SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

green_tea

temat działu:

Ladies SFD

słowa kluczowe:

Ilość wyświetleń tematu: 4498

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 30 Wiek 45 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 1113
Witam, na początku podam wymiary, żeby było wiadomo w czym problem
Wiek: 33
Waga: 73,5
Wzrost: 160
Obwód w biuście: 105
Obwód pod biustem: 92
Obwód talii w najwęższym miejscu: 92
Obwód na wysokości pępka: 100
Obwód bioder: 103
Obwód uda: 57
Obwód łydki: 38
Obwód ramienia: 33
W którym miejscu najszybciej tyjesz: brzuch, ramiona, plecy
W którym miejscu najszybciej chudniesz: biust, uda, twarz
Uprawiany sport lub inne formy aktywności: (jak często) sporadycznie basen
Co lubisz jeść na śniadanie: jajecznica, kanapki
Co lubisz jeść na obiad: mięso/ryba + warzywa
Co jako przekąskę: owoce, twarożki, słodycze
Co jako deser: słodycze, lody
Ograniczenia żywieniowe: brak
Stan zdrowia: dobry, lekka dysplazja biodra, cukrzyca w ciąży
Preferowane formy aktywności fizycznej: basen, spacery, rower
Stosowane aktualnie i wcześniej preparaty: nic
Stosowane wcześniej diety: kopenhaska (2 razy). Poza tym, mam świadomość, że odżywiam się w miarę rozsądnie, tylko gubią mnie słodycze, czasami pizza, piwo i podjadanie
Przykładowy jadłospis:
6.30 - jajecznica z dwóch jaj, kromka razowca z masłem, pomidor
9.30- do pracy zawsze zabieram kurczaka/indyka/rybę/serek wiejski i kupuję w barze surówkę
12.30 - j.w.
ok. 16.30 - jakieś mięso, surówka/warzywa, czasami jakaś kasza lub makaron razowy
19. twarożek np, ale bardzo często dokończę coś po dzieciach, potowarzyszę mężowi przy kanapce, zjem coś słodkiego
wieczorem piwko (oczywiście nie codziennie)
Wszystko na oko, wszystko byle jak. Ogólnie załamka. Miewam okresy, że odżywiam się naprawdę prawidłowo, bez żadnych wpadek, chudnę, widzę to i odpuszczam sobie. Podjadam (bo przecież mi tak łatwo poszło) i znowu zaczynam walkę. Jestem jak sinusoida. Albo wszystko perfekcyjnie albo żaden posiłek nie jest prawidłowy. Sytuację pogorszyło rzucenie palenia (jeszcze większe podjadanie).
Zapotrzebowanie kaloryczne: 1800
Sporadycznie chodzę na basen i nie uprawiam poza tym żadnego sportu. Całe studia byłam mocno aktywna (aerobik) ale potem usiadłam na tyłku i tak siedzę do dnia dzisiejszego.
Problem z ćwiczeniami polega na tym, że nie mam czasu. po pracy pędzę do przedszkola po starszą córę i pędem do domu do młodszej. W między czasie zakupy, mąż późno wraca z pracy a po 20 zwyczajnie mi się nie chce/nie mam siły/mam prasowanie/gotuję/sprzątam/dodatkowo pracuję. Bardzo chciałabym znaleźć w sobie siłę ale często najzwyczajniej w świecie zasypiam ze starszą córą. Budzę się o 22, myje się i idę spać dalej. jestem notorycznie zmęczona nawet jak długo śpię. Masakra.
Moim największym problemem jest brzuch po dwóch cesarkach. Moja skóra pozostawia dużo do życzenia. I niestety wyglądam jakbym była w dalszym ciągu w ciąży. Potrzebuję pomocy. Nie chcę aby mój wygląd powodował, że jestem nieszczęśliwa.
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 30 Wiek 45 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 1113
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 30 Wiek 45 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 1113


masakra może teraz się uda
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 30 Wiek 45 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 1113
nie wiem dlaczego te posiłki tak mi się poprzestawiały. Mleko przy posiłkach oznacza kawę z mlekiem. Nie wliczałam zielonych warzyw i dlatego tak dziwnie wygląda kurczak z majonezem (surówka z baru była z czymś majonezopodobnym). Ogólnie zdziwiłam się, bo jak dodam podjadane produkty to pewnie wyjdzie mi znacznie więcej kalorii niż myślę, że zjadam.
Bardzo was proszę o rady jak tę moją redukcje przeprowadzić z głową. Potrzebuję kopa w tyłek ale i wiedzy na temat jedzenia i treningu. Nie mam jakoś serca do siłowni ale postaram się przemóc, chociaż myślę, że na początek dobrze byłoby w ogóle coś zacząć robić, nie wiem, może jakieś marsze lub więcej basenu.
Dzięki z góry za wszelkie wskazówki
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 1006 Wiek 39 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 6060
bez siłowni pewnie się nie obejdzie, ale można ją polubic :) dorzuć jeszcze zdjecia

impossible is nothing

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
obliques Zasłużona dla SFD
Ekspert
Szacuny 188 Napisanych postów 65575 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 188925
greentea to od razu, ze wzgledu na twoje tendencje : otylość w pasie i cukrzyca w ciąży, proponuje 50g ww z pelnoziarnistych produktow.
1700kcal to dobra ilosc 130g z bialka ww masz i reszta tluszcze tylko prosze nie jedz tyle kurczaka, siegaj rowniez po inne miesa i to tluste miesa

Tak generalnie powinnas sie zastanowic nad tym by w ogole na zawsze ze swojej diety wykluczyc nadmiar ww nie mowie tylko o prostych ale o wielu innych uwazanych za zdrowe.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 299 Wiek 41 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 1418
Cześć, polecam upiec sobie schabik ze śliwką ,ekstra do kanapek!
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 30 Wiek 45 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 1113
przyjęłam do wiadomości 1700 kalorii oraz proporcje, dzięki wielkie. Chwilowo jestem w delegacji i mam giga problem z netem ale dziś wieczorem wracam i jutro wkleję rozpiskę do oceny. Zdjęć się jakoś boję :(. Nie wiem czy jestem na to gotowa.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 30 Wiek 45 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 1113


żarełko na dziś, nie powiem, trudno dopasować makroskładniki, dlatego poproszę o ocenę. Mam nadzieję, że po jakimś czasie wpada się w rutynę bo dosyć sporo czasu mi to zajęło. No i ciężko ogarnąć to całe ważenie bo nie gotuję za każdym razem 150 gram kurczaka tylko 500 i dzielę proporcjonalnie, więc mam nadzieję, że obliczenia są prawidłowe. Idę teraz układać menu na weekend i już się boję czy starczy mi czasu na pracę w pracy
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 30 Wiek 45 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 1113


jedzenie na jutro. Tylko proszę, powiedzcie mi czy wliczam ww z orzechów i warzyw inne niż zielone. Bo jak próbuje podbić kaloryczność orzechami np, to wychodzi mi więcej ww, jak podbijam mięchem/rybkami to mam ogromne ilości białka. I jeszcze jedno pytanie: jak mogę modyfikować posty, bo nie mogę znaleźć takiej opcji. Przepraszam za posty pod postami ale trochę się gubię jeszcze. Dziś wieczorem w planach marszobiegi. Do miłego. Idę dalej czytać Wasze dzienniki.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
obliques Zasłużona dla SFD
Ekspert
Szacuny 188 Napisanych postów 65575 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 188925
orzechy wliczasz do diety cokolwiek nie maja, ale warzyw nie musisz na razie w ogole
Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

dieta antyandrogenna

Następny temat

Duża czy mała, młoda czy stara, każda Lady zapyerdala %-)

Wiecej