobie posilki.....
wyliczylam sobie ze powinnam wcinac ok 1300-1400 kalorii w odpowiednich proporcjach b 90 t 52 w 99 g.
Nie mam stalych posiłkow dziennych, jedynie wyliczam w dietetyku ilość kalorii pokarmów, rano staram sie jesc wiecej weglowodanow, czym poznie tym wiecej bialek.....

wykluczylam zupelnie chleb, slodycze, ziemniaki, makarony...
staram sie rowniez nie pic sokow, coli itd....

moim celem jest spalic 7 kg.... biore obecnie thermala pro, jednak nie przynosi mi on wiekszych efektow... dlatego zastanawiam sie nad zakupem meridii(na recepte)...sadzicie, ze to dobry pomysl??

Do tego staram sie jezdzic ok 30-40 minut na rowerze stacjonarnym, a od lipca wracam do treninow na silowni 5 razy w tygodniu. Trening silowy nogi 3 razy w tyg, plan ulozony przez trenera na silowni... dwa pozostale dni rece, plecy itd plus brzuch kazdego dnia...
plus po kazdym treningu 30 minut aeroby, a na poczatku rozgrzewka....

jezeli bede pracowac wg tego planu, i odzywiac sie wg ustalonego bilansu to czy uda mi sie zrzucic te zbedne kg??

slyszalam, o czyms takim jak trudny tluszcz... czy jest mozliwe ze w moim przypadku taki tluszcz istnieje....??? Bo teraz trudno jest mi sie odchudzic....

dla latwiejszej oceny stanu rzeczy wysylam zdjecie mojego brzucha....nog nie wysle bo sie wstydze:)
prosze o pomoc i ewentualne korekty sposobu myslenia

pozdrawiam

Płeć: Kobieta

Wiek: 21

Waga: 66,5

Wzrost: 170

Obwód klatki: 100

Obwód ramienia: ok 26

Obwód talii: 75

Obwód uda: 55

Obwód łydki: ok35

Szacunkowy poziom tkanki tłuszczowej: nie wiem

Aktywność w ciągu dnia: obecnie tylko rower, szkola
jeszcze miesiac temu regularnie silownia


Uprawiany sport lub inne formy aktywności: silownia, rower

Odżywianie: lubilam slodycze, kebab, biale pieczywo, ale od ok 3-4 tyg jestem na diecie

Cel: szybka redukcja

Ograniczenia żywieniowe: brak

Stan zdrowia: zdrowa

Preferowane formy aktywności fizycznej: trening silowy 5 razy w tyg(dopiero od lipca)

Stosowane aktualnie i wcześniej preparaty: thermo speed extreme
obenie thermal pro


Czy możliwe jest wprowadzenie suplementów: tak

Stosowane wcześniej diety: 3 lata temu 1000 kalorii, schudlam 15kg w miesiac, do tej pory wage utrzymuje, przez ostatnie 3tyg na opisanej diecie schudlam jedynie ok 2 kg....;/
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Najnowsza odpowiedź. Aktualizacja:
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 90 Napisanych postów 15094 Wiek 36 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 101723
the_misiek
bilans kcal jest glownym, ale nie jedynym skladnikiem diety
odpowiednie proporcje makroskl - tutaj moze pokombinuj
no i moze pomysl o poprawie treningu, jesli nie daje rezultatu
ale to wszystko w swoim temacie, tam Ci pomozemy

"Jak kraść, to miliony.
Jak ruchać, to księżniczki"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Koniu151 Moderator
Ekspert
Szacuny 3035 Napisanych postów 51766 Wiek 34 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 349858
pokaż resztę na [email protected]
wtedy pomyślimy



pzdr/

TRENER PERSONALNY/(PSYCHO)DIETETYK ONLINE. POMOC W UKŁADANIU DIET I TRENINGOW ONLINE.
KONTAKT: [email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 48 Wiek 36 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 178
jak pomyslicie to pokaze;p
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Koniu151 Moderator
Ekspert
Szacuny 3035 Napisanych postów 51766 Wiek 34 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 349858
jak nie można po dobroci:

jak nie pokażesz będzie ban.


pzdr/

Zmieniony przez - Koniu151 w dniu 2008-05-27 17:24:40

TRENER PERSONALNY/(PSYCHO)DIETETYK ONLINE. POMOC W UKŁADANIU DIET I TRENINGOW ONLINE.
KONTAKT: [email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 48 Wiek 36 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 178
nogi jeszcze grubsze niz brzuch... no nie ma co pokazywac;p
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
obliques Zasłużona dla SFD
Ekspert
Szacuny 188 Napisanych postów 65575 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 188925
zastanawiam sie nad zakupem meridii(na recepte)...sadzicie, ze to dobry pomysl??
Nie to bardzo zly pomysl. Diete masz niedorobiona, nie wiem skad ci wyszlo tak male zapotrzebowanie kaloryczne przy twoim ruchu i sporcie, a zaczynasz od brania jakis wspomagaczy. Te sa na koncu po dopracowaniu diety. Jak ma sie dobra diete to dziala bez wspomagania, jak sie ma zla, to spalacz nie pomoze.
Dawaj przyklad swojej diety do oceny, to zajmiesz czyms Konia151
I pokaz ten trening ulozony przez trenera, czemu nogi 3 razy w tygodniu?????
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 48 Wiek 36 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 178
ok
moj trenig(ktory przerwalam i bede dopiero robic od lipca)
I dzien rozgrzewka 15 minut( przed kazdym treningiem)
1)wyciskanie na suwnicy skosnej 3*25
2)prostowanie nóg na maszynie
3)uginanie nog na maszynie
2+3 superseria 3*25
4)przywodzenie nóg na maszynie
5)odwodzenie nóg na maszynie
4+5 superseria 3*25
6)prostowanie tułowia na ławce rzymskiej 3*12
7)Unoszenie nóg w zwisie na poreczach 3*max
8)Unoszenie nog do pozycji swieca lezac na lawce 3 *max
9)unoszenie tułownia bokiem na lawce rzymskiej 3*12
30 min aeroby

II dzien
1) wyciskanie sztangi na lawce dodatniej 3*15
2)Wyciskanie ciezaru lezac na lawce dodatniej-maszyna 3*20
3) butterfly 3*20
4) przyciaganie waskiego uchwytu poziomego wyciagu do brzucha 3*20
5)sciaganie waskiego uchwytu gornego wyciadu do klatki 3*20
6) wiosłowanie sztangielka w opadzie tułownia 3*20
7) spiecia brzucha leząc na lawce 3*20
8) spiecia brzucha siedzac na maszynie 3*20
9) skłony w bok z uchwytem dolnego wyciagu 3*25
aeroby 30-40 minut po kazdym treningu

III dzien
1) półprzysiady ze sztanga 3*25
2) martwy ciąg na prostych nogach 3*25
3)wymachy nowa w tył na maszynie 3*20
4)wymachy noga w gore w kleku(maszyna) 3*20
5) unoszenie nog poziomo na odwrotnej lawce rzymskiej 3*30
brzuch jak 1 dnia + aeroby

IV dzien
1) unoszenie sztangielek do boku 3*20
2) podciaganie sztangielek wzdłuż tłowia 3*20
3) unoszenie sztangielek do boku w opadzie tułowia 3*20
4)Obrotowe uginanie ramion ze sztangielkami
5) francuskie wyciskanie
superseria 3*20 4+5
6)Uginanie ramion z drązkiem dolnego wyciadu
7) uginanie ramion z drazkiem gornego wyciagu
superseria 3*20 6+7
brzuch jak dnia II

co do V dnia w tym treningu akurat nie mam.... dlatego po skonczeniu 4 dni zaczynam cykl od nowa.....


w takim razie jakie jest w koncu to moje zapotrzebowanie?? teraz bez uczeszczania na silownie???
i jakie bedzie jak zaczne trening na nowo:( chyba nie umiem tego obliczyc
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 36 Wiek 35 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 1264
jak dla mnie masz szczupły brzuch, gdybym ja taki miała byłabym zadowolona ze swojego wyglądu. Ale każdy do czegoś innego dąży.
Meridii Ci raczej żaden lekarz nie przepisze, to lek na chorobliwą otyłość, pozatym jak nie jesteś całkowicie zdrowa to może Ci wyrządzić wiele krzywd... poczytaj o tym w necie zanim zrobisz coś głupiego
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 48 Wiek 36 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 178
czytalam o niej duzo w necie...
jak o wszystkim sa dobre i zle komentarze, ale ze odchudza to jest pewne....
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 36 Wiek 35 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 1264
Wiec prosze:
Podejscie pierwsze, po 7 dniach bole watroby, nieslychane bole jelit, problemy ze snem. Odstawilam ja, odstawilam leki ktore sprawiaja ze watrobie moze byc "ciezko".
Podejscie drugie, po ponad tygodniu swiat wirujacy w roznokolorowych barwach, cisnienie cholernie wysokie, bole glowy, puls jak lezalam na lozku jak u maratonczyka. Potworne bole jelit, zoladka. Wkurzylam sie gdy wkurzylam sie gdy zaczela mi leciec krew z odbytu oraz nosa... Nie laczylabym tego z meridia, gdyby nie to ze po odstawieniu przestalam krwawic. Problemy ze snem ciagle sie utrzymuja mimo ze M. nie biore. W dodatku M. wywolywala u mnie bardzo dziwne stany psychiczne.
Co mi M. dala? Wiecznie niski cukier, wieczne niewyspanie, wkurzenie w zwiazku z tym co sie dzieje, mega wkurzenie w zwiazku z tym ze nie zgubilam ani jednego grama...
M. to syf niemilosierny :/ Szczerze? Nawet osoby z mega otyloscia nie powinny go brac :/ Mi wyzadzila wielka krzywde :/ Do tej pory czasem zdarzy sie po zjedzeniu niektorych rzeczy bol watroby...


Może i ma dobre strony, niektórym ludziom nic sie nie dzieje, ładnie chudną i nie mają żadnych problemów. Ale po przeczytaniu takich wypowiedzi mi pomysł na to przeminął bo doszłam do wniosku że przecież odchudzam się dla swojego zdrowia, a to może mi zaszkodzić. Nie chcę Cię zniechęcać, jak może to wygląda, to Twoje życie, ciało i zdrowie, zrobisz co będziesz chciała.

Źródło: http://www.wizaz.pl/forum/showthread.php?p=7694942&highlight=meridia#post7694942
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 48 Wiek 36 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 178
nie przecze, ze tak sie nie moze dziac....
ale mi jest bardzo trudno sie odchudzic...
chodzilam regularnie ponad rok na silownie....
oczywisci skora sie naciaglena, ladnie wygladalo moje cialo na plazy....pojawily sie ladne miesnie na rekach, na brzuchu..... ale cialo bylo i tak tluste;/
ja od 4 lat to caly czas probuje sie odchudzic....
najwiekszy sukces osiaglenam 3 lata temu, chodzilam jeszcze wtedy do liceum, gdy wrocilam do szkoly po wakacjach, wszyscy patrzyli na mnie z zachwytem i pytali jak Ci sie udalo tak schudnac!!!!

moj chlopak twierdzi, ze juz mi sie na glowe rzucilo, ze przesadzam.....
jestem doroslym czlowiekiem, wiem ze wyglad to nie wszystko... ale gdy moje kolezanki maja po 170 cm, waza po 54 kg... to ja rowniez chcialabym byc chudsza....:)
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

gotowana pierś

Następny temat

pytanie co zjesc po treningu wieczorem

WHEY premium