SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

grecka deca

temat działu:

Doping

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 6655

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51557 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Właśnie kupiłem 2ml (2oo mg) greckiej deci. Niebiesko - bialy kartonik Nanrolone Decanoate Norma Hellas S.A. dodatkowo jakas biala nalepka na kartoniku NOPMA i numer i jakies inne symbole i srodku instrukcja po grecku i angielsku. Ampułka z metalowym zamknieciem Z datą ważnosci, i zaokrąglowymi koncami naklejki w kolorze niebiesko białym. W srodku przezroczysta lekko zoltawa oleista substancja. Czy to oryginalna deca?
Drugie pytanie to czy dla kogos co cwiczy 7 lat bez koksu i chce brac dece przez 8 tygodni, dawki 200 mg tygodniowo nie beda za male. Na silowni powiedzieli mi ze powinny byl ok 300 mg tygodniowo, jesli nie lacze z innym "sokiem".
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120
Witaj, przygotowaliśmy kilka tematów które mogą Cię zainteresować:

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51557 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Hmm, z tego co piszesz wynika, ze to oryginal. Jak juz bedziesz szykowal sie do klucia, to sprobuj smak tej deki. Powinien byc gorzkawy.
Jesli to faktycznie pierwszy twoj cykl w zyciu to 200mg na tydz. powinno wystarczyc bez dodawania innych "sokow".

Pozdrowka
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 10 Napisanych postów 1738 Wiek 47 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 9563
oryginał (mam taką w domq)

ładuj dwa razy w tygodniu: poniedziałek i czwartek
100, 100
100, 150
100, 150
150, 150
150, 150
150, 100
150, 100
100, 100

200 mg /tydzień to minimum. to lekki cykl. Jak się będziesz czuł dobrze to w czwartym tygodniu załaduj 150, 200.
Tak brałem i żyję. Są podobno klienci, co biorą 600/tydzień. Strzały są dlatego rozdzielone, bo nie przyjmujesz całej dawki na raz - mniejszy zastrzyk (strzykawka 2ml), mniej boli noga, bardziej rozłożone stężenie (nie ma dużej dawki na raz).

Nie potrzebne Ci dodatkowe soki na pierwszy raz

Pozdrowienia...
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 68 Wiek 41 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 3113
Czy ktoś jest może z kielc i ma dojście do oryg deki? Chętnie się dogadam :)

pzdr,
Abdenago

pzdr,
Abdenago

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 455 Wiek 5 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 6338
jest ktoś z okolic katowic szukam kontaktu na grecką dece ale możecie przysłać mi cały cennik na skrzynkę. prosze o tel kontaktowy

Born To Win

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 420 Wiek 42 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 4097
Kulius ile za nią dałeś, bo mam okazję taką kupić. A tak do wszyskich to co wybrać holendra czy grecką (licząc że oba to oryginały)chodzi o efekty, bo cenowo to różnią się u mnie nieznacznie. pozdrawiam.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51557 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
To wcale nie musi byc orginal!!! Bralem taka sama dece normy hellas i to byla podroba!!! Wzialem jej lacznie 2400mg i nic. Inny koles na silowni ktory rowniez bral taka dece (z wygladu byly takie same, choc pochodzily z roznych zrodel) mial swietne wyniki.

PS: slyszalem, ze w grecji nawet w aptekach mozna sie natknac na podroby

patrios
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51557 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
patrios, trzeba sie dokladnie przyjrzec kapslowi na amp., czy nie jest gdzies jakas podejrzana rysa lub nadgiecia oraz nie powinien sie on w ogole ruszac.
W Grecji nie kupisz tak jak pisal Krasnall podroby w aptece, chyba, ze zamawiasz u aptekarza np. 100 lub wiecej pudelek jakiegos srodka, wtedy moze sie pojawic problem. To proste, nawet w Grecji sprzedaz SAA jest subwencjonowana i aptekarze nie maja praktycznie mozliwosci zamowienia z dnia na dzien tak duzej ilosci SAA (w przeciwienstwie do Egiptu). Z reguly, na duza ilosc trzeba czekac nawet dwa miesiace (najlepiej miec jakas zaufana apteke i robic zamowienia telefonicznie lub przez fax z zaznaczeniem, ze po towar przyjedziesz za dwa miechy), tak by aptekarz mogl ja "uzbierac" (z innych aptek lub hurtowni). Oczywiscie jak na calym swiecie, tak i w Grecji moga sie zdarzyc przypadki oszukiwania przez apteki, ale wtedy komus niezbyt obeznanemu w specyfice rynku farmaceutycznego w Grecji, nieuczciwy aptekarz wcisnie cala mase podrob, ktore bez problemu moze zalatwic z dnia na dzien.
Dla detalistow pozostaje tylko jedna rada, z podejrzeniem traktowac aptekarzy, ktorzy w srodku sezonu turystycznego, zalatwiaja bez problemu nawet 20 pudelek deki. W szczycie sezonu cudem jest kupienie w ogole jakichkolwiek SAA, a w szczegolnosci tych najpopularniejszych, czyli deka, testoviron, prima. Z reguly trzeba biegac od apteki do apteki, gdzie maja po jednym dwa, od swieta piec pudelek deki i to z reguly 50mg/ml.

Pozdrowka
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 10 Napisanych postów 1738 Wiek 47 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 9563
ja czekam max 2 tyg. z grecji
masz rację, trzeba zobaczyć, czy nie ma rys na pojemniczkach.
Jeden koleś sprzedał drugiemu "dekę 5 ml"
po prostu nalepił nalepki z oryginału na plastikowe pojemniczki z solą fizjologiczną klejem biurowym. Podobno podróba na maxa.
Pacjent twierdzi że poszła mu siła i masa

Pozdrowienia...
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51557 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
sek w tym ze moja deca nie miala zadnych rys, a jak porownywalem ja ze zdjeciami z anglojezycznych stron o SA byla identyczna!

patrios
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 15 Napisanych postów 858 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 6210
To ze najlepsze wyniki uzyskuje się biorąc decke w ilosci 300mg/tydzień ma swoje uzasadnienie naukowe ponieważ decka własnie w takiej ilosci pwoduje zmniejszenie związanego krążącego w krwi IGF 1 , a tym samym jest go więcej w formie wolnej co powoduje o wiele większe działanie na mięsnie

marcopolo

marcopolo

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

POMOCY

Następny temat

Deca 50mg/ml

WHEY premium